Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Southrider, 227 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 2002'

Ja sam narucio jedan, i 69e je. Gledao sam snimak gde ima samo jedan a ne daju mi se nesto pare za 2 , iskreno mogao sam da uzmem onaj malo vecu ali ovaj mi lepsi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Alekre ima ovakvi auspusi kopije kod ovog lika iz Kg. Izgledaju identicno. Unutra cevka i u jedan i u drugi, vuna i sito. Ova cena za original je bolesna!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Aftermarket cunci su svi protocni a fabricki na touring, enduro, dualsport...motorima su obicno iz komora pa je lakse da pregori i istera vunu protocni. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Southrider, 227 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 2002'
5 hours ago, NIKOLA 1 said:

Ima li drugari na drugim motorima (Fazer i CBR) malo su preglasni zato sto su mali, inace OK

Drugaciji je zvuk sa 4tvoro cilindrasima, sa tdm bi trebalo da bude dubok zvuk, ali videcemo kad se namontira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Trebalo bi ali ce cesto desi na dva cilindra ako je mnogo mali izduv da samo prdi kao coper i nema dubinu

Nadam se da ce tebi ipak dobro da legnu

Obavezno okaci snimak sa zvukom

Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XT1200Z, Yamaha Majesty 180, NSU Pretis maxi 175

Ovako preko snimka zvuči dobro. Meni su i ovi koje imam preglasni bez db kilera za duže vožnje, a u lokalu su extra... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nisam siguran da li je potreban intervencija na mapi ubrizgavanja i filteru vazduha. Nemojte da se desi da spalite izduvne ventile.

 

Inače, Robertovi auspusi su suptilnog zvuka, nema dranja ali nisu ni tihi. Svakako smetaju pri dužoj vožnji, pogotovo suvozaču. Bude interesantno lokalno i par dana. No dobro, ja sam stariji ženjen čovek :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

Hitmanle016

Hvala za snimak.Ako sve bude kako treba ce ih uzmem i ja sledece nedelje sam sto je moj 3vd..
Nego sam hteo pitati,ko moze u okolini NS da mi odradi to racvanje kad izbacim katalizator....kako,sta,gde? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Southrider, 227 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 2002'
1 hour ago, Mirkic said:

Hitmanle016

Hvala za snimak.Ako sve bude kako treba ce ih uzmem i ja sledece nedelje sam sto je moj 3vd..
Nego sam hteo pitati,ko moze u okolini NS da mi odradi to racvanje kad izbacim katalizator....kako,sta,gde? :)

A ti bi isao na dva? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Southrider, 227 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 2002'

A jel moze neko da mi kaze koji je precnik cevi kad se skine sredni lonac, na ovaj top je 51mm, a cini mi se da je cev auspuha oko 40, morace da se reducira nekako. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Drugari, moram da vam se požalim... Moram nekom jer ženi ne smem ni da spomenem (mislim da ne ume da ode u ovu temu, čak i da poseti forum nekim slučajem).

Grdno sam se pokajao što sam uzeo ovog CB-a i to još na neviđeno. Verovao čoveku na reč, a i njega su preveslali itekako...

Naime, Honda na oko zapuštena, ali sa potencijalom da se dovede u red, ali avaj... Za zadnju gumu je čovek rekao da je loša, ali se ispostavilo da je na njoj to najmanji problem.

Lamele proklizavaju na 6000 obrtaja, lanac bregaste kucka kada je motor hladan (ja ga toplog gledao pre pazara, majmun!), jedan od dva zadnja amortizera propišao, a ni drugi nije u zlatnom stanju, karburatori poprilično raštelovani, izduvne grane udarene u neku visoku bankinu i tu probijene sa donje strane... I još dosta estetskih sitnica, kao što su sva 4 šugava kineska migavca, polomljen katadiopter na koferu...itd...

 

Sve u svemu, ništa to nije nerešivo, sve se to može utegnuti, ali mi iziskuje preveliku količinu novca odjednom, a to sada nemam. A sezona kreće, a ja prodadoh motor kojim može na put oko sveta da se krene...:grr:

 

Eto samo da vam se požalim...

Nemojte biti glupavo zaslepljeni motorom i obavezno sve proveravajte pre kupovine (makar i od rođenog brata kupovali). Eto ja verovao čoveku, koji je, opet, verovao prethodnom vlasniku na reč...

  • Tužan 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 29 minuta, Hitmanle016 je napisao:

A jel moze neko da mi kaze koji je precnik cevi kad se skine sredni lonac, na ovaj top je 51mm, a cini mi se da je cev auspuha oko 40, morace da se reducira nekako. 

 

38mm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja