Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
 nalepnicu na vili gledam sa telefona, ne vidim vilu u opste.3:
Haha, dotle došlo..:)
Misliš da je jaka cena, bez obzira što je 2009. ? Kapiram da će ići još dole,ali svakako mi se svidja.. Jel mu ono pozadi neki nosač za koferce ili je tako fabricki, nikad nisam video skroz go TDM...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo

Tdm izgleda super. Treba ga videti. Ima nasu nalepnicu , a na originalni vizir je dodat poviseni.
Jedino me buni ima neke dve sipkice od auspuha do repa. Ne znam da li je to neki odbojnik za bisage ilu nesto sasvim trece???

U svakom slucaju uzivo videti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
1 hour ago, ProMaster said:

Haha, dotle došlo..:)
Misliš da je jaka cena, bez obzira što je 2009. ? Kapiram da će ići još dole,ali svakako mi se svidja.. Jel mu ono pozadi neki nosač za koferce ili je tako fabricki, nikad nisam video skroz go TDM...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Pa za golaca jeste malo jaca. Ok je da je u opremi. Ovako,meni licno je malo skup. 

Dok ga registrujes eto 4000€. Sve i da nema nista na njemu da se radi. 4000 za 2009. Ne znam cini se puno.

Malog stroma novog mozes uzeti za 6000. 

A ima i onaj Z750S ako se ne varam za oko 5500-6000. 

Znaci za razliku od 1500-2000 vozis 2019. A 10 godina razlike nije malo.

 

Da je 3000,ok. To mi zvuci realno. Ajde 3200-3300. Al sve preko mi se cini skupo. 

Ali to je samo moje misljenje. Misljenje ko dupe,ima ga svako.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Slažem se sa ovim što si napisao u potpunosti.
Hteo sam da uzmem NC750X, novi, ali rok isporuke i ta neka Hondina politika je skroz cudna, čekam 4,5 meseci na motor... ludost..
Strom je oko 7000, ako se ne varam. Kawasaki ako bi uzimao uzeo bih samo Versys jer mi je uspravan položaj sedenja prioritet..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Pavke88

Tako je. Ako i prezivi 3 god. onda je to uz zastoje, povremena ili cesca punjenja.... postaje muka. Kod mene na 3VD zbog pristupa akumulatoru mora da se skine sediste, obe bocne plastike, prednji poluoklop, rezervoar sa crevima. Akumulator u korpi je tako smesten da je ispod rezervoara oblika sedla (obuhvata ga), nemoze ni od nazad da se pristupi ni kablovima od akum. zbog pumpe goriva. Zamisli sada dosipanje destilovane vode ili sl?! Nemoguca misija ili dresirati neke dugoprsne bubasvabe GMO da se zavuku i odvrcu srafice.... ma jok. Kupis GEL i laje dok traje, posle jednom zamenis opet GEL i tako dok imas 3VD.

    Kod 4TX je vec moguce pristupiti korpi akumulatora od nazad, od zadnjeg amorta. Mada mislim da je opet bolji izbor GEL od starinskog tecnog elektrolita u aku. zbog eventualnog naginjanja ili mozda pada. Gel se nece prosuti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Slazem se u potpunosti, ipak je u oba slucaja pristup aku otezan na 850, ne znam na 900 dal su to uprostili, ali svakako bez odrzavanja da se uzme i koliko traje da traje, uz povremeno zimsko dopunjavanje, bar tako ja praktikujem. 

Da li ima neka oznaka za GEL, tj.kako da ga razlikujem od AGM-a, jer sam procitao negde da nisu isti i cesto se mesaju ta dva pojma?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Na fabrickom izduvu 4tx pise 3vd,razlika je u izduvnim granama, na 4tx su spojene poprecnom cevi.
Da i ja sam to primetio za oznaku!


Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850
Pre 16 sati, Pavke_88 je napisao:

Slazem se u potpunosti, ipak je u oba slucaja pristup aku otezan na 850, ne znam na 900 dal su to uprostili, ali svakako bez odrzavanja da se uzme i koliko traje da traje, uz povremeno zimsko dopunjavanje, bar tako ja praktikujem. 

Da li ima neka oznaka za GEL, tj.kako da ga razlikujem od AGM-a, jer sam procitao negde da nisu isti i cesto se mesaju ta dva pojma?

Ne, ona slova u oznaci daju mu sve osobine, i da je u pitanju gel. Ako nije gel a isti je dimenziono, ima razliku u toj slovnoj oznaci. U radnji das punu oznaku slova i brojki, a biras proizvodjaca sa tom oznakom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo
Dajte neku preporuku za gume? Inače koristim Continetal ali ajd da čujem i druge. 

Michelin Pilotroad zakon za mene.
Imao, promenio da vidim Pireli i razlika je u korist Mise.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo
[mention=41010]Sachmo[/mention] Lepo ti konzumiraš TDM-a:takoje:

U smislu kilomeraze????
Sezona 2018. 13k km


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Fazer 600, TDM 900, XT 1200Z, BMW K1600 GTL

Ćao dugari, ja se već poprilično dugo vozim na pireliju angel ST ili GT... zadovoljan sam čak i kad izbiju žice.... onda pod uticajem nekih prijatelja koji imaju moć ubeđivanja moje bolje polovine moram u shoping po nove... zadnji dan pred kišu... sneg... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jel ima još ko da naučimo grupno setove u MRG? 

Pravio sam skoro tabelu imali su najbolju ponudu skoro kao cene u Nemačkoj. Za više setova možda još bolja cena. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Ja sam bio zainteresovan, ali s obzirom da je sad izvesno da ove godine sigurno neću biti u stanju da vozim, odustajem. 

Nisam produžio ni registraciju. 

 

A kad smo već kod toga, zna li ko posle koliko zakonski moram da vratim tablicu, a koliko eventualno tolerišu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja