Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS Adv '18
9 minutes ago, Alekre said:

Pravim jedan "Excel" fajl sa cenom guma u Srbiji. Zovem sve shopove koji rade sa gumama. Kada objavim listu, javićemo se grupno da pravimo neku cenu za TDM jer ionako kotrljamo specifične gume. Kada oformimo idemo da pravimo posao sa Plattnerom, itd :)

 

Već neko vreme imam ideju da  podignemo sve ovo TDMsko na viši nivo. Budite pripravni i spremni :)

Dobra ideja ali ima smisla samo ako se definiše jedan brend a onda gadja prva ruka. Da se ne raspisujem, glavni dileri imaju određene kvote koje moraju da povuku. Ako je iz njihovog spektra brenda nesto i imaju a ako nije to podrazumeva dodatnu naruzbinu gde mora da se naruči vise nego sto treba a to im je trosak...pa Dot jer stoje a mi svi trazimo DoT noviji sto cestom nema veze...Dakle dobra ideja ali gadjajte jedan brend veca kolicina a i transport jeftiniji. Ja nisam u igri uzeo ih pre mesec dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
4 minutes ago, IvanByk said:

Dobra ideja ali ima smisla samo ako se definiše jedan brend a onda gadja prva ruka. Da se ne raspisujem, glavni dileri imaju određene kvote koje moraju da povuku. Ako je iz njihovog spektra brenda nesto i imaju a ako nije to podrazumeva dodatnu naruzbinu gde mora da se naruči vise nego sto treba a to im je trosak...pa Dot jer stoje a mi svi trazimo DoT noviji sto cestom nema veze...Dakle dobra ideja ali gadjajte jedan brend veca kolicina a i transport jeftiniji. Ja nisam u igri uzeo ih pre mesec dana...

Štas' uz'o? Po kojoj ceni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS Adv '18
4 minutes ago, Alekre said:

Astral, teaser za tebe. Anđeo GT i Metz Z8 nema ispod 35000, šetaju se čak do 37000.

Pa eto..mislim da je Dunlop oko 33-34

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

@Alekre  super bas :grr:

Bas me briga. Ja sam i sa PR3 bio zadovoljan. Sluzile me 3 godine. A platio ih 220e

Stavicu opet njih , nemam para za bacanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

I meni je to daleko najpristupačnije rešenje. 125 me koštala zadnja početkom godine.... jedino što sam je probusio, nisam primetio i vozio 100injak km...i onda se malo izlizala, kao krilca da su se pojavila, ali posle se brzo to potrošilo i delimično sredilo.

 

Nije da ne može još da se tera...ali ako bude prilike da se zameni u kompletu, zašto da ne...

 

E da, jedino, što su meni neki drugi planovi trenutno, što će me odvojiti od motora možda i celu sledeću sezonu. Ako se to obistini, onda ne verujem ni da ću ni produžiti registraciju a kamoli uzimati nove gume, ali to je sve na čekanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc
Pre 1 sat, Astral je napisao:

@Alekre  super bas :grr:

Bas me briga. Ja sam i sa PR3 bio zadovoljan. Sluzile me 3 godine. A platio ih 220e

Stavicu opet njih , nemam para za bacanje.

Hteo sam i ja opet PR3 ali su mi rekli da ih nema vise i da nece ni biti, pa sam stavio PR4 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST

Imate Angel GT (gledao sam dimenzije za tdm900) za 233e na oponeo.at  228e na oponeo.de

 

Imaju poslovnice i u jos par zemalja..

 

edit: Z8 194e na .de, a 197e na    .at 

 

 

edit2:
 

Tdm900 sam gledao dimenzije (120/70/zr/18 160/60/zr17)

 


Za tdm850 (110/80/zr18 150/70/zr17)

 

na .at 

Z8  196e

GT 246

 

na .de

Z8 188e

GT 236e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 520 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Evo jos jedan dobar sajt sa moto gumama 

MYNETMOTO.COM

Ranijih godina mi drugar uzimao iz nemacke sa ovog sajta i donosio gume a sad vrse dostavu i za dosta komsijskih zemalja, cene mnogo mnogo povoljnije nego kod nas.

Imate opciju da ukucate vas model motora i on izbaci trenutnu ponudu odgovarajucih kompleta guma, a jos bolja je fora kad se kuca konkretna dimenzija onda pokaze mnogo veci izbor;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
13 minutes ago, NIKOLA 1 said:

Evo jos jedan dobar sajt sa moto gumama 

MYNETMOTO.COM

Ranijih godina mi drugar uzimao iz nemacke sa ovog sajta i donosio gume a sad vrse dostavu i za dosta komsijskih zemalja, cene mnogo mnogo povoljnije nego kod nas.

Imate opciju da ukucate vas model motora i on izbaci trenutnu ponudu odgovarajucih kompleta guma, a jos bolja je fora kad se kuca konkretna dimenzija onda pokaze mnogo veci izbor;)

Nisu im lose cene. 

Pogotovo ako je dostava u AT (samo 10€) porucimo gume kod nekog u AT, platimo smesnu dostavu i odemo samo pokupimo kolima. To bi bilo extra. Angel gt 230€ + 10€ ptt za At.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'



E da, jedino, što su meni neki drugi planovi trenutno, što će me odvojiti od motora možda i celu sledeću sezonu. Ako se to obistini, onda ne verujem ni da ću ni produžiti registraciju a kamoli uzimati nove gume, ali to je sve na čekanju...


Neka je sa srećom

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

:D jel ima neki socijalni program za nezahtevne vozace... al da je novo...
Do proleca ce se naci koji dinar al kad saceka svasta nesto nije bas jeftino..
Pakne,lamele,gume,nesto oko struje,mali servis jopet..da izbacim prokleti ksenon i metnem nesto sposobnije...
Neg..dosta kukanja
Kad stisnem kocnicu dal prednju il zadnju sve jedno a u isto vreme mi zmigavci rade svetlo (ksenon treperi)...kontam sve zajedno vuce puno struje pa zato ili??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
3 minutes ago, shoyyka said:

Mislim da ne treba žuriti sa gumama,ide zima...popusti...

Pa van Srbije mozda i bude neki popust. Kod nas tesko. Bar ja nisam primetio da daju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Sve bi ovo skinuo. Bacio u kantu. Stavio offroad gume i u sumu sa ovim. Dobro, i opruge bi promenio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja