Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Uspesno podignut kao sto rekoh, ako nekom od kolega iz Kg zatreba rado cu pozajmiti... "Trn"  deo koji u vrat ulazi je za tdm900 ali verujem da moze posluziti i za 850-ticu...

Pozdrav Nenad.

IMG_0072.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 3 minuta, Nenadbg88 je napisao:

Pogodite koga smo sreli u Sebešu :-)6db09df4c4da5c47e247c369e077205d.jpg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Zena zmaj, nju ce neko slucajno sresti i na Nordkappu :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
On 9/20/2018 at 7:44 PM, bocca_bastard said:

Nemam bas ali CDi nije umro sam od srbe. Nesto ga je ubilo skoro sigurno. Moraces da vidis jos spojeve i dzekove. Regler isto

Bocca , bio si u pravu.... Izgleda da je regler sprzio tranzistor na CDI-u .... Cim mu se takne gas ,puni 17,9 V , a treba oko 14,4 V ... Tranzistor sam promenio sa ekvivalentom na 200V , a treba 380 (dok ne dodje orginal sa eBay-a) ,tek toliko da se privremeno sanira CDI .... Sada je na redu regler ... Stavicu oglas da Kupujem u podforumu , ali da pitam ovde ,jer je usko specijalizovana grupa dobrih ljudi i kolega , gde da potrazim original regler ,nov... na slici su podaci o modelu reglera...

Momci izvinite ako smaram , ali sto cu ,nemam resenja drugog....A sto kaze kolega u gornjem postu , ne moze da skodi da se nauci nesto ... ;-)

IMG_20180922_183728~2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
Bocca , bio si u pravu.... Izgleda da je regler sprzio tranzistor na CDI-u .... Cim mu se takne gas ,puni 17,9 V , a treba oko 14,4 V ... Tranzistor sam promenio sa ekvivalentom na 200V , a treba 380 (dok ne dodje orginal sa eBay-a) ,tek toliko da se privremeno sanira CDI .... Sada je na redu regler ... Stavicu oglas da Kupujem u podforumu , ali da pitam ovde ,jer je usko specijalizovana grupa dobrih ljudi i kolega , gde da potrazim original regler ,nov... na slici su podaci o modelu reglera...
Momci izvinite ako smaram , ali sto cu ,nemam resenja drugog....A sto kaze kolega u gornjem postu , ne moze da skodi da se nauci nesto ... ;-)
531796048_IMG_20180922_1837282.thumb.jpg.ed885140a79a51f0229bce74ff49d87b.jpg
Reglere prave Joska i@zika56 , bolje od fabrickih.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Video putopis ovde iz Rumunije (pa prepoznao motor na PA), onda gledam oglas na PA, na slikama i nju, pa povezujem stvari.. :)

edit: Sad gledam malo bolje, to nije isti motor, znam da sam video da si ti iz NS, pa sam nekako pomislio da je to tvoj motor, jer je i ovaj koji sam ja gledao NS table, crni... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6
Pre 13 sati, Nenadbg88 je napisao:

Pogodite koga smo sreli u Sebešu :-)6db09df4c4da5c47e247c369e077205d.jpg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Nikad neznas kada i gde ces naleteti na Maju.. Kraljica drumskih puteva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 4 sati, N.F.S. je napisao:

lepa.jpg

Moja devetstotka :D, parkirao na selu pred kucom, morao sam da uslikam, sunce sa prave strane, pozadina u kontrastu... :jee:

Još ralica,štitnici ručki,neka led lampičica...pa na izložbu:care:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sediste cu sigurno odraditi i preko zime stitnike ruku! Skoro sam izao za Zajecar preko Paracina pa tamo Boljevca, vrucina bas bila, dobar put, brzo se vozi, skinem ti ja rukavice kad ulete osica u rukav (stegnut iza zgloba) i bode li bode :D

Da je pcela pa jedan ubod i gotovo ovako me izbode par puta u levu ruku, desna na gasu ne smem da popustim nabio mi se neki kombi "u kofer" sto bi se reklo :D

Da sam imamo neke stitnike (ne one kozmeticke) bio bih spasen, ili od sitne, hladne kise! Bez rukavica kao da igle padaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja