Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Sad si me zeznuo. Ja bih da osvežim tegiće, hteo sam da plastificiram u crno a svidja mi se i hrom.  Mada kod mene bi bilo DZIPSI jer su mi retrovizori crni, stitnici ruku, crash barovi itd.

 

Za šrafove dobar je PROBOLT, imate tu sve i svašta od šrafova, titanijum, čelik, alumijum. ProTI je isto dobar za titanijum. Dva sam nabavio sa Alija i isto su besprekorni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Šta je bilo sa onom pričom za centralne štendere za nas koji nemamo srednji lonac i V račvu. Ko je to beše hteo da proba da napravi?

Послато са WAS-LX1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova

Osećam se prozvanim ;-)
Meni je svejedno ko sta ima od auspuha,ja bih pravio stender po principu pojedinačno,, ja sa svog odsekao taj komad što mi udara u cev od auspuha.
Ne fali mu ništa, sad sam obišao srbiju i dizao ga par puta,ništa mu ne fali.
Trenutno pravim" Crash bar" za prijatelja.
Posle toga nije mi problem navraviti neki stender,problem mi je uzorak,za 3vd je u redu,to imam ja,a za ostale....ne znam.

Sent from my D6633 Dual using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 7 sati, KTibor je napisao:

Osećam se prozvanim ;-)
Meni je svejedno ko sta ima od auspuha,ja bih pravio stender po principu pojedinačno,, ja sa svog odsekao taj komad što mi udara u cev od auspuha.
Ne fali mu ništa, sad sam obišao srbiju i dizao ga par puta,ništa mu ne fali.
Trenutno pravim" Crash bar" za prijatelja.
Posle toga nije mi problem navraviti neki stender,problem mi je uzorak,za 3vd je u redu,to imam ja,a za ostale....ne znam.

Sent from my D6633 Dual using Tapatalk
 

Odakle si, beše, ti?

 

Edit: sad nađoh da si iz Temerina... :)

Što se mene tiče, ja se javljam da dovezem motor za uzorak. Nemam srednji lonac, samo jednu cev i jedan top. Verujem da je kod većine naših 4 tx-ova tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
Odakle si, beše, ti?
 
Edit: sad nađoh da si iz Temerina...
Što se mene tiče, ja se javljam da dovezem motor za uzorak. Nemam srednji lonac, samo jednu cev i jedan top. Verujem da je kod većine naših 4 tx-ova tako...
Ista situacija i kod mene. Nego da ti nama kazes koliko ce odprilike kostati to zadovoljdstvo ;-)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova

Pazi ovako,pao je neki dogovor sa kolegom Painkiller-om da verovatno u nedelju svrati do mene,popijemo kafu pa da snimim kako mogu da namestim,predpostavljam da je prilično slicno kao kod starijih modela,ne znam.
Posle toga pravim prvi uzorak pa cu da vidim koliko mi vremena uzima izrada jednog komada,naravno svi ostali će da se izradjuju brže.
Ne znam ni kakvo je interesovanje za farbanje ili plastificiranje.ovo zadnje diže cenu normalno jer to ne radim ja.
Ja sam svoj Crash bar uradio pre 3 godine,ofarbana je efekt lakom i nista joj ne fali,nigde rdja probila još nije.
Nisam stigao ni internet da prelistam koja je stvarna cena tih stendera,i za koliko ih pravi gosp.SEBA,ne bih voleo da dodjemo u neprijatnu situaciju.
Ako neko ima informacije o cenama nek podeli pa ćemo da vidimo gde i kako možemo da se uklopimo.


Sent from my D6633 Dual using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ako cena bude niska (23-42€) zainteresovan sam. Rasprodam ove stendere sto imam i taman sam na pozitivnoj 0. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Ako cena bude niska (23-42€) zainteresovan sam. Rasprodam ove stendere sto imam i taman sam na pozitivnoj 0. 
Ма немој ни продавати, трампите се

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Titanijumsko osveženje.

IMG_20180808_163150.thumb.jpg.f73926aa535881e26fba3d42c501bbd4.jpgIMG_20180808_165030.thumb.jpg.956c34b3c8e479c16743af4c4159d5ed.jpg

IMG_20180808_164549.thumb.jpg.f4efba65b1fc9371f3f666bda611dcba.jpgIMG_20180808_164809.thumb.jpg.c9e6bcb8f03ab15aebb4af813729241b.jpgIMG_20180808_165138.thumb.jpg.777ab12a10c27ccc062811d5cb8a86c9.jpgIMG-4e86078baac6694ef59bd50aa6e2cfca-V.thumb.jpg.825041f2a91f11b5b69e158eb13fdd84.jpgIMG-b021540b0c940f429114b9ec42609d1f-V.thumb.jpg.b7aa8b244db76dda9a8d80f374df540a.jpg

Tu je i noviji moderniji ključ. Hvala kolegi na sugestijama.

 

Dvoumim se pragove poklopca rezervoara. Da li crne, zbog tank pada i crne grafike ili da stavim titanijumske kao na upravljaču?

 

IMG_20180808_170318.jpg

 

 

IMG-517ef35e5d7d3dfc923d09f85a261ee8-V.jpg

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Vozim se jutros kroz Cvijićevu do posla i stajem na semaforu. Iz nekog razloga razmišljao o Alekreu i još nekim ljudima koji drže svoje motore u salonskom stanju. Razmišljam kako mi je nakon udesa prošle godine ostao oguljen crash bar, kako mi je pauk svojom kukom odrao malo levu plastiku, kako imam neke naprsline na koferu, ogrebotine na levom retrovizoru....

A onda se setim da na telu imam preko 70 ožiljaka, manje i više vidljivih. I kažem: ako ja mogu tako ulicom, što ne bi mogao i moj motor. Vratim osmeh na lice i čim se uključilo zeleno - gas! :)

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
18 minutes ago, bdada said:

A ove iskrzane matice nosaca navigacije, kako to dopustas?

Znam znam :) Kupio sam matice ali sa pogrešnim korakom. Idioti američki stavili 1.5 korak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Drugari zet moj prodaje stvarno lep i dobar primerak TDMa 850 4tx, mozete ga videti na forumu u temi Prodajem

Ako nekog interesuje ili znate da neko juri da kupi dobar primerak javite se

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Narucio prohromske imbus srafove iz Novog Sada, prodavnica Gros Inox. U subotu ih brat donosi pa menjamo sve ostale srafove koji jos nisu zamenjeni sa prohromskim, a na vidnom su mestu...:jee1:

Stigao i amortizer sa reklamacije, sredjen i radi extra. Majstor je rekao da ako sada pusti jednu kap ulja da ce mi vratiti sve pare... tako da je i to posteno... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 18 minuta, Mirkic je napisao:

 

Se to nesto desava u Temerinu meni iza ledja :P
Javi kad budes dolazio da vam smetam...
A za viken je skup u Gospodjincima pa ste mogli i tu naleteti ;)

U planu mi je skup u Gospodjincima u subotu, ali cu kasno krenuti na skup zbog posla pa se necu zadrzavati u subotu u Temerinu. Dogovorio sam sa Tiborom da se vidimo u nedelju predvece kod njega pa ti se javim da se i ti pridruzis, ako @KTibor nema nista protiv... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Znači žurka kod mene?B-)
Nemam nista protiv,samo izvolte.

Sent from my D6633 Dual using Tapatalk


Ајде онда и ја морам наићи, да видим тај Борисов мотор пре него што га прода

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 13 minuta, Svaler je napisao:

Ајде онда и ја морам наићи, да видим тај Борисов мотор пре него што га прода emoji23.pngemoji23.png

Sta ste zapeli za tu prodaju... Lepo kazem, ne smem od zene ni da pomislim na prodaju... :lol:

Ajd se cujemo onda u nedelju pa se izdogovaramo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja