Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Juce gotov vizir, ostaje jos da se pozabavim zatamnjivanjem istog, ali ne znam da li ce folija moci ili pak neki sprej, citam da ima za stop svetla, pa cemo videti, a ucinak je osetno manji udar vetra, bar za ono malo sto sam se provozao... inace u "uradi sam" izredbi...

20180111_152509.jpg

20180111_152350.jpg

20180111_152343.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 51 minuta, Pavke_88 je napisao:

ne znam da li ce folija moci ili pak neki sprej,

Definitivno folija,probao sprejom za zatamnjivanje stopaljki i nema sanse bude jednolicno,folija biras nijansu koja ti odgovara,cak mozes uzeti svetliju nijansu i zalepiti jednu preko druge u gornjem delu,iznad fabrickog da izjednacis zatamljenost.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Ne marim za originalnim jer sam sada dobio ono sto mi odgovara, tako da, obzirom na ovde utrosen novac, ipak mi se vise isplatila ova varijanta... :takoje:

Bdada, hvala na savetu, sutra idem da pazarim foliju onda definitivno, neku nijansu pribliznu da nadjem samo i nadam se da necu imati problema oko postavljanja folije, tj.izvlacenja vazduha :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Sto se tice postavljanja nije problem,krenes od jednog coska i polako je spustas i prstom lepis (ne verujem da imas silikonsku spaklu) posle visak odradi ziletom (ne seci je na meru,neka prelazi ivicu par cm) a vazduh koji ostane nemoj pokusavati istisnuti niti slucajno busiti iglom,vremenom ce sam izaci,malo ce ti bosti oci iz pocetka ali veruj mi,ne diraj nista,prvo sunce ce odraditi svoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.
pre 27 minuta, bdada je napisao:

Sto se tice postavljanja nije problem,krenes od jednog coska i polako je spustas i prstom lepis (ne verujem da imas silikonsku spaklu) posle visak odradi ziletom (ne seci je na meru,neka prelazi ivicu par cm) a vazduh koji ostane nemoj pokusavati istisnuti niti slucajno busiti iglom,vremenom ce sam izaci,malo ce ti bosti oci iz pocetka ali veruj mi,ne diraj nista,prvo sunce ce odraditi svoje.

Hvala na detaljnom uputstvu, definitivno nemam dilemu vise, sutra po foliju pa na posao i javljam rezultate. P.s. mislim da imam negde tu spaklu, samo je treba naci pa utoliko lakse ce biti :) :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Hvala svima! 

Servis se podrazumeva svakako, i za odmah mora zadnja guma da se zameni koja je očajna. Na njemu je već Michelin guma i napred i nazad, pa bih verovatno opet stavio nazad Michelin.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.
Pre 6 sati, Arpad72 je napisao:

Pozdrav Kolega

Možeš li napisati gde si nabavio crash Bar?

Pozdrav kolega, crash bar je stigao sa motorom direkt iz Švice :jee1: tako da ne znam poreklo, ali ako se dobro secam, jednom prilikom sam isti u Luisu video, ne secam se u kom broju, tako da moguce da je tamo kupljen... :)

 

20180102_162940.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Nekada Kawasaki ZZR 600 i Kawasaki ZZR 1100 a sada Yamaha TDM 850 3VD

Pozdrav TDM-ovci ... 

 

Potreban mi je savet, da li postoji mogucnost montaze kilometar sata od 4TX-a na 3VD ? 

 

Hvala unapred ... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.
Pre 22 sati, AleksaDeda je napisao:

Pozdrav TDM-ovci ... 

 

Potreban mi je savet, da li postoji mogucnost montaze kilometar sata od 4TX-a na 3VD ? 

 

Hvala unapred ... 

 

Ja mislim da moze, ali sa 4tx do 99 god jer imaju mehanicki pinjon, kao i 3vd, a oko detalja, hm, valjda neko to radio pa ce izneti iskustvo. Toliko od mene, srecna "operacija" :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Moj je 99 i ima senzor i zice,ne sajlu. Tako da potvrdjujem Pavketovu pricu. Znaci od 99 na dalje ne pase sigurno. Za 4tx od 96-99 ne znam.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
On 1/14/2018 at 19:50, AleksaDeda je napisao:

Pozdrav TDM-ovci ... 

 

Potreban mi je savet, da li postoji mogucnost montaze kilometar sata od 4TX-a na 3VD ? 

 

Hvala unapred ... 

 

 

Sve sto ima pinjon ( kao na slici ) i prednji pocak 18" pase na TDM 850 3VD. ;)

 

4x82519001-gear-unit-assy_big1_WG2519000

Odgovara ti instrument tabla od Suzuki GSXR 750 W

000000156906-1.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Nekada Kawasaki ZZR 600 i Kawasaki ZZR 1100 a sada Yamaha TDM 850 3VD

Operacija uspela, hvala puno ekipo !!!!!

 

Inace, zamena kilometar sata je usledila zbog neobzirnosti ortaka koji se igrao sa alatom ... Igrao se sa alatom i razbio mi komplet kilometar sat ... nije mu bilo spasa, ali sada smo ga zamenili ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Ljudi, sta mislite o ugradnji ovog sata za temperaturu na 4tx? :takoje: Strasno mi smeta sto fabricki nemam pregled zagrejanosti rashladne tecnosti, pa stoga razmisljam o ugradnji ove spravice. U setu ide mali davac, uputstvo i satic, a ideja je da davac postavim na crevo hladnjaka, pored vec postojeceg davaca sto pali sijalicu na tabli ako dodje do pregrevanja. :jee:

 

Screenshot_20180114-013207.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja