Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC

 

Juče na skupu u Somboru nisam mogao da promašim! :)

Baš je odlično za prepoznavanje.

 

 

Pozdrav joker-ns, :takoje: Grago mi je da smo se upoznali :)

 

I meni takođe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

 

Onda kupite originalnu naljepnicu 50-60E i ne razmisljate. ;)

2000 dinara je jedna

 

Druze a reci mi gde je jedna 2000din ja sam sve vidjao neke  cene ludilo po netu ali opet zato sam ovde i pitao jer ima dosta nas sto citamo  pa uvek neko zna nesto .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Jos bolje, ako je tako. Od TDM-a 850 3VD naljepnice TDM 52E. ;)

 

Untitled.jpg

Vidis da i broj 2 i broj 4 se prodaju posebno nalepnica ispod nalepnice jedno 52e a drugo 30e , znaci nalepnice za ceo motor pravo bogatstvo "naopako" .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC

 

 

Onda kupite originalnu naljepnicu 50-60E i ne razmisljate. ;)

2000 dinara je jedna

 

Druze a reci mi gde je jedna 2000din ja sam sve vidjao neke  cene ludilo po netu ali opet zato sam ovde i pitao jer ima dosta nas sto citamo  pa uvek neko zna nesto .

 

Yamaha Plattner

http://yamaha-srbija.rs/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Ako neko ima ili zna gde ima vile za TDM-a 850, godiste 1994.neka javne...treba mom prijatelju...

 

Ili direktno na tel.0641282898 Darko.

 

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

 

Jos bolje, ako je tako. Od TDM-a 850 3VD naljepnice TDM 52E. ;)

 

Untitled.jpg

Vidis da i broj 2 i broj 4 se prodaju posebno nalepnica ispod nalepnice jedno 52e a drugo 30e , znaci nalepnice za ceo motor pravo bogatstvo "naopako" .

 

 

Da samo sto je natpis TDM u setu, znaci lijeva i desna 52.50E. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

U vezi vizira, da li je neko stavio manji od fabričkog?

Skontao sam da mi vetar bije tačno u sredinu kacige i da treba vizir poprilično da se podigne kako ne bi osetio turbulenciju.

Kada bi vizir bio u ravni sa prednjom maskom vetar bi udarao u visini grudi ili ramena.

Ovo sam ranije uradio na KLE-u i bilo je milina, vetar duva, ali se ne osete vibracije na kacigi, samo ravnomeran šum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

U vezi vizira, da li je neko stavio manji od fabričkog?

Skontao sam da mi vetar bije tačno u sredinu kacige i da treba vizir poprilično da se podigne kako ne bi osetio turbulenciju.

Kada bi vizir bio u ravni sa prednjom maskom vetar bi udarao u visini grudi ili ramena.

Ovo sam ranije uradio na KLE-u i bilo je milina, vetar duva, ali se ne osete vibracije na kacigi, samo ravnomeran šum.

Ja imam manji od fabrickog, tj. u ravni sa maskom je vizir. Nije lep osecaj na preko 120 na sat. Ja sa svojih 75 kila se jedva odrzavam na motoru pri vecim naletima vetra...:)

Definitivno cu raditi vizir kod Ivana, samo da dodjem do vremena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX 2001

U vezi vizira, da li je neko stavio manji od fabričkog?

Skontao sam da mi vetar bije tačno u sredinu kacige i da treba vizir poprilično da se podigne kako ne bi osetio turbulenciju.

Kada bi vizir bio u ravni sa prednjom maskom vetar bi udarao u visini grudi ili ramena.

Ovo sam ranije uradio na KLE-u i bilo je milina, vetar duva, ali se ne osete vibracije na kacigi, samo ravnomeran šum.

 

A da dodaš na fabrički mali dodatak?! Kod mene je bio isti problem, pa sam kupio na Ali-ju ovaj dodatak koji razbija baš tu spomenutu turbulenciju, namestiš ugao koji ti odgovara i uživaš u vožnji.

 

IMG_7415.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX 2001

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ау, факат морам наручити ово.

 

Таман помислио ставио на мотор све што ми треба, кад оно у корпи на алију кратке ручице и сад ово.

 

А ваљда ћу убости неки тикет на овом првенству па да се и поручи то. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Mnogo dobra stvar sad sam pregledao na Ali sve slike sto su postavljali kupci i na Traceru MT09 izgleda kao fabricki jer su ostrije ivice ,kao malo kockastije . Steta sto nema u nekom ovalnom obliku koji prati kolko tolko liniju TDM ovog vizira .

Nisam video kako izgledaju nastavci tih vizira koje radi Ivan ima li neko sliku kao mu je on to napravio . Mislim verujem da je ovaj sa AliJA ekstra samo malo mi se nekako ne uklapa po dizajnu ja sam kontao da  narucim ovaj pa za njega  da mi onda neko napravi ovalni  nastavak na ovaj metalni nosac koji bi dobio sa Alija .

Msm malo komplikujem stvar ali nekako mislim da bi mi ovo bas strcalo .

post-16996-0-76857900-1465957114.jpg

post-16996-0-37209900-1465957268.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Gledajuci ovaj dodatak na vrhu vjetrobrana imam subjektivni osjecaj da bi on na nekoj vecoj brzini, nakon nekog vremena od vibracija mogao polomiti vjetrobran.  :zbunjen:  Nadam se da nisam u pravu.   :neznam: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX 2001

Gledajuci ovaj dodatak na vrhu vjetrobrana imam subjektivni osjecaj da bi on na nekoj vecoj brzini, nakon nekog vremena od vibracija mogao polomiti vjetrobran.  :zbunjen:  Nadam se da nisam u pravu.   :neznam:

 

Kada sam postavio taj dodatak i Ja sam imao taj osećaj da će mi slomiti vizir, ali posle par odvoženih tura sam se uverio da nije tako. Meni i te kako odrađuje posao, bez toga na 120km već počinje vetar toliko da baca glavu da moram ukočiti vrat da bi mirovao, sa ovim dodatkom i na 160 vozim bez problema. Mislim da tu igra ulogu i ko je koliko visok, Ja sa svojih 176cm ne spadam u višlju kategoriju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Mnogo dobra stvar sad sam pregledao na Ali sve slike sto su postavljali kupci i na Traceru MT09 izgleda kao fabricki jer su ostrije ivice ,kao malo kockastije . Steta sto nema u nekom ovalnom obliku koji prati kolko tolko liniju TDM ovog vizira .

Nisam video kako izgledaju nastavci tih vizira koje radi Ivan ima li neko sliku kao mu je on to napravio . Mislim verujem da je ovaj sa AliJA ekstra samo malo mi se nekako ne uklapa po dizajnu ja sam kontao da  narucim ovaj pa za njega  da mi onda neko napravi ovalni  nastavak na ovaj metalni nosac koji bi dobio sa Alija .

Msm malo komplikujem stvar ali nekako mislim da bi mi ovo bas strcalo .

 

Bitan ti je nosac, a vizir ( dodatak ) mozes sam praviti kako ti odgovara. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: GS 1200 Adventure , XS 1100 , XJR 1300 , ZRX 1100, CB 1300 , CBR 1000F ...

@zli

 

Javi se ovdje: http://forum.bjbikers.com/index.php?/user/24684-bdada/

 

ili na: 063/8541744 Dada.

 

 

 

Samo bih da se zahvalim drugovima na saradnji i pohvalio bih korektnost prodavca ...

 

Hvala drugari .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

 

Gledajuci ovaj dodatak na vrhu vjetrobrana imam subjektivni osjecaj da bi on na nekoj vecoj brzini, nakon nekog vremena od vibracija mogao polomiti vjetrobran. :zbunjen: Nadam se da nisam u pravu. :neznam:

Kada sam postavio taj dodatak i Ja sam imao taj osećaj da će mi slomiti vizir, ali posle par odvoženih tura sam se uverio da nije tako. Meni i te kako odrađuje posao, bez toga na 120km već počinje vetar toliko da baca glavu da moram ukočiti vrat da bi mirovao, sa ovim dodatkom i na 160 vozim bez problema. Mislim da tu igra ulogu i ko je koliko visok, Ja sa svojih 176cm ne spadam u višlju kategoriju ;)

Druze još samo jedno pitanje :) taj metalni deo koji se pričvršćuje na postojeći vetrobran Jel on ceo od metala, i na mestu gdje naleže na postojeći vetrobran ili ima neku gumenu podlogu da nebi izgrebao vizir na koji se pričvrscuje ?

Na slikama bih rekao da je ceo metalni pa kontam sta se desi ako resis da to skineš.

 

Sent from my LG-D852 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX 2001

 

 

Gledajuci ovaj dodatak na vrhu vjetrobrana imam subjektivni osjecaj da bi on na nekoj vecoj brzini, nakon nekog vremena od vibracija mogao polomiti vjetrobran. :zbunjen: Nadam se da nisam u pravu. :neznam:

Kada sam postavio taj dodatak i Ja sam imao taj osećaj da će mi slomiti vizir, ali posle par odvoženih tura sam se uverio da nije tako. Meni i te kako odrađuje posao, bez toga na 120km već počinje vetar toliko da baca glavu da moram ukočiti vrat da bi mirovao, sa ovim dodatkom i na 160 vozim bez problema. Mislim da tu igra ulogu i ko je koliko visok, Ja sa svojih 176cm ne spadam u višlju kategoriju ;)

Druze još samo jedno pitanje :) taj metalni deo koji se pričvršćuje na postojeći vetrobran Jel on ceo od metala, i na mestu gdje naleže na postojeći vetrobran ili ima neku gumenu podlogu da nebi izgrebao vizir na koji se pričvrscuje ?

Na slikama bih rekao da je ceo metalni pa kontam sta se desi ako resis da to skineš.

 

 

 

Kod nekih prodavavca ima guma u kompletu kod nekih ne. Konkretno meni je stiglo bez gume ali sam ja stavio gumu sam, isekao neku armiranu od 2mm.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja