Jump to content

Moto Zajednica

Plava Ptica

Recommended Posts

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Djenka ma ti si maher za ove stvari sve je super uradjeno pod jedan od Plave Ptice pa do montaze predela gde je vozis i kako je vozis i kako ona ide sve je za pohvalu1care.gif1care.gif1care.gif

Dugo si cutao a znao sam da nesto kuvas0takoje.gif

 

A kazi mi radar je ranije stajao na ulasku u Zvezdan sad ih nema neko vreme jesu li promenuli mesto0zbunjen.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Djenka ma ti si maher za ove stvari sve je super uradjeno pod jedan od Plave Ptice pa do montaze predela gde je vozis i kako je vozis i kako ona ide sve je za pohvalu1care.gif1care.gif1care.gif

Dugo si cutao a znao sam da nesto kuvas0takoje.gif

 

A kazi mi radar je ranije stajao na ulasku u Zvezdan sad ih nema neko vreme jesu li promenuli mesto0zbunjen.gif

 

 

Nisam ništa kuvao, samo sam izabrao i poslagao neke slike i video zapis, dodao muziku i to je to.Nisam ni ulagao u Plavu Pticu, nije bilo para, tek sada planiram da je malo posredim za sezonu.

U poslednje vreme (više od godinu dana) slabo viđam radarske kontrole, možda par puta, povremene kontrole tehničke ispravnosti, duvanja u balon i pojačano dežurstvo policajaca u okolini škola, ništa posebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Evo još dve slike Plave Ptice, koja je odletela tj. prodata u Donji MIlanovac 1hmm.gif

 

C3B3CB95-5543-344A-8D4E-30EDBA48373C.jpg

 

DDDB8540-E8F2-F74C-96DF-B959D6630FCC.jpg

 

Na njeno mesto je došao Suzuki GSX 750 F iz 1992 godine :aha:

 

91968A5B-651C-B447-893A-427BB96075F5.jpg

 

B16D4162-6A20-4240-8711-DAEB1414A42F.jpg

 

BCD90749-3A56-6248-AB5F-1D21C1E1B8ED.jpg

 

DD86E003-E781-4645-B0E0-06F7456A02B1.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ptica ce da dodje nadam se sa novim vlasnikom , a stari vlasnik valjda nece da zaboravi drustvo kao predjasnji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ptica ce da dodje nadam se sa novim vlasnikom , a stari vlasnik valjda nece da zaboravi drustvo kao predjasnji

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Taj je motor jako dobar i u pravim je rukama, u rukama negog ko zna da vozi. Ti si naš i ostani naš, volimo te kao čoveka i prijatelja a vozi šta hoćeš.

 

A novi vlasnik treba da obogati naše društvo, to bi bilo lepo od njega.

 

Od motora ne treba da budemo zavisni. Sve ih je manje ali nas zato može da bude sve više. Spojila nas je ljubav prema MZ u i treba da teramo dalje.

 

Kakav je novi vlasnik? Hoće li nam se javiti ovde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Čovek ima veliki motor, nemam pojma koji, ali mu se moj MZ svidjao još prošle godine na skupu u Negotinu ali nismo mogli da se dogovorimo oko cene, a ove godine je došao spreman i dogovorismo se.Čim čovek pored velikog motora kupi i MZ, znači da je ljubitelj.Rekao sam mu za MZ Svet, i ja se nadam da će nam se pridružiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Moj bivši MZ (Plava Ptica) ja trenutno u selu Topolnica kod Donjeg Milanovca.Javio se čovek i raspitivao o saobraćajnoj koja je kod mene od jesenas kad sam vratio tablice.Naravno da sam razočaran takvim razvojem događaja ali to je bila moja odluka i pomirio sam se sa tim.Ostale su lepe i neke ne manje lepe uspomene na Plavu Pticu.

Neka tema ostane otključana, jer postoji velika mogućnost da opet kupim MZ i nastavimo druženje :zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Svaki dan sam u saobraćaju i dosta mi je svega pa onu drugu temu nisam hteo da pratim. Najvažnije je da si ti dobro, sve ostalo je manje bitno.

 

Neznam koliko je bio bahat u odnosu prema tebi ali svejedno, Bog sve vidi.

 

Poslednji put sam imao udes na Slaviji, stajao sam u mestu i gledao kako mi trola otkida retrovizor. U glavi mi samo otkucava fiskalna kasa, 50evra, pa 100 evra pa će da ode za još 20 i kraj ne vidim...

 

Poludeo sam od besa, uleteo sam u trolu i hteo da ubijem vozača. A onda vidim uplašenog čoveka, prenerazio se od straha, em se sudario pa je očigledno kriv em će ga neka ćelava budala ubiti a jadan čovek nema gde da beži iz one kabine.

 

Savladao sam se. Ipak niko nije toliko lud da jurca trolom okolo da bi nekoga ubio ili mu uništio auto. Još nisam čuo da je neko namerno napravio sudar a posebno da je namerno udario motociklistu.

 

Budi korektan, ako on nije čovek onda ti budi bolji od njega. Reci mu realnu cenu. Ja bih se zadovoljio sa 300 evra i poželeo mu da se više nikad ne sretnemo.

 

Za tih 300 evra kupićeš sve što ti treba od delova, nešto ćeš raditi sam, nešto ćeš platiti majstora i na kraju biće to sve kako treba.

 

Kolki god da je gad ti budi čovek, važnije je to od svih motora ovoga sveta.

 

svaka čast na komentaru. Nisam pročitao temu dalje ali morao sam da reagujem :) retka su ovakva razmišljanja u današnje vreme. Kod nas u Srbiji jeste nekad bilo ali je kriza učinila svoje i koliko sam primetio ljudskost, obraz su otišli na drugo mesto odmah posle ličnog interesa. Zao mi je sto je tako a još zalije što primećujem da se to prenosi i na pokoljenja, čak i kad nema razloga za to.

 

Još jednom, svaka čast na komentaru i razmišljanju.

v

Edit: A zaboravih da pohvalim MZ, odoh da vidim kako se zavrsilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja