Jump to content

Moto Zajednica

CB 500 1998 godiste 2.15ke

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Prodajm moju hondu CB 500 1998 godiste 15500 milja na satu. Model koji je proizvodjen u Italiji sa brembo kocnicama i diskom pozadi. Motor je u potpunosti ispravan i nema skrivenih mana. Gume Bridgestone 70% zadnja, prednja je jos malo bolja. Lanac i lancanici OK. Zadnje plocice 0.5 m mesa. Registrovan do pocetka oktobra.

 

Motor nikad nije stucnuo ili bilo sta slicno za 5500 milja koje sam ja provezao.

 

Snizena cena 2150e.

Prodaja traje dok se ne proda motor koji mi se svideo, a posle toga motor ostaje kod mene dok mi nesto drugo ne padne u oko.

063 101 33 77

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Izvini, drugi put. Naso sam nekog SVa i ne mogu da ga isteram iz glave. Ako se on proda idem u Adu da kupim otvoreni izduv i jasem hondu jos 1 godinicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

U petak idem na more i neću biti u mogućnosti da odgovaram na telefon. Da iskoristim priliku i kazem opet da me zamena u ovom trenutku ne interesuje pogotovo ne za skutere, manje motocikle i belu tehniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Odustajem od prodaje jer sam ostao bez novca za doplatu za motor koji sam hteo da kupim, a i ne ide mi ... Dobijao sam plazma tv, skutere, 1 kawu, 2 puta 2taktne 125 trkalice ali para najvise 500e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja