Jump to content

Moto Zajednica

Motorevija i Motoplus?

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Hrvatska Motorevija i Motoplus, cita li neko od vas ove casopise? Ima li da se kupe u BG-u uopste? Bio sam juce kroz Knez Mihajlovu kod nekoliko onih likova sto prodaju sve i svasta od tih casopisa i ne nadjoh ni jedno ni drugo :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Moto Puls imas kod nas kod svih kolportera i pojavljuje se istog dana kada i na hrvatskim kioscima.

 

Motorevija mislim da jos ne dolazi kod nas (nadam se da gresim)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ako nedje neko slucajno vidi ovuda u gradu da ima da se kupi neki od casopisa neka napise poruku odje, ja sam u centru pa cu odmah da skoknem. A sutra ujutro cu svakako da prosetam knezom i terazijama da vidim ima li sto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Ako nedje neko slucajno vidi ovuda u gradu da ima da se kupi neki od casopisa neka napise poruku odje' date=' ja sam u centru pa cu odmah da skoknem. A sutra ujutro cu svakako da prosetam knezom i terazijama da vidim ima li sto.[/quote']

 

Ako ces da trazis neki od ova dva iz naslova, nemoj. Kao sto rekoh - motorevija ne dolazi ovde a Moto Puls je prodat (on izlazi negde oko 10,11. u mesecu)

 

Ako bi bas da citas nesto, kupi Auto Blic (hrvatsko izdanje Auto Bilda). To je auto casopis ali u njemu imas test 2005. Suzukija GSX-R 1000.

 

Imas i gomilu stranih moto casopisa ali su manje-vise svi na nemackom ili italijanskom. Oni na engleskom su nenormalno skupi - nije retko da budu po 500din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Ako nedje neko slucajno vidi ovuda u gradu da ima da se kupi neki od casopisa neka napise poruku odje' date=' ja sam u centru pa cu odmah da skoknem. A sutra ujutro cu svakako da prosetam knezom i terazijama da vidim ima li sto.[/quote']

 

Ako ces da trazis neki od ova dva iz naslova, nemoj. Kao sto rekoh - motorevija ne dolazi ovde a Moto Puls je prodat (on izlazi negde oko 10,11. u mesecu)

 

Ako bi bas da citas nesto, kupi Auto Blic (hrvatsko izdanje Auto Bilda). To je auto casopis ali u njemu imas test 2005. Suzukija GSX-R 1000.

 

Imas i gomilu stranih moto casopisa ali su manje-vise svi na nemackom ili italijanskom. Oni na engleskom su nenormalno skupi - nije retko da budu po 500din

Nije da mi se nesto cita nego bih poceo da redovno kupujem te casopise jer mi odgovara zbog jezika, govorim ja i italijanski i engleski, ali mi je to totalni smor citati, a sem toga u ovim hrvatskim imaju reklame za njihove prodavnice opreme koje su extra snabdjevene i dosta povoljne. Cuo sam da ce sada biti nekih silnih popusta tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja