Jump to content

Moto Zajednica

Suzuku VX 800

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Nespustaj vise cenu, zavrtelo mi se u glavi. Tesko ces ga prodati i ako spustis na ...  jednostavno se nista ne prodaje, a steta je da tako lep motor dajes dzaba ( inace nisam ljubitelj takih motora, ali je ovaj stvarno lep ) Pomiri se stim da nije vreme za prodaju motora, drzi cenu, pa ako naleti pravi ljubitelj toga onda prodaj. Proci ce valjda i ova kriza, a dotle vozi to sto imas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Koje je to snizenje o kome pricas?

 

Brate mili, studirajući malo tvoju istoriju postovanja na forumu ti već dve godine pitaš koja je zadnja cena, gde može da se vidi, zašto ga prodaješ... Kada čovek čita to pomislio bi tražiš motor, ali ja se pitam da nije malo puno dve godine da se traži motor, ili ti tako malo spamuješ čisto da nešto napišeš... Vidim interesuje te od Honde monkey, preko Jawe, Bmw, Aprilie Pegaso, pa onda malo TDM, pa malo ST, a može i Afrika, još samo kad bi se imalo para... Odmori malo, skupi neku lovu pa se raspituj, ovako je stvarno neozbiljno sa tvoje strane...ko oni matorci na najlonu kad počnu da se raspituju redom za stanje, godište, kilometražu, pa malo daj ga upali, jao baš lepo radi, a dijapazon interesovanja od Kia Sorento do Trabanta, i onda dođe kući i kaže babi, jao na najlonu, nema šta nema...

 

Vlasniku se izvinjavam za off... Nadam se da nije problem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: novi sad

Koje je to snizenje o kome pricas?

 

Brate mili, studirajući malo tvoju istoriju postovanja na forumu ti već dve godine pitaš koja je zadnja cena, gde može da se vidi, zašto ga prodaješ... Kada čovek čita to pomislio bi tražiš motor, ali ja se pitam da nije malo puno dve godine da se traži motor, ili ti tako malo spamuješ čisto da nešto napišeš... Vidim interesuje te od Honde monkey, preko Jawe, Bmw, Aprilie Pegaso, pa onda malo TDM, pa malo ST, a može i Afrika, još samo kad bi se imalo para... Odmori malo, skupi neku lovu pa se raspituj, ovako je stvarno neozbiljno sa tvoje strane...ko oni matorci na najlonu kad počnu da se raspituju redom za stanje, godište, kilometražu, pa malo daj ga upali, jao baš lepo radi, a dijapazon interesovanja od Kia Sorento do Trabanta, i onda dođe kući i kaže babi, jao na najlonu, nema šta nema...

 

Vlasniku se izvinjavam za off... Nadam se da nije problem...

ova dobra :) Ne j..e lep nego uporan :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Koje je to snizenje o kome pricas?

 

Brate mili, studirajući malo tvoju istoriju postovanja na forumu ti već dve godine pitaš koja je zadnja cena, gde može da se vidi, zašto ga prodaješ... Kada čovek čita to pomislio bi tražiš motor, ali ja se pitam da nije malo puno dve godine da se traži motor, ili ti tako malo spamuješ čisto da nešto napišeš... Vidim interesuje te od Honde monkey, preko Jawe, Bmw, Aprilie Pegaso, pa onda malo TDM, pa malo ST, a može i Afrika, još samo kad bi se imalo para... Odmori malo, skupi neku lovu pa se raspituj, ovako je stvarno neozbiljno sa tvoje strane...ko oni matorci na najlonu kad počnu da se raspituju redom za stanje, godište, kilometražu, pa malo daj ga upali, jao baš lepo radi, a dijapazon interesovanja od Kia Sorento do Trabanta, i onda dođe kući i kaže babi, jao na najlonu, nema šta nema...

 

Vlasniku se izvinjavam za off... Nadam se da nije problem...

ova dobra :) Ne j..e lep nego uporan :) :) :)

Izvini  molim te sto sam pitao i izazvao tvoju burnu reakciju..a sta ti je to "najlon",razabirem neka pijaca? Koliko znam,nije zabranjeno pitati,ali otkud tebi ideja da ja nisam kupio motor,da se ne zoves Ljubisa Trgovcevic mozda,pa ti se javlja?Nije BJB jedino mesto gde se nude motori, a pitam da bih imao orijentaciju sta se za koji novac prodaje i da budem up to date sa trzistem,to je problem? Mada,imam razumevanja za tvoju nervozu,nije danas lako izbiti 2 soma nekome iz padze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Molim da me se za Honda monkey shvati ozbiljno,nju je nameracio da kupi moj drug Vuca koji nije narocito raspolozen da se mota po forumima,pa me zamolio da dm taj oglas. Znaci,iza ovog naloga je visestruka licnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Evo odgovoricu, ali opet coveku offujem oglas. Nisam uopšte nervozan, niti burno reagujem, nego zdravorazumski razmišljam. Moje razmišljanje je sledeće: ako pitaš koja je zadnja cena, koji je to popust i blablabla, to su sve pitanja koja prodavca navode na to da je po sredi ozbiljan kupac, a ti to radiš već dve godine i to sa motorima u rasponu od 300-3000 evra.

 

Naime, prodavac koji nije upućen u tvoju radoznalost i kako kažeš ispitivanje tržišta može se lako izleteti sa cenom lupam 1500 evra, misleći da ti imaš pare i da si spreman da kupiš motor, a u isto vreme forum lista stvarni kupac, koji možda i ne bi spuštao cenu, nego je jednostavno rešen da kupi motor po ceni koja je istaknuta. Time ti direktno oštećuješ prodavca, a za to ne postoji nikakv povod, osim eto tvoje radoznalosti.

 

Zaključak: Skupa je ta tvoja radoznalost....

 

Nadam se da sam jasan...

 

Opet izvini dalmatino za off...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

Mislim da bi bilo korektno o konkretnom spuštanju cene komunicirati preko PP. Za sva ostala opšta pitanja o mašini, direkt u temu prodavca  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

@Trigger,uze mi poruku iz racunara. Upravo sam to hteo da kazem,ako nekog pitam za cenu,ocekujem da mi posalje odgovor u vidu PP. Nije mi namera da dampingujem bilo ciju ponudu. Necu vise polemisati na ovu temu,izvinjavam se autoru teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja