Jump to content

Moto Zajednica

Long Way Down

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Ewan McGregor i Charlie Boorman ponovo voze :) Ovaj put ruta je od Skotske do Juzne Afrike a koliko sam mogao saznati, krenuce na leto 2007-e. Evo informacija iz Wikipedije:

 

McGregor and Boorman are planning a sequel of sorts, riding from John o' Groats in northern Scotland to Cape Town, South Africa in 2007. As with Long Way Round, visiting and raising awareness for UNICEF projects will be an important part of the journey. Boorman competed in the 2006 Dakar Rally, which was filmed and broadcast in various countries as "Race to Dakar".

 

Charlie je ove godine vozio Dakar Rally i taj dogadjaj je prikazan u serijalu Race to Dakar. Mozete ga skinuti i sa neta 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Juce se zavrsio LWR na exploreru(ko zna koja repriza) malo smaraju kao to im je neka avantura a samo im jos fali ovi iz kosmosa da ih prate. Valjda ce po africi ici sa manje pratnje...samo ne znam gde ce tamo da kupe IZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Ewan McGregor i Charlie Boorman ponovo voze Ovaj put ruta je od Skotske do Juzne Afrike a koliko sam mogao saznati, krenuce na leto 2007-e

 

Nadam se da ce sequel biti more reality-based od LWR. Po meni, putesestvije sa onolikom pratnjom, pomoci na putu i docekivanju kao da su Princevi od Monaka nema nikakavog smisla, vise lici na lux cruising nego na moto avanturu...

 

Ne znam, meni se ceo njihov fazon nije previse dopao zato sto mislim da je potpuno folirantski i izreziran do detalja. Mnogo vise bih cenio da su obrnuli 5000 milja, ali stvarno sami :?

 

Videcemo kako ce da ispadne LWD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Mnogo vise bih cenio da su obrnuli 5000 milja' date=' ali stvarno sami :?

Videcemo kako ce da ispadne LWD[/quote'] Eeee ROTKVE tebi strugane! Voleo bih da vidim tog punishitja koji ce svoju glavu od par(desetina) mil. dolara da stavi na neki BMW u nekoj siromasnoj Mongoliji i useta se u Ulan Bator uvece! VAZZI!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pratnja ili ne pratnja...oni su sve te kilometre i bogaze preshli sami na motoru i zbog toga skidam kapu!!!! (..al' kacigu ne skidam) :lol:

 

To je Fakat!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako nesto mrzim onda su to rialiti sou koji je isplaniran i izmontiran do najkracih kadrova. Ok, sve je to lepo ali nisi prikazali ni dva spontana dogadjaja... :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Ok' date=' sve je to lepo ali nisi prikazali ni dva spontana dogadjaja... :evil:[/quote'] IMA dva! Ona èvoruga na èelu i ono izbacivanje vode iz cilindra BMW-a, to nisu mogli namontirati! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Eeee ROTKVE tebi strugane! Voleo bih da vidim tog punishitja koji ce svoju glavu od par(desetina) mil. dolara da stavi na neki BMW u nekoj siromasnoj Mongoliji i useta se u Ulan Bator uvece! VAZZI!!!

 

Slazem se ja sa tobom, ali poenta je u FOLIRANJU tokom celog puta. Potpuno bih kapirao da recimo krenu sa 5 dzipova, 18 marinaca i 7 zlih vraceva na put, nema problema... ali da pri tome ne pricaju "jao pa kako cemo... pa hocemo li izdrzati... ovo je prava avantura..." itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Eeee ROTKVE tebi strugane! Voleo bih da vidim tog punishitja koji ce svoju glavu od par(desetina) mil. dolara da stavi na neki BMW u nekoj siromasnoj Mongoliji i useta se u Ulan Bator uvece! VAZZI!!!

 

Slazem se ja sa tobom' date=' ali poenta je u FOLIRANJU tokom celog puta. Potpuno bih kapirao da recimo krenu sa 5 dzipova, 18 marinaca i 7 zlih vraceva na put, nema problema... ali da pri tome ne pricaju "jao pa kako cemo... pa hocemo li izdrzati... ovo je prava avantura..." itd.[/quote']

 

 

U potpunosti se slazem sa Andrejom. Kad pocne folirancija tipa ''..dal da kupim BMW il Mercedes...ej zivote lutalico...ispovracacu se....sto bi rekla ciganka''.

Veca je bila moja avantura kad mi se u CG odvalio karter od kvalitetnog puta, a u kolima zena, dete i 3 tone ''pratece opreme''.

Cela me ova njihova akcija podseca na ''kvalitetan'' srpski NGO projekat (UNICEF i ostala sr. za pranje para).

Mada...kad bolje razmislim....pa ceo svet je danas isfoliran, laz je postala toliko opste prihvacena, da za istinu niko i ne haje....pa sto ne bi McGregor i Charlie Boorman glumatali avanturiste. Pa oni i jesu GLUMCI. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

nego, sta ce se terati ovoga puta?

dal opet bembara ili?...

za prosli put su iz ktm-a ispali nevidjene pi*ke. sad kad vide kakav je marketing LWR odradio za GS-a, mozda se sami ponude?

mozda ce do gibraltara uzeti LT :twisted:

 

PS. apropo glumatanja i ostalog... verovatno ste na exploreru uhvatili i putesestvije ona dva australijanca preko cele rusije, dal mongolije, pa do pekinga, SAMI, NA BAJSEVIMA :!: e ono je realno DO BOLA :!: par puta mi je bilo mucno gledati, sibir, sneg do kolena, pizdinci, a oni guraju pretovarene bajseve,.... :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
PS. apropo glumatanja i ostalog... verovatno ste na exploreru uhvatili i putesestvije ona dva australijanca preko cele rusije, dal mongolije, pa do pekinga, SAMI, NA BAJSEVIMA e ono je realno DO BOLA par puta mi je bilo mucno gledati, sibir, sneg do kolena, pizdinci, a oni guraju pretovarene bajseve,....

 

Bas tako. Ona dva momka su potpuni imbecili i ujedno i potpuni heroji (sto kaze Jeremy Irons u novom filmu Eragon, "...one part a hero, three parts a fool.."). Inace jednom su amputirali 2 prsta na nozi zbog promrzlina, a drugi je imao pokidan ligament na nozi :shock: Ono sto su oni uradili, e TO je prava avantura (ludos`, ludos`.. ali i hrabros` ;) ). Repect!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Nije da ih branim ali...

Ajde da gledamo ovako...ja da Vam nadjem sponzore i pratnju...da li biste preshli istu rutu :?:

Pa ne bi! Naravno!!!

Zato...Shat a fak ap! :lol:

 

To je,svakako,bila kontrolisana avantura...ali je bila Avantura!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
ja da Vam nadjem sponzore i pratnju...da li biste preshli istu rutu :?:

Pa ne bi! Naravno!!!

heheheh, ko bre ne bi :?: :!:

ako nadjes sponzore i pratnju imao bi oko 668 dobrovoljaca samo sa ovog foruma, zagarantovano :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS
Nije da ih branim ali...

Ajde da gledamo ovako...ja da Vam nadjem sponzore i pratnju...da li biste preshli istu rutu :?:

Pa ne bi! Naravno!!!

Zato...Shat a fak ap! :lol:

 

To je' date='svakako,bila [i']kontrolisana[/i] avantura...ali je bila Avantura!

 

Just say when...! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Ajde da gledamo ovako...ja da Vam nadjem sponzore i pratnju...da li biste preshli istu rutu

Pa ne bi! Naravno!!!

 

YO, gresis... ovaj, gresis silno sinak :wink:

Naravno da bi. Sto kaze moj kum, ne zelis da znas sta bih uradio za dovoljno para :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Nije da ih branim ali...

Ajde da gledamo ovako...ja da Vam nadjem sponzore i pratnju...da li biste preshli istu rutu :?:

Pa ne bi! Naravno!!!

Zato...Shat a fak ap! :lol:

 

To je' date='svakako,bila [i']kontrolisana[/i] avantura...ali je bila Avantura!

 

Sto mislis da ne bi? Ja bih barem znao skoro sve o svakoj zemlji kroz koju bi prosao, a ne ko ta dva magarca koji su se stalno nesto ''iscudjavali'' i pljuvali po domacinima koji ih u kucu pustaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja se slazem sa Yomanom. Sve to super zvuci, kao ides u Sibir i Mongoliju, sve je placeno, dobijes novi bajk...

 

Ali vi previdjate sta to sve znaci... Znaci da treba da napustis porodicu na nekoliko meseci, da vozis putevima gde jedino ruski kamioni mogu proci, znaci da nisi ni svestan koliko ces puta da se ugrizes za jezik sto nisi u toplom krevetu sa zenkom... Eh... nije to bas sve tako lepo.

 

Ako cemo realno, koliko je ljudi ovde dozivelo barem 1/10 od takve avanture?

 

Ne kazem, to je i moja maltene zivotna zelja. Samo, nije to bas sve tako jednostavno u fazonu 'isao bih sigurno, kad bih imao sponzora'.

 

Ista je to stvar kao sa odlaskom u inostranstvo... Svako to od nas glasno prizeljkuje i kao uradio bi sigurno, ali kad zamislis da si stvarno u prilici da ides, nije bas svejedno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ja im skidam kapu... Juan je i ranije vodio neke reality emisije.

Njih dvojca imaju toliko love da mogu da odu bilo gde u svetu, na najlepsa ostrva u najbolje hotele, a ipak su posli put Sibira i Mongolije.

Ja kada bi imao love sigurno ne bi isao u neku nedodjiju kao partizan, nego bi se obezbedio na sve moguce nacine, a sto i da ne platim nekog da me snima pa da posle mogu da gledam :D, i svi durugi da gledaju kakav sam smeker 8)

Oni su od onoga sto vole napravili posao, i tu im se divim do imbecilnosti

Uzivao sam u LWR i jedva cekam da gledam LWD. Svaka im cast i samo napred!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Ja se slazem sa Yomanom. Sve to super zvuci' date=' kao ides u Sibir i Mongoliju, sve je placeno, dobijes novi bajk...

 

Ali vi previdjate sta to sve znaci... Znaci da treba da napustis porodicu na nekoliko meseci, da vozis putevima gde jedino ruski kamioni mogu proci, znaci da nisi ni svestan koliko ces puta da se ugrizes za jezik sto nisi u toplom krevetu sa zenkom... Eh... nije to bas sve tako lepo.

 

Ako cemo realno, koliko je ljudi ovde dozivelo barem 1/10 od takve avanture?

 

Ne kazem, to je i moja maltene zivotna zelja. Samo, nije to bas sve tako jednostavno u fazonu 'isao bih sigurno, kad bih imao sponzora'.

 

Ista je to stvar kao sa odlaskom u inostranstvo... Svako to od nas glasno prizeljkuje i kao uradio bi sigurno, ali kad zamislis da si stvarno u prilici da ides, nije bas svejedno...[/quote']

 

Evo priznajem glasno: Išao bih TUKI kroz Mongoliju i Rusku vukojebinu bajkom pa makar imao i tri sponzora.

 

New York - L.A. ili Lisabon - Helsinki...DA, za sve pare (i to moje, ako ih ikada budem imao). Ove zezalice Tundra/Èukutka... hvala ali ne hvala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Ali vi previdjate sta to sve znaci... Znaci da treba da napustis porodicu na nekoliko meseci' date=' da vozis putevima gde jedino ruski kamioni mogu proci, znaci da nisi ni svestan koliko ces puta da se ugrizes za jezik sto nisi u toplom krevetu sa zenkom...[/quote']

 

E...znam mnoge koji bi i bez sponzora zbrisali od zene u Sibir :lol::lol:

 

A to sto imaju toliko love a ciganisali se za svaku stvar od sponzora...zivotni san mu bio da vozi KTMa na tom putu...pa izvadi pare pa ga kupi ljakse :vom: ,mada...mozda zato i ima...a ne ko mi, sve za svoje pare :drool:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
..a ne ko mi' date=' sve za svoje pare :drool:[/quote']

 

jaoooooo, majko mila....idem da popijem jednu sodubikarbonu da ne bljunem sada ovde preko stola

 

 

Al' 'ajde da se vratim na temu. Ewan i Charlie su nevidjeni smekeri! Mnogi ljudi sa lovom voze bajkove...od Brad Pitta do Vlade Georgijeva (al' ga iskopah), pa sto neko nije to uradio ranije.

 

Bolje da se zahvalimo ljudima na nevidjenoj prici i tome sto su nam omogucili da vidimo predele koje smo do tada mogli da vidimo samo na Google Earthu.

 

Skidam im ja kapu bogami. Svaka njima cast. Ko se kurci da moze bolje - be my guest. Sa zadovoljstvom cu i to da odgledam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja