Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo VladanR SILVER RIDERS iz Velike Plane! (08.08.2009)

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Evo citata iz medija:

 

Dvadesetsedmogodišnji motociklista i četrdesetdvogodišnji biciklista poginuli su danas u sudaru u Brzanu, kod Batočine.

 

Motociklista iz Velike Plane Vladan Radisavljević je poginuo na mesta udesa, dok je biciklista Zoran Stefanović iz Batočine preminuo u kragujevačkoj bolnici.

Prema navodima policije, nesreća se dogodila kada je na Stefanovića, koji je biciklom skretao prema vikend naselju u Brzanu, naleteo Radosavljević, koji je vozio motocikl "jamahu".

 

 

 

Auuuuuh ovo je josh crnje..... Povede josh jednog sa sobom :'( :'( :'(

Poznavao sam dechka sa skupova i iz vidjanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

U ime moto kluba Duhovi Ljeljenca izjavljujem saucesce porodici i prijateljima nastradalog! Neka ti je laka zemlja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Sahrana ce se obaviti u UTORAK 11.08.2009.god. u 13.00h na gradskom groblju u Velikoj Plani!Ovim putem vas pozivam da odamo poslednji pozdrav Vladi-Bincetu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Moje saučešće. Kako  meštani tog kraja pričaju, bajker je zaostao za ostatkom ekipe koja je pošla na moto skup jer je stao da telefonira, nesrećni čovek je krenuo sa drugarom ( Čehom) na pecanje na Moravu i svi su išli u istom smeru ka Jagodini. Biciklisti su hteli da iz svoje desne trake skrenu ulevo i tom trenutku nailazi nesrećni bajker ali brzinom od 200km/h(po priči meštana) i udara nesrećnog biciklistu. Od siline udarca kažu da su leteli 200m!!! Taj put je prav kao strela ali do prošle godine je bio pun rupa a ove godine su ga sredili i sada je kao pista ali i ograničenje od 50km/h jer je  naseljeno mesto!!! U svakom slučaju, velika tragedija!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Modriča Republika Srpska
  • Motocikl: BMW R1150GS

Moje saučešće. Kako  meštani tog kraja pričaju, bajker je zaostao za ostatkom ekipe koja je pošla na moto skup jer je stao da telefonira, nesrećni čovek je krenuo sa drugarom ( Čehom) na pecanje na Moravu i svi su išli u istom smeru ka Jagodini. Biciklisti su hteli da iz svoje desne trake skrenu ulevo i tom trenutku nailazi nesrećni bajker ali brzinom od 200km/h(po priči meštana) i udara nesrećnog biciklistu. Od siline udarca kažu da su leteli 200m!!! Taj put je prav kao strela ali do prošle godine je bio pun rupa a ove godine su ga sredili i sada je kao pista ali i ograničenje od 50km/h jer je  naseljeno mesto!!! U svakom slučaju, velika tragedija!!!   

 

Nažalost iz ovoga gore se vidi da i mi često griješimo, i da nisu drugi uvijek krivi... ??? ??? ???

 

Saučešće porodici i prijateljima!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Moje saučešće. Kako  meštani tog kraja pričaju, bajker je zaostao za ostatkom ekipe koja je pošla na moto skup jer je stao da telefonira, nesrećni čovek je krenuo sa drugarom ( Čehom) na pecanje na Moravu i svi su išli u istom smeru ka Jagodini. Biciklisti su hteli da iz svoje desne trake skrenu ulevo i tom trenutku nailazi nesrećni bajker ali brzinom od 200km/h(po priči meštana) i udara nesrećnog biciklistu. Od siline udarca kažu da su leteli 200m!!! Taj put je prav kao strela ali do prošle godine je bio pun rupa a ove godine su ga sredili i sada je kao pista ali i ograničenje od 50km/h jer je  naseljeno mesto!!! U svakom slučaju, velika tragedija!!!   

 

Zato ja i nesedam na R-ove ( odkad su mi rekli da to ide 200 )

 

Dozovimo se pamet, pa ni auto put u Nemackoj nije vise za te brzine ( prevelike guzve i nemarnost u saobracaju ) a ne neki stari Auto put u Srbiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Moje veliko saucesce covek me je zvao da napravimo ispostavu M.K.Silver Riders u Mladenovcu.

 

 

R.I.P Neka su ti nebeski putevi pravi!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Moje saučešće. Kako  meštani tog kraja pričaju, bajker je zaostao za ostatkom ekipe koja je pošla na moto skup jer je stao da telefonira, nesrećni čovek je krenuo sa drugarom ( Čehom) na pecanje na Moravu i svi su išli u istom smeru ka Jagodini. Biciklisti su hteli da iz svoje desne trake skrenu ulevo i tom trenutku nailazi nesrećni bajker ali brzinom od 200km/h(po priči meštana) i udara nesrećnog biciklistu. Od siline udarca kažu da su leteli 200m!!! Taj put je prav kao strela ali do prošle godine je bio pun rupa a ove godine su ga sredili i sada je kao pista ali i ograničenje od 50km/h jer je  naseljeno mesto!!! U svakom slučaju, velika tragedija!!!   

 

Zato ja i nesedam na R-ove ( odkad su mi rekli da to ide 200 )

 

Dozovimo se pamet, pa ni auto put u Nemackoj nije vise za te brzine ( prevelike guzve i nemarnost u saobracaju ) a ne neki stari Auto put u Srbiji

 

Nazalost isao je brze od svojih mogucnosti i sto je jos gore sa sobom u smrt je poveo neduznog biciklistu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

"Neduzni" biciklista koji je prelazio sa desne ivice puta popreko preko obe trake nije cuo r motor koji se navodno kretao 200km/h na pravcu koji je kao strela a sa jedne strane puta su nedaleko brda pa je sve jos i akusticno!?

Dajte ljudi zadrzite pretpostavke za sebe iz postovanja prema nastradalima narocito nasem kolegi.

 

Ako je i isao neprimerenom brzinom kriv je, ALI da li je mozda kriv i biciklista koji mu je presekao put ne zastavsi pored desne ivice puta da se okrene, pogleda preko ramena ONOLIKI pravac (gde uzgred receno nije naseljeno mesto kako neki pisu u ovoj temi i nije ogranicenje 50km/h) i da cuje urlik motora koji se hipoteticki krece 200 na sat?

 

Sa velikom lakocom ljudi pisu u ovim temama u crnoj hronici, a nije mi jasno kako mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja