Jump to content

Moto Zajednica

Poziv na druzenje-II moto zurka Bratunac

Recommended Posts

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

A kakav je program :D

Program je odlican a slika k'o mlijeko ;D

 

Draki, zamisao je da okupimo mnogo dobrih ljudi u opustenoj, nekomercijalnoj varijanti. Trudicemo se da vam ne nedostaje nista sto mozete ocekivati na slicnim desavanjima. Nekih pojedinosti ima i na pocetku teksta. Vidimo se ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pitanje:

 

Do Valjeva znam kojim putem idem,interesuje me od Valjeva koji je najbolji put do Bratunca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Pitanje:

 

Do Valjeva znam kojim putem idem,interesuje me od Valjeva koji je najbolji put do Bratunca?

Postoje 2 varijante: jedna je opisana u mnogim putopisima i ide preko Debelog Brda, pa se onda u Rogacici skrene za Ljuboviju i tu smo. Napomena: ne skrecite u Ljuboviju nego nastavite pravo ka Loznici i posle par km eto vas na granicnom prelazu. Ova varijanta je oko 90km i pogodnija je za ne-enduro motore; druga varijanta, koju ja najcesce koristim je kraca, ide preko Pecke i Proslopa za Ljuboviju. Iz Va se krene za Loznicu i onda nakon 15ak km, u Pricevicu se skrene lijevo prema Peckoj. Put je asfaltni, ponegdje losiji ali izuzetno zanimljivog krajolika. Specijalnost su tzv hangovi ili ulegnuca koja nisu strasna ali postoje. Od Pecke idete prema Proslopu i Ljuboviji dobrim asfaltom i mjestimice sjajnim serpentinama. Kad se popnete na vrh brda onda oprezno jer cete nakon 2-3 km naici na deonicu od 1.2 km koja je u izgradnji. Nije asfaltirana nego se radi priprema za asfalt. Iako nije problem proci ni jednim motorom, bar kad je suvo, zbog toga uglavnom kazem da je ovaj put pogodniji za enduro motore. Ovaj put vas vodi u centar Ljubovije i dugacak je oko 70 km. Dalje znate i zelim vam sretan put ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 898 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

A kakav je program :D

Program je odlican a slika k'o mlijeko ;D

 

Draki, zamisao je da okupimo mnogo dobrih ljudi u opustenoj, nekomercijalnoj varijanti. Trudicemo se da vam ne nedostaje nista sto mozete ocekivati na slicnim desavanjima. Nekih pojedinosti ima i na pocetku teksta. Vidimo se ;).

 

 

Naravno da je to osnovni cilj organizovanja svakog skupa, i tako svi treba da rade! A pitao sam za program tj mislio sam na muzicki program da znam ako svira neko nama poznat( npr. Gnijev Andjela :D :D) da mogu to da javim vjernim fanovima iz Bijeljine i okoline :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Ја ћу преко Прослопа!  ;D

Prosle godine umesto sa gs1150 odem sa XX preko Proslopa za ljuboviju - kad mi nije ispao far na onim rupama  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

A pitao sam za program tj mislio sam na muzicki program da znam ako svira neko nama poznat( npr. Gnijev Andjela :D :D) da mogu to da javim vjernim fanovima iz Bijeljine i okoline :D :D

Svirace Mreza iz Valjeva, momci sviraju dobar rock. Obzirom da smo imali mali budzet za organizovanje skupa, uz ideju da se ulaz ne naplacuje i sve ostale stavke drze na minimumu, nismo angazovali nikakva "zvucna" imena. Za dobro zezanje to i nije presudno valjda. Let there be rock, zar ne ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 898 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

A pitao sam za program tj mislio sam na muzicki program da znam ako svira neko nama poznat( npr. Gnijev Andjela :D :D) da mogu to da javim vjernim fanovima iz Bijeljine i okoline :D :D

Svirace Mreza iz Valjeva, momci sviraju dobar rock. Obzirom da smo imali mali budzet za organizovanje skupa, uz ideju da se ulaz ne naplacuje i sve ostale stavke drze na minimumu, nismo angazovali nikakva "zvucna" imena. Za dobro zezanje to i nije presudno valjda. Let there be rock, zar ne ;)

 

Ah taj budzet... sve znamo :D! Ali to nece nam predstavljati nikakav problem da uzivamo na rajskoj plazi uz zubor Drine i dobrog rocka :D Jos samo 3 dana i stizem :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Rezervisana soba u Evropi,vidimo se.

Bice mi jako drago ;)

 

 

Ah taj budzet... sve znamo :D! Ali to nece nam predstavljati nikakav problem da uzivamo na rajskoj plazi uz zubor Drine i dobrog rocka :D Jos samo 3 dana i stizem :D

Cekamo vas 8)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bratunac

Ја ћу преко Прослопа!  ;D

Prosle godine umesto sa gs1150 odem sa XX preko Proslopa za ljuboviju - kad mi nije ispao far na onim rupama  ;D

taj tvoj xx je prosle godine imao cetiri tocka koliko se ja sjecam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Mudro zborish sinko, ali to je bilo u Bratuncu i stigih preko debelog brda, a ja pricam o Ljuboviji  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Dan je suncan i sjajan za putovanje. Mi odosmo da kopcamo kablove i nosimo stolice a vama koji se spremate ili ste mozda vec krenuli zelim srecan put. Dobrodosli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Hebiga, morao sam ranije da se vratim, idem veceras na more, no ono sto sam video je zaista RAJSKA PLAZA. Ko nije bio puno je propustio!!!! Pozdrav za Bobana i Bratunac,evo par slicica i odo ja na more!!!!!!

post-5065-12879046970748_thumb.jpg

post-5065-12879046971255_thumb.jpg

post-5065-12879046971533_thumb.jpg

post-5065-12879046971885_thumb.jpg

post-5065-1287904697216_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

PRELEPO !

Kako opisati voznju pored Drine, srdacnost domacina ,polozaj kampa i lepotu reke na tom delu ?!

Besplatan ulaz, devojcice u nosnji sa rakijom na kapiji , vec je to obecavalo opusteno raspolozenje. Boban nas nudi ribljom corbom dok se pasulj ne zavrsi. Mnogi bi to odbili ali ne i sremska brigada. Zatim red kupanja , red pića i priče, pa opet u vodu i tako do defilea.

U centru grada sednemo u kafic i  opet jos jedno iznenadjenje - i pice regulise organizator.

Takvi susreti ce biti sve interesantniji - vracaju se sustini organizovanja skupova.

Vidimo se sledece godine obavezno.

Hvala u ime MC Srem na svemu.

 

VlS4U_98846095.jpg

 

wx6IY_30851966.jpg

 

qj770_41293933.jpg

 

7Hmv8_83559827.jpg

 

3lcEW_97893533.jpg

 

Qx8eK_76737825.jpg

 

LMPfu_39184775.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 898 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Dodjoh i ja domu svome :D Sta reci, posle ovako dobrog provoda?! Kada sam krenuo na put, sam, nisam moga da zamislim da ce biti onako lijepo voziti se! Jeste da kada sam isao u Bratunac, isao sam preko Konjevic Polja ali i tamo je dobar put! No u povratku sam se odusevio voznjom uz Drinu :D E sad malo o samom skupu! Docek fenomenalan! Nema lazi nema prevare! Sve je tako :D Prostor za satore vise nego dobar, a plaza jos bolja :D Drina hladna kakva jeste ali uvijek lijepa za kupanje! Ko nije ponio sa sobon kupaci grdno se zezno :D Pasulj na nivou :D (dva puta sipao :D ) a corbu nisam stigao da probam! Nema veze sledece godine sigurno cu :D U gradu smo se isto lijepo proveli i uz pice, koje nam je obezbjedio organizator, odmorili smo se , dobili zahvalnice i sa mnogima ispricali! Vece je bilo isto super, muzika na nivou :D Sve u svemu jedan od boljih skupova ove godine! Saracu, Bobanu i ostaloj ekipi MK BRATUNAC zelim da se zahvalim na svemu i nadam se da cemo isto tako moci i mi njima da uzvratio onako gostoprimstvo a oni nama posjetu! Hvala vam svima! :D

 

E sad idu slicice :D

post-3119-12879047023707_thumb.jpg

post-3119-12879047024239_thumb.jpg

post-3119-12879047024502_thumb.jpg

post-3119-12879047024992_thumb.jpg

post-3119-12879047025256_thumb.jpg

post-3119-12879047026247_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Samo rijeci hvale!!! Ja nazalost nemam obicaj da idem okolo i da fotkam, smatram da mi to oduzima dragocjeno vrijeme, tako da cu morati da vam se obratim samo u pisanoj formi.

Ovo je jedan od najboljih skupova do sada, naravno sa moje tacke gledista, ispunjava sve one kriterijume koje ja postavljam pred svaki skup:

Put do bratunca odlican (pored Drine), Lokacija idealna, plaza, hladovina, cisto i uredno, domacini savrseno gostoprimljivi a ne kao na velikim skupovima koji organizuje 10-ak ljudi a na kom se pojavi 2000 bajkera, tu ko napise nesto o gostoprimstvu (osim ako se licno vrlo dobro zna sa nekim od organizatora) 100% laze. Dalje, Klopa odlicna, BESPLATNA, piva za maron, maja 5 km, ulaz dzabana, posebno mi se svidjelo takmicenje u ribolovu (premijerno u Bratuncu) na kom sam POBIJEDIO (uvijek sam bio dobar sa ribama  ;D) i dobio gajbu pive (slabo pijem pa sam podijelio poznatim i nepoznatim drugarima). Bitna stvar sto skup nije bio pretjerano veliki pa se moglo i popricati sa drugarima i odrijemati na miru  i sto organizatori nisu imali u planu da profitiraju i tako su dali primjer ostalim klubovima koji deru kozu odmah na ulazu pa na picu pa onda malo podijele pasulja za dz pa onda opet deru kozu na svemu ostalom!

Organizatori svaka cast!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Dokotrljali smo se i mi svojim kucama.Ovo je bilo ludo i nezaboravno! :)

Hvala domacinima sto su nam organizovali ovakav odlican provod!

Pozdrav za MK Bratunac!

Evo i nesto slicica

post-305-12879047036335_thumb.jpg

post-305-1287904703675_thumb.jpg

post-305-12879047037149_thumb.jpg

post-305-12879047037567_thumb.jpg

post-305-12879047037984_thumb.jpg

post-305-12879047038403_thumb.jpg

post-305-12879047038804_thumb.jpg

post-305-12879047039209_thumb.jpg

post-305-12879047039614_thumb.jpg

post-305-12879047040296_thumb.jpg

post-305-12879047040732_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja