Jump to content

Moto Zajednica

Gola Lepota

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Cuo sam i ja tu staru kinesku,vekovima propovedanu..a ko sam ja da protivrecim drevnim kinezima ;)

 

Dobrovoljno se diskvalifikujem,slika tuona neka ostane pokolenjima za nauk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Znao sam da sam zaboravio nesto?Benelli 1130TNT!!!Taj motor je na mene ostavio veliki utisak,a 'ladno' sam ga zaboravio...kada sam ga video na sajmu izgledao mi je kao neki veiiki insekt...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

ja bih radije da se drzim onoga sto mi se svidja a pri tome da mi je dostupno.

 

Zaboravih u predhodnom postu, na primer, djole grunf odnosno njegov oglas me je jedno vreme provocirao :) mozda zato sto je Beta Jonathan cruiser a mozda i zbog toga sto je to zaista lep motor ;)

 

GZCvz_10958487546cc76990aa656.jpg

dBbsT_1095849214b0436e7666692.jpg

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Moze i ovako!!! ;)

 

E to je mnogo, mnogo bolje. :)  Jel' ovo Nighthawk verzija?  Liči mi, al' ne mogu da vidim šta piše...

 

 

Ili ovako...Norton Comando

 

norton_950.jpg

 

Peki zna znanje  8)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Mozda vam se ne svidja ali Bimota Delirio mi je jedan od najlepsih ikada...

 

Vi'š, ovaj Brutale što si stavio je pravi nejked. Agregat se lepo vidi, nema nepotrebnih plastika, i lepo su uradili modernu verziju okruglog fara.  Al' ta Bimota...  Sakrili joj agregat iza tih crvenih cevi, pa ova plastika dole, a o alien faru da i ne govorim...  :(

 

Postujem 750 Four i Bonevila, ali, definitivno Delirijum na 1., TnT na 2., FV2 na 3.

 

Ovaj FV2 ima potencijala... Da mu skinu te bzvz plastike na viljušci (i prednjoj i zadnjoj) i oko fara... Hmm...

 

Bez njega ne moze ...Royal Enfield  ;)

 

 

 

I Ribolovac zna znanje...  8)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Sa moje originalne liste sam izostavio jedan mnogo bitan motor....koji je po mnogima sama definicija nakeda....to je naravno Ducati Monster.

 

612453353_SmfNy-M.jpg

 

612453380_p9KNt-M.jpg

 

612453685_4MHV9-M.jpg

 

2008. godine Dukati je odlučio da uništi izgled ovog sjajnog motora, staviviši mu novi nakaradni far koji ninašta ne liči, i nekakve usisnike na rezervoar....valjda da hlade benzin.  Nadam se da će se dozvati pameti i Monsteru vratiti pređašnji, originalni izgled kao na ovim modelima gore.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Dodao bih još Suzuki SV650, Klasičan , okrugao far , kratak i upravljiv , taman za grad , i neponovljivi zvuk V2 agregata koji se dobja prostom izmeno zadnjeg lonca.

Jbg. nemam slka a mrzi me da kopam po netu

 

Ducati monster ( stariji) ista priča................. Preduhitri me motohlic dok sam kuckao za Ducatija..............

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Odličan. Al' ja bih mu minusir'o vetrobran, kofer i možda ovu plastiku ispod agregata, da se lepo vide cevi kad ih već ima četiri komaTa.  ;D  Možda bih mu stavio neki mali vetrobrančić čisto šminke radi. ;)

 

Sviđaju mi se sitni crveni detalji... slajder, kablovi svećica, zadnji amortizer... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Sjajna tema Motoholic!

 

 

Ajd, evo i moje top liste:

 

Na 5. mestu jeeeeee...

 

Yamaha V Max

 

Dal je naked ili koja je voc sorta od tih sto su nabrojane, necu da zalazim. Poenta je da svako ko je imalo ozbiljnije zarazen ovim nasim hobijem dobro zna sta naziv V Max skriva, a cak i laici i slucajni prolaznici nece ostati ravnodusni spram ovog cuda. Zato je zasluzio bar 5. mesto

 

7rZ0l_2005yamahavmax.jpg

 

 

Idemo dalje- 4. mesto:

 

Suzuki Bandit / Yamaha XJ

 

Nisu snazni, nisu brzi, nisu Bog-zna-kako ni napravljeni ni ekskluzivni, niti se isticu necim posebnim... pa zasto onda? Zato sto su do zla boga jeftini! Cetir' cilindra za svakoga, najbolji odnos fun-for-pound, laki za odrzavanje, jeftini za opravku i pouzdaniji od cekica. Sto je najbitnije, sluze za sve sto zamislite- uz minimalno ulaganja postace turer, sportak, ma sve sto zamislite... tehnika narodu!

 

 

lf8iC_suzukibandit6009604.jpg

 

wCFb5_19955012xj600nimagebyya.jpg

 

 

 

Dolazimo doooooo.... 3. mesto i

 

Kawasaki Z 750 / Z 1000

 

Neki novi klinci, ili ti neki novi nakedi. Ustvari, ovo je pravi sportski motocikl bez oklopa. Znaaaam, Italijani su prvi poceli, ali su svi nihovi proizvodi zbog visoke cene ostali na marginama i u vitrinama. Ovo je prvi streetfight masovne produkcije, za ludake zeljne nicek drugog nego adrenalinskog shoka. Ne isticu se kvalitetom zavrsne obrade, ne sijaju zlatne komponente na sve strane, ali majko mila... nude uzbudjenje epskih razmera!

 

7iANW_26356012z750absimagecre.jpg

 

 

Na 2. mestu- jedan jedini

 

Ducati Monster

 

Jeeeste, pravo ruzno pace, ali kako ga ne voleti. Zanemarite labudove u vidu S4R modela, govorimo o onom prvom, pravom, neotesanom, sirovom Monsteru 600/900. Samo ram, tockovi i motor. Sve ostalo je suvisno, prvi modeli nisu imali cak ni obrtomer. Sta ce im, kada cujes da masina moli za milost, onda jos malo gasa pa prebacis u visu, zar ne? A i ne moras, V masina (daaaa, V masina unakedu) je imala snage uvek i svuda, ne previse, ali dovoljno za zurku. Da nije njega ne bi danas bilo ni Suzukija SV, a to bi bila steta...

 

Z8Eqe_08aprducatimonster05.jpg

 

 

I definitvno 1. jeeeee

 

Honda CB

 

Da, u pravu ste. Nije nista preterano dobra, nije preterano ni lepa, a ni brza. Nije cak ni prva pocela, ali je stekla takvu reputaciju da zasluzuje status legende. THE NAKED ako mene pitate, i kad neko pomene naked, na ovaj motocikl pomislite, zar ne? Kraj price!

 

mNHBp_hondacb750lespencer07.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Dodao bih još Suzuki SV650, Klasičan , okrugao far , kratak i upravljiv , taman za grad , i neponovljivi zvuk V2 agregata koji se dobja prostom izmeno zadnjeg lonca.

Jbg. nemam slka a mrzi me da kopam po netu

 

 

Evo slike..

post-1309-12879044670183_thumb.jpg

post-1309-12879044670757_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Virovitica
  • Motocikl: 916 SPS; M900;A35 AML Racing

Sa moje originalne liste sam izostavio jedan mnogo bitan motor....koji je po mnogima sama definicija nakeda....to je naravno Ducati Monster.

 

 

 

 

xexexe

 

post-1099-12879044680563_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

@ Stefan : može to još dole u krivin :) :) :) :)

mada po avateru vidim da to i sam znaš ;D ;D ;D ;D ;D ;Di

post-2283-1287904471224_thumb.jpg

post-2283-1287904471314_thumb.jpg

post-2283-12879044713978_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

I te kako moze Grofe ;)                         http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=15554.200

 

Elem,idemo dalje..jos jedan kod nas redak ali prelep motor.U pitanju je Triumph Speed Triple 1050 odnosno Street Triple 675.

Iako je 675 meni zanimljiviji,nisam nasao vise njegovih lepih fotki pa prednjaci veci burazer.

Originalni dizajn je nastao jos 94-te , i svaka rec oko njega je suvisna , ali za razliku od street four-a ovaj motor ima odlicne kritike..675 je prakticno ogoljena Daytona,sto zvuci veoma primamljivo.

post-1309-12879044715492_thumb.jpg

post-1309-128790447161_thumb.jpg

post-1309-12879044716614_thumb.jpg

post-1309-12879044717334_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Ah, preduhitrio si me. ;D  Upravo sam hteo da postavim Street Triple (675) danas....

 

Imao sam Speed Triple (1050) na raspolaganju za jedan dan, i motor mi se mnoooogo svideo.  Izgled njegovog mlađeg brata mi se ipak više sviđa, tako da bih se teško odlučio između ta dva motora...

 

612958650_sDR2i-M.jpg

 

612959391_nUetk-M.jpg

 

(obe slike su Street Triple 675)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Kakav je to naked bio osamdesetih, pa cak se zadrzala i devedestetih godina.  Ko je pokusao da je dovede do krajnjih granica, nije dobro prosao, al nije ni žalio!

 

Sharon Stone krajem osamdesetih

post-2166-12879044722277_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja