Jump to content

Moto Zajednica

KNM BMW-Vrsac

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Evo resili i mi malo da se organizujemo.Klub smo osmislili kao ljubitelji BMW-a.Izabrana je skupstina,sekretar i tako to.

Ove nase krajeve naseljavali su nemci jos od davnina pa eto mozda i otuda ljubav prema njima.K N M je kao klub

nezavisnih motorista.Volimo neku laganiju voznju,druzenje,rostilj,riblje corbe(one u tanjiru)

pasulja(mada meni licno ne prija pasulj).To sto neki voze bmw-e neznaci da nisu subotom i nedeljon ispred TV-a i gledaju

Sport Klub.Trenutno smo u pregovorima za prostor povodom osnivanja kluba,napravili bi neku dnevnu varijantu zurke

koja bi obuhvatila riblju corbu,pljeskavice i sve ostalo u tecnom obliku.To bi bilo negde 22.08.2009. od 11h-00h.Bice i neka

lagana svirkica u stilu ovih krajeva,video projekcija.Naravno i svi ostali su dobro dosli pa makar isli peske kao Ja ili vozili Japance.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Srecno osnivanje kluba - inace vozim Japance, ali gajim duboko postovanje prema BMW. Objavljujte ovde vase aktivnosti i videcete koliko ima skrivenih obozavalaca te legende

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Danas je utvrdjen datum 22.08.2009.Osnivacka zurka u Kulturnom centru Vrsac sa pocetkom 11h - 00h

Za sada znam da ce biti izlozena tri motora r25,r26,r50 tamo negde 50-to god.Naravno svi u voznom stanju.

Ulaz se nece naplacivati,kao sto sam vec rekao dobro dosli su svi sta god vozili.Nisam jos siguran da 23.08.

je kruzna trka old tajmera tako da smo se trudili da obuhvatimo vikend.

Zorane-vs ja i ti se znamo licno.Nas pet clanova je u subotu bilo u B.Crkvi na skupu.Hvala svima na podrsci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Hvala svima na podrsci,u subotu 29.08. KNM organizovao druzenje u prostorijama kluba -Aero- lagana svirka,vino iz podruma Marinkovic,pljeskavice.

Inace meni toga dana bio rodjendan,svirka trajala do kasno u noc.Bice i slika.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Neki clanovi KNM-Vrsac ne gube vreme,poklopile se kockice.Krenuli su put Rumunije,bice neki putopis kad

se vrate,zelimo im lepo vreme i bezbedne kilometre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Vrsac

E momci sada znam ko ste  :D Drago mi je da ste napravili klub i zelim vam srecu u buducem radu. Ja vozim japanca ali rado cu vam se prikljuciti u  nekoj od sledecih tura, naravno ako moj posao dozvoli.

 

Avanturistima put rumunije puno srece a Peci usi imam da izvucem kada se vrati jer mi nista nje rekao o tome  ;D ;D ;) ;)

 

Veliki pozdrav od Edia

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Kidza,Ostoja,Borko i Peca svakodnevno se javljaju sa puta.Danas krecu iz Konstance put Brasova,planirali su da na crnom

moru ostanu par dana ali ih prati kisa.U subotu 12.09. KNM BMW Vrsac organizuje u prostorijama kluba ( AERO ) druzenje i

dobru svirku dobrodoslice.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

10.09. oko 17:15h momci su prosli granicu na prelazu Vatin.Puni price utisaka,slike fenomenalne

Kad se fotografije obrade neko ce vec okaciti putopis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

20.09. posetili su nas prijatelji Vespa klub Bgd.Priredili smo im docek u prostorijama naseg kluba,kuvala se riblja corba,normalno degustacije vina sa Vrsackog podneblja.Malo smo ih vesparili po okolini i na kraju druzenja odveli do Velikog Sredista u podrum Krstov,sto je po mom misljenju ostavilo snazan utisak na njih. :o :o :o Bilo neko ZENSKO drustvo tamo.Slike slede ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja