Jump to content

Moto Zajednica

KTM - narandžasta ekipa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Pozdrav ljudi, 

Jel zna neko gde može da se nabavi prednja viljuska za KTM 990 SM R, 2009. god?

Boro iz Loznice ima nesto od prednjeg dijela pomenutog motora. Probaj se raspitati. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Da ne otvaram temu, prije mjesec dana ni kriv ni duzan kupih KTM 950 SMR  2007. Ako neko ima iskustvo i volje da napise par redova bio bih zahvalan. Ovdje u Svedskoj je sezona prosla pa me golica  " sta ja to mazim i pazim" u garazi a proljece je daleko. Foto kacim kad stignem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: XT 600E

http://www.polovniautomobili.com/motori/7116037/ktm-640-lc4

 

Vredi li ovo te novce? Na motoru je prosle godine uradjena generalna, i motor je ove godine stao. Vergla, ima varnicu ali nece da upali. Moze da se kupi ovako, ili da se otvori i sredi. Covek koji ga prodaje garantuje da nema vise od 300e da se ulozi, sve sto se ulozi preko toga on placa. Inace se covek bavi odrzavanjem motora, majstor na glasu u gradu...

Neko nesto pametno da kaze? :)

Vredi li se po vama u ovo upustati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Posto vec zna koliko ce kostati opravka, trebalo bi da zna i sta je u kvaru. A ako je majstor, ruku za opravku ne treba da placa. E, sada, ako se njemu ne isplati da ga radi za cenu delova, hoce li se tebi kolega isplatiti da za opravku placas i delove, i ruku za istu?

Ne mora biti da sam u pravu, samo pokusavam da sledim neku logiku stvari... :neznam:

Ja bih ovo uzeo, ali za nesto manji novac. I prihvatio bih garanciju majstora sto se cene opravke tice, ali POD OBAVEZNO.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: XT 600E

Ozbiljno sam zainteresovan. On kaze da ga otvori nece, jer ako ga otvori radice ga. A sve sto predje 300e za popravak on placa. Motor vergla i ima varnicu,ali kako bih rekao nece da se zakaslje ono kao da ce da upali. On kaze 99 posto dekompresor ili ventil. Sad pitanje je sve dok se ne otvori motor. Zato je mozda realnije prihvatiti njegov rad uz neku garanciju. Necu da dam 300e samo da ga upali i da umre za mesec dana opet. Zamenjen je cilindar klip karika, pominjao je hilznu nemam pojma. Pitanje je sta je stavljeno tu od delova. Meni se motor na oko dopada, deluje ocuvano za svoje godine. Ali cena je jaka za to godiste i neispravan motor tu ste u pravu. Problem je sto sam probao juce jednog novijeg lc4 i to je to, desila se ljubav :D. Kao da ga vozim sto godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Tacno tako. Ko zna sta je u agregatu zamenjeno i cime, pa se tako vrsan i poznat majstor necka da ga otvori. Zamenjen cilindar, ili je hilznovan- velika je razlika. A hilzna je odradjena kod Pere stolara, ili u nekoj masinskoj radionici na glasu... Itd itd itd...

A motorce je kao model extra. Na zalost nas koji ih kupujemo polovne, 90% njih je terano kao da su ih Djavoli ganjali...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ma zezam se, postujem KTM kao i sve ostale evropske firme koje smatram tehnoloskim vrhom danasnjeg motociklizma. Zelim im sto pre puno uspeha u MotoGP-u!

 

PS. I ja vozim jednog KTM dvotockasa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Ma zezam se, postujem KTM kao i sve ostale evropske firme koje smatram tehnoloskim vrhom danasnjeg motociklizma. Zelim im sto pre puno uspeha u MotoGP-u!

 

PS. I ja vozim jednog KTM dvotockasa!

Ma, znam da se zezaš ...  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Da se upisem i ja u sektu :D

Konacno posle 2 godine ponovo u enduro vodama, doduse ovog puta u hard enduro :D

 

KTM EXC 520, 2001, 60ks, registrovan pa moze i Kepijada! :D

 

Izbegavao sam KTM jer sam Yamaha fan ali slozile se kockice bas za ovaj motor.

 

Za sada nemam puno KM tj. radnih sati, jedva 2 rezeorvara goriva, ali mogu reci da je za voznju posle XTa kao bicikla ali nabildovana :D

Motor ima ogromnu snagu, obrtni moment je perverzan, u prve 4 brzine dize bez kvacila, a krajnja brzina blizu 150! 

Ne znam kako je to kod drugih motora ovog tipa jer nisam imao prilike da vozim, ali sam sa ovim odusevljen, zabavan za voznju piiihhh!

U sumi sam za sada proveo jedan dan i sa lokalnom ekipim sam prosao neke deonice za koje sam samo na TVu gledao i pitao se KAKO!!?

 

Sada sam uvideo da motori ovog tipa nemaju limit, limit je samo u glavi i gacama :D

 

 

post-3624-0-60517700-1447711681.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC

Zavrsih ja sezonu hard endura za ovu godinu. U nedelju u sumi povredih trticnu kost (repni prsljen)...ne mogu ni da sedim ko covek. Auuu sto boli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja