Jump to content

Moto Zajednica

KTM - narandžasta ekipa

Recommended Posts

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Mozda neko ima viska, a mozda mozes i da napravis od lima? Ili bas mora da bude original, novo i da kosta XYZ Evra?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Cvaja od 300kuba, isto sto i exc u tim godinama. Mozda neke sitne razlike u signalizaciji ili tako nesto. Fino izgleda mada ja nisam bio zadovoljan sa ktm bilo kojim starijim od 2000, pogotovo cvajama. A da, kontam da se prodavac ili sali ili je pogresio kod kucanja cene pa dodao 1 ispred 950. jer bi 950 bila tu neka realna cena za pocetak pregovora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

To je GS serija ENDURO (2T), pa ga skraceno zovu i EGS pojedini, oslabljen EXC, fabricki zatvoren na malo vise od 15 konja, izuzetno cenjen u DE i Austriji.... vozio jednom prilikom na stazi, otvorenu varijantu. Cenu necu komentarisati....

 

http://suchen.mobile.de/motorrad-inserat/ktm-300-gs-exc-dortmund/207072451.html

 

 

Ovaj sa linka je npr. 1994 godiste....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A
  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: St.Moravica
  • Motocikl: CRF 450

hvala ljudi,znaci to je oslabjena masina,onda nista od toga  :na_glavi: planiram neku 250 2t fullkros,no jos bolje bi bilo,da se moze registrovati  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Menjao osovinu kurble, to jest zubcanike od kurble koji su bili obrijani, instalacije malo bile u haosu(svetla,stop itd), izmenjani svi dihtuzi(glave,ispod cilindra,izmedju deklova...), sredjena izduvna grana koja je bila nesto varena i budzena, ugradjeni zimgavci, urezan nov navoj za sraf za ispustanje ulja jer je bio los i balavio, sad je m14, odradjen servis...to je manje vise to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Clansku kartu molim. :)

Konacno sam stavio shapu na smta. Znaci :jee4:  i to. :)

Ali, problemi su vec poceli... :D

Htjedoh da skinem neke pdfove sa ktm.com i onda mi trazi VIN i delivery certificate number.

VIN imam, ali sta cu sa ovim drugim? Neko sa slicnim problemom / rjesenjem?

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Jednostavno je leMi, odeš u NSZ i uzmeš formular 21/a, to popuniš i odneseš na šalter PIO, tamo daš to na uvid, i izdaju ti potvrdu da si bio kod njih. Sa njom iz RSZZO uzmeš formulare 48, 51 i 22, popuniš i odeš na najbližu carinsku ispostavu i voila, sve je sređeno, a nije ti trebalo ni 2 minuta da shvatiš da te zahebavam  ;)

 

Gavro lep ti je KTM, :takoje:  Mile, i tvoj je ... baš mu lepo stoji ta lila boja, mnogo je lepši nego oni fabrički narandžastani  :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Menjao osovinu kurble, to jest zubcanike od kurble koji su bili obrijani, instalacije malo bile u haosu(svetla,stop itd), izmenjani svi dihtuzi(glave,ispod cilindra,izmedju deklova...), sredjena izduvna grana koja je bila nesto varena i budzena, ugradjeni zimgavci, urezan nov navoj za sraf za ispustanje ulja jer je bio los i balavio, sad je m14, odradjen servis...to je manje vise to.

Koliko je presao doticni primerak?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Jel mi verujes da nisam pogledao na sat, nikad i ne gledam, tu moze da pise svasta. Mada sam prilicno pozitivno iznenadjen stanjem agregata kad smo ga otvorili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Jednostavno je leMi, odeš u NSZ i uzmeš formular 21/a, to popuniš i odneseš na šalter PIO, tamo daš to na uvid, i izdaju ti potvrdu da si bio kod njih. Sa njom iz RSZZO uzmeš formulare 48, 51 i 22, popuniš i odeš na najbližu carinsku ispostavu i voila, sve je sređeno, a nije ti trebalo ni 2 minuta da shvatiš da te zahebavam  ;)

 

Gavro lep ti je KTM, :takoje:  Mile, i tvoj je ... baš mu lepo stoji ta lila boja, mnogo je lepši nego oni fabrički narandžastani  :moto3:

 

Kakav crni PIO... to si ti nesto pobrkao sa "Bavarskom ekipom" :D

Nije lila, vec narandzasti...sa bijelim akcentima. :)

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Imas li ti racun za te naocale? Ipak su KTM, a KTM su vozila. :):P

 

Treba mi broj za skidanje Uputstva za upotrebu. Imam knjigu na njemackom i nije neki problem, ali hocu i pdf na engleskom za slucaj nedoumice. 

Osim toga, sa tim brojem se moze online pratiti servis i evt. opozivi. Opet nista strasno, ali eto da se malo zezam.... dok ne stignu papiri. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Reče ti Gavra za papire  :D Nego kako prenadrkano izgleda taj KTM, sad moraš i novu devojku uz njega da nabaviš jbg. nije jedna muka  :Sloper:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

Imas li ti racun za te naocale? Ipak su KTM, a KTM su vozila. :):P

 

Treba mi broj za skidanje Uputstva za upotrebu. Imam knjigu na njemackom i nije neki problem, ali hocu i pdf na engleskom za slucaj nedoumice. 

Osim toga, sa tim brojem se moze online pratiti servis i evt. opozivi. Opet nista strasno, ali eto da se malo zezam.... dok ne stignu papiri. :)

Tesko do nemoguce je doci do tog broja, daje ga diler originalnom kupcu prilikom prodaje motora.

Ali, ja sam nalazio servisno za svaki KTM za koji sam trazio, si pogledao na http://kristofsx.com/ ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja