Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Gsx-r 600 K8

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Prodajem Gixxxera ! Motor je kupljen kod Markosa gde je i servisiran i pod garancijom je do Maja 2010.,Registrovan do 06.05.2010.

Presao oko 15500km. Od opreme ima sportski izduv Dragon.

Cena 6900eur  Ko0ntakt na PP ili mob. 060/74-34-023

Pozdrav.

post-212-12879043342135_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Evo ja cu da odgovorim umesto Arnolda.

 

Po saznanjima uglednog tabloida (necu da kazem kojeg, a oni nikad ne grese) Arnold je odlucio da se zeni i seli za Nemacku, pa sada rasprodaje sve sto mu je srcu milo.

 

Inace taj motor poznajem od kako je kod mene u garazi rekao "matori, uplatio sam i ja nov GSXR" pa do dana danasnjeg, i mogu da kazem da je vozen, mazen i pazen i nikad gazen, jerbo se Arnold uvek izvlaci na pricu da mu je prirast'o za srce, a sve se mislim da nema muda. Ma ja bi to samo drzao na 'ladno u blokadU i strik'no voz'o na jedan tocak, da se pitam, a ne pitam se, pa cu sad da cutim... a, da, jednom je kruzila prica da je spalio gumu, ali ja znam da on pali samo vatru za rostilj, ostalo ne verujem dok ne vidim.

 

Toliko od mene sto se dezinformacija tice (mozda jedan deo i nije tacan, a ja necu kazem koji), a tebi matori srecno s prodaju, ziv bio i jos tri tak'a nova kupio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Evo ja cu da odgovorim umesto Arnolda.

 

Po saznanjima uglednog tabloida (necu da kazem kojeg, a oni nikad ne grese) Arnold je odlucio da se zeni i seli za Nemacku, pa sada rasprodaje sve sto mu je srcu milo.

 

Inace taj motor poznajem od kako je kod mene u garazi rekao "matori, uplatio sam i ja nov GSXR" pa do dana danasnjeg, i mogu da kazem da je vozen, mazen i pazen i nikad gazen, jerbo se Arnold uvek izvlaci na pricu da mu je prirast'o za srce, a sve se mislim da nema muda. Ma ja bi to samo drzao na 'ladno u blokadU i strik'no voz'o na jedan tocak, da se pitam, a ne pitam se, pa cu sad da cutim... a, da, jednom je kruzila prica da je spalio gumu, ali ja znam da on pali samo vatru za rostilj, ostalo ne verujem dok ne vidim.

 

Toliko od mene sto se dezinformacija tice (mozda jedan deo i nije tacan, a ja necu kazem koji), a tebi matori srecno s prodaju, ziv bio i jos tri tak'a nova kupio!

Hehe pfff zenim se haha dobar vic bilo bi dobro da je tako ! Evo Maki zna moj motor od 1 dana zajedno smo odvozali puno km-a i zna kako je vozen znači nije vozen na točak jer ne umem a sa 1 zadnjom gumom sam presao 8800km sto govori kako vozam ova guma sadasnja je presla 6000km od promene i mogu reci da je jos u solidnom stanju motor je bez ulaganja samo ključ gorivo i gas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja