Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista iz Sapca (20.07.2009)

Recommended Posts

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ovo sam danas procitao u Blicu. Da li neko zna nesto vise o tome?

 

Motociklista Vladan Tomić (27) poginuo je preksinoć u saobraćajnoj nesreći na raskrsnici ulica Branimira Ćosića i Milorada Panića Surepa u šabačkom naselju Čavić.

 

Do nesreće je došlo kada je Tomić izgubio kontrolu nad motociklom marke „jamaha”, sleteo s kolovoza, udario u ogradu i uleteo u kuću porodice Vukašinović u Ulici Milorada Panića Surepa 70 koja je sedela u dnevnoj sobi.

- Sedeli smo i gledali TV kad smo začuli turiranje motora, a potom i snažan prasak. Svi smo skočili, pokupili decu i izleteli na balkonska vrata. Kada samo sin i ja otvorili vrata od dnevne sobe, videli smo gust dim i prašinu. Pošto se slegao, videli smo našeg komšiju Vladana da leži u hodniku kuće. Bio je obučen u šorc i majicu, a na nogama je imao japanke - priča vidno potresen Života Vukašinović.

On kaže da je nastradali davao znake života. Vukašinovići su odmah pozvali hitnu pomoć i policiju koja je stigla za nekoliko minuta. Tomić je prevezen u Opštu bolnicu u Šapcu gde je od težine povreda ubrzo preminuo.

Od siline udara, ulazna vrata na porodičnoj kući Vukašinovića su izbijena, odvaljen je deo zida, a porodicu su od sigurne smrti spasla vrata dnevne sobe koja su bila zatvorena.

- Na trosedu naspram vrata od dnevne sobe i hodnika u kom je završio Vladan sedela je moja ćerka Ana, a pored nje spavao moj osmomesečni unuk. U toj sobi bila je i moja žena, snaha, sin i drugi unuk koji ima četiri godine - priča Života.

 

 

http://www.blic.rs/hronika.php?id=102475

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Majica + sorts + papuce + bez kacige, savrsena kombinacija za smrt,.....ko li je sledeci,.....tuga do neba, sucesce....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

citram u novinama i ne znam sta da mislim, naravno da mi je zao kao i svakog zivota nasilno prekinutog, ali papuce, sorc i majca?

pride izgubio kontrolu u naseljenom mestu i pri tome uleteo u kucu?

skoro da je nesretan slucaj kao da je nekom opalio pistolj koji je sam sebi uperio u glavu.

svima nam je toplo i svi volimo da nas vide na motoru ali navlacimo kacige i jakne.

koliko toliko postujemo ogranicenja barem u gradu.

i dalje ne znam sta da mislim.

stalno kukamo kako nas beru automobili a ispostavi se u vecini slucajeva da smo sami sebi najveca opasnost.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

Ma braco, nemam reci....................Ma motor se nikome nedaje,jer ja bas imam jedno lose iskustvo sa tim.Moje iskreno saucesce :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

Jezivo, i krajnje neodgovorno! Zao mi je, i besan sam! Sreca je da nikoga iz te kuce nije poveo sa sobom, narocito neko od dece, ali je nesreca to, sto nije imao priliku da nesto nauci iz ove tragicne gluposti, kojom je unesrecio sve bliske ljude! Svako ko na ovakav nacin pogine, ostavlja u amanet to, da se bar jedna glava opasulji, i da ne radi takve stvari! Jedno sepurenje viska, i gotovo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja