Jump to content

Moto Zajednica

GSX-R600 2001-2003

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Suzuki GSX-R600 2001-2003

 

2009-suzuki-gsx-r-600-4_460x0w.jpg

 

 

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

K3 prva reg. 5. 2004. presao oko 20000 od cega dosta po stazi i sa prvim vlasnikom

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Imam ga  od oktobra prosle godine - vozim ga samo po stazi

 

3. Sta mi se dopada:

Lagano se baca u krivinu i brzo se adaptira na njega. Moze sa malo love da se apgrejduje u odlican trkacki motor. Traje za uvek!

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Kocnica je mogla da bude malo bolja. Na srecu kocioni cilindar od R1 '04 (mozda jos neka godista - ne znam) koji je Brembo (70 US na e-bay), pasuje rupa na rupu.

 

5. Moj utisak:

Moj utisak:[/b] Za stazu, ako nisi nevidjen majstor svetskog glasa, ne treba bolji. Za ulicu treba pitati one sto ih voze po ulici.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pamet u glavu!, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Bezanijska kosa
  • Motocikl: Suzuki k1 600 , Yamaha yp 125 majesty

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Posedujem jedan ovakav model iz 2001 godine

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Kupio sam ga u novembru prosle godine (na satu 21000km) , inace sam kupio od drugara koji ga je uvezao sa 7000km . Dok je bio njegov i do sada sam presao ne vise od 2000km .

 

3. Sta mi se dopada:

Pa s'obzirom da je to moj prvi sportski motor sve mi se dopada :) , salu na stranu ali delimicno laicki zapazeno je da ima izuzetno precizan menjac, odlican agregat i da je izuzetno upravljiv i precizan. Gabaritan je , sto ide u moju korist jer sam visok... Mnogi se zale da ne ubrzava na niskim obrtajima bas kao neki konkurenti sto je meni super jer sam pocetnik ali zato na preko 8 bukvalno povileni :)  i jos dosta toga :)

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Ono sto sam za ovo kratko vreme zapazio su uglavnom estetske mane. Zadnji blatobran je presirok i samim tim guma ni malo ne dolazi do izrazaja i veliki minus je sto nema skalu za gorivo, vec moram da racunam svaki put koliko sam sipao i koliko ima... ali predpostavnjam da su i oni u Suzukiju na to mislili pa su rezervu za gorivo namestili da sija sa 3-4 litre goriva sto znaci preko 50 km normalne voznje.

 

 

5. Moj utisak:

Kao i svaki R tezak  po gradskoj guzvi. Sve ukupno sam odusevljen modelom i nista ne diram, neka bude fabrika. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husqvarna SM610 2008

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2001 STREETFIGHTER

 

2. Vreme provedeno na motorciklu:

jun 2009-jun 2010

 

3. Sta mi se dopada:

odusevio me je agregat koji je zaista izdrzajan i lepo poteze

 

4. Sta je moglo biti bolje:

zadnja stop lampa,kocnice...

 

5. Moj utisak:

Ko uzme ovaj model nece se pokajati,pozelece samo isti model ali novije proizvodnje ;-)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronicar Svakodnevnice, 97 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Brod i to onaj prekookeanski :D

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2001 sa 23000km na satu pravih

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

par suncanih dana koliko je bilo ove zime (2010/2011)

 

3. Sta mi se dopada:

amortizer volana, upravljanje, strasno dobar agregat (u poredjenju sa novijim potpuno ravnomeran), injenction, zvuk, polozaj sedenja (ako sam hteo R dobio sam itekako R)

 

4. Sta je moglo biti bolje:

napisacu malo vise o "manama" jer je ipak to vecini presudni faktor kod kupovine sada vec polovnih motora.

malko je kabast, ali to je stvar navike, jer sam pre toga vozao cbr600f i r6 koji su po gabaritima malo uzi i imaju malo mrsavije rezerovoare. ono sto je cudno je da sam nakon jako kratkog vremena osetio neku sigurnost u voznji zbog nejgove velicine i smatram da posle nejga nikom ne pretstavlja problem da sednu na hiljadarku (naravno pricamo samo o utisku koji se dobije kad se sedne na motor, a ne o agregatu i snazi).

citao sam da se ljudi zale na kocnice da su malo losije. ne znam da su kod mene dobre pakne, ali da koci, koci za medalju.

jos jedna stvar koju sam uocio je malo sediste. to je bio utisak cisto vizuelni, a ispostavilo se pravi. sediste je manje od ostalih sto ne omogucava da se priblizite rezervoaru ili da se od njega udaljite u odnosu na to kako vozite. tu ste gde ste i uvek ste do rezervoara. olaksavajuca okolnost za ruke je sto je rezervoar takav kakav je pa je lako i osloniti se na njega i samim tim skinuti teret sa ruku.

 

5. Moj utisak:

 

da se rauzmemo ja volim najvise hondu, cbr f4i sport i 600rr a da ne pricam o fireblade-u (mojoj omiljenoj 954), smatram ovaj motor kao mozda najlepsi od svih iz tog doba (iako tvrde da je to r6, ali meni nekako je bezlican) suzuki ima taj karakter a i pouzdanost. 2001 nije postojao bolji motor sto govori sve. tako da ako neko trazi R ne mora dalje da gleda to je to.

 

ps: sledi update cim prodje prvi utisak koji je ovaj model ostavio

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Aprilia Rs 250

1. Godiste motocikla koji ste vozili:
2001 sa 60.000km na satu 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:
Kupljen u 17. Marta 2016.

3. Sta mi se dopada:
Sve :D (Bas iz tog razloga sto je ovaj motor bio moj decacki san)

4. Sta je moglo biti bolje:
Mozda kocnice, za nijansu da budu jace.

5. Moj utisak:

Sto se motora tice, za te godine je perfektan, moze lagano da parira novijim motorima sto se tice izdrzljivosti i povoznosti.
Visok sam 192cm i nimalo mi ne trnu ruke na njemu, mozda je to zbog rezervoara sto rece Steel_Stallion, jer sam non stop oslonjen na njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

GSXR 600 2002 sa 22k

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Sezona (za sada)

 

3. Sta mi se dopada:

Robusan motor sto mi odgovara, pogotovu ako ste krupniji. Stabilan prilikom vecih brzina, a i u krivine se lako baca. Rekao bih primetno linearnije ubrzanje na spram recimo R6. Konkretno ovaj primerak je jako lepo ocuvan i defintivno je dizajnom bio ispred svog vremena jer i dalje jako lepo izgleda. Koci perfektno, prednja pogotovu, prosto mi je neverovatno ovo sto se pise da lose koci.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Nisam nista konkretno nasao. Mozda je malo agresivniji polozaj sedenja na spram ostalih R-ova.

 

5. Moj utisak:
Poslednja generacija vecih sportaka. Imao sam ranije Suzukija i imam ok iskustva sa njima. Ukoliko se nadje ocuvan primerak, verujem da vredi.

Promenio član Abi
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja