Jump to content

Moto Zajednica

Zlatibor 07,08,09 avgust 2009

Recommended Posts

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

JA razmisljam da ponovim sator-dusek turu bas sa Zlatibora do CG ponovo. :D

Ako resis da ponovis, a treba ti drustvo, javi, posto i ja planiram tako nesto.

Ako dolazis na Zlatibor Aco, vjerovatno se vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

E pa momci, vidimo se na Zlatibor. Javite se da popijemo pivo i ako produžavate na more tu smo za bilo kakvu pomoć. Znaci raspoznavanja: galama, pivo, majce mc Poseidon Budva i svakako pivo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

...i mi razmišljamo o Zlatiboru, vrlo ozbiljno, a to bi nam bila najduža vožnja, posle Bele Crkve :).

Za sada i mi frikombinujemo vreće, šator, itd...maštam di da uglavim i mini plin za kafu.... ::) ako mi gazda dozvoli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

spreman i odbrojavam :D

Prelep motor i fotka.Pazite se tog ebenog kanjona Morace.Nema razloga za zurbu ako krenete na vreme.Moj savet je da krenete jako rano ujutru jer necete imati guzvu na kriticnoj deonici puta. Stizete za 6-7 sati do Zlatibora(toliko je meni trebalo pre neki dan).Ja cu doci  u Petak oko podneva.Prepoznacete me lako po zutom V-stromu.Savet je da razmislite o kisi jer na Zlatiboru nije bilo skupa a da nije pala barem pola sata.Planina je to.... :) Obzirom da su to letnje kise-nije nikakav problem i da se pokisne.Ko nije bio da kazem da je teren prelep za kampovanje.To i planiram.Trebalo bi da je ista pozicija a ako nije neka me organizator ispravi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Uh,sunce vam vase..taman krenuo da knjavam.Danas mi je rodjendan...Pa moram da budem odmoran za bandu koja ce da dodje...Ali ajde..Nadjoh nekako,neke fotke....Slike su sa pocetka skupa..Nije bilo par motora...Ja imam obicaj da dodjem ranije....U stvari bolje je ovako jer je posle nastala tolika guzva da od ljudi i motora nisam mogao da uhvatim pejzaz...Mislim da mi na telefonu datum nije bio tacan..............

Elem,cesme sa hladnom planinskom vodom su bile na placu.Scena-bina je bila super.Ozvucenje odlicno.Bendovi super.Priroda i ambijent nevidjeni-apsolutno prelepo.

Tada sam vozio KLE 500(na slici).Ove godine bice zuti Suzuki V-strom/...pa se vidimo... :)

post-3824-12879043918268_thumb.jpg

post-3824-12879043918818_thumb.jpg

post-3824-12879043919366_thumb.jpg

post-3824-12879043920131_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM
:)  Ova zadnja je slika mesta gde se defile zavrsava.Tu se kupamo a ko ne zeli  ima restoran na vodi..lepo je...

post-3824-12879043922807_thumb.jpg

post-3824-12879043923501_thumb.jpg

post-3824-12879043924339_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

lepo, lepo, hocu da kazem prelepo :D, nego jel ima tu u blizini i neka  sumica ili se sve desava  na livadi? Jel i kamp na livadi? :)

Hvala  za slike, srecan rodjendan,  vidimo se na Zlatiboru! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

...i mi razmišljamo o Zlatiboru, vrlo ozbiljno, a to bi nam bila najduža vožnja, posle Bele Crkve :).

Za sada i mi frikombinujemo vreće, šator, itd...maštam di da uglavim i mini plin za kafu.... ::) ako mi gazda dozvoli...

 

Mogli bi zajedno na put! Ako idete, javite da se dogovorimo i da se nadjemo u NS-u! Ja krecem najverovatnije u petak ujutru sa devojkom, idemo sa drugarima  iz mc otpisani.  Svi na  TA! 8);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Prosli moto skup na Zlatiboru je bio dobar nema sta od organizacije,poklona,klope, cene pica,provoda znaci vrlo dobra ocena.

Jedino malo pokvari ta letnja kisa koja bas udari pred sam rucak pljusak oko pola sata i to je to zasija sunce.

Sto se tice smestaja tu smo imali problema ne ponesmo sator pa na jedvide jade iako poznajem ljudi gore nekako pred mrak nadjosmo i smestaj za nas dvojicu 20e.Retko ko hoce da primi gosta u apartman za jedno vece a plus u to vreme puna turisticka sezona.

Provod u trznom centru je ludilo do zore a pogotovu u pivnici kod JOKE.

Sedeti uvece u basti i piti pivo u majici kratkih rukava tesko znaci noci hladne nepitajte.

Policija kao i da ne postoji ne osecaju se ama bas nigde jedino preventivno deluju sto je i normalno.

Sto se tice klope toplo preporucujem restoran KOLIBU to je odmah iza hotela Brace Sekulic,kod stanice autobuske desno 50m.

Prosle godine za vreme skupa bilo je oko 12000 turista pa vidite da li se isplati doci ali iskljucivo 2 dana.

Vidimo se i ove godine na najlepsoj planini Zlatiboru!

Puno pozdrava iz Lajkovca!

Dopuna sto se tice smestaja ali provereno> Mirko Stojkovic 031841872, Rada 031 831737, Milan 063 682342 i Hotel Brace Sekulic 031 841864

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

lepo, lepo, hocu da kazem prelepo :D, nego jel ima tu u blizini i neka  sumica ili se sve desava  na livadi? Jel i kamp na livadi? :)

Hvala  za slike, srecan rodjendan,  vidimo se na Zlatiboru! ;)

Kamp je u sumici a scena na livadi.Ja cu malko odvojeno od kampa da postavim sator pa mozete i vi sa mnom ukoliko niste vampiri preko 4 ujutro. ;D.Jer od buke pijanih se ne moze spavati.Dozlogrdili su mi oni sto ostaju budni do 5,6 ujutro i vicu.Ebi ga,moram da lalam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

lepo, lepo, hocu da kazem prelepo :D, nego jel ima tu u blizini i neka  sumica ili se sve desava  na livadi? Jel i kamp na livadi? :)

Hvala  za slike, srecan rodjendan,  vidimo se na Zlatiboru! ;)

Kamp je u sumici a scena na livadi.Ja cu malko odvojeno od kampa da postavim sator pa mozete i vi sa mnom ukoliko niste vampiri preko 4 ujutro. ;D.Jer od buke pijanih se ne moze spavati.Dozlogrdili su mi oni sto ostaju budni do 5,6 ujutro i vicu.Ebi ga,moram da lalam :D

 

Odgovara!!! Sacuvaj mesto pored! :D Stizemo u petak  oko podneva ili nesto posle podne! Samo da vreme posluzi, a prognoza za sada obecava! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja