Jump to content

Moto Zajednica

KINESKA MISIJA I

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Joj snimci su ludilo!!! Tj. koliko je u brzini moglo da se lepo snimi...:) Moramo da nabudzimo neku muzikicu itd...:)

 

Ovim putem bih pozdravila mog tatu i zahvaljujem mu se do neba sto mi je poklonio kameru!!!! HVALA TATAAAAAAAAAAAAAA!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Joj snimci su ludilo!!! Tj. koliko je u brzini moglo da se lepo snimi...:) Moramo da nabudzimo neku muzikicu itd...:)

 

Ovim putem bih pozdravila mog tatu i zahvaljujem mu se do neba sto mi je poklonio kameru!!!! HVALA TATAAAAAAAAAAAAAA!! :D

Hvala TATA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

evo ovako, pošto će putopis biti u njemu će te moći da vidite sve sekvence našeg puta DETALJNO sa slikama i sa video zapisima.

Ono što ću ja napisati ovde biće čisto tehnički osvrt na mogućnosti naših motora na ovom putu. Pošto se radi o dva naizgled potpuno ista modela (u saobraćajnoj)  medjusobno znamo da koje su razlike medju istim . Oba motora su bila natovarena sa saputnicama i sa stvarima otprilike kilaža opterećenja je bila ista. U Sremskoj rači sipamo pune rezervoare i poništavam sat. Posle prelaska 338 km stajemo na punpu i obojica točimo ponovo pune do čepa u moj motor staje  10.33 litre, u Dzax-sov staje 10.33 litra ! Neverovatno. Gleajući uspone koje smo savladali, a bilo je i po par kilometara 8% sto nije ni malo naivno. Motori tako opterećeni nisu ni zakašljaki a kamoli nešto drugo. Sasvim solidno su vukli na tim usponima ovako , moglo bi se reći, maksimalno opterećeni. Potrošnje ulja nije bilo niti bilo kakvog problema sa KINEZIMA ! Ono što je interesantno je da se meni lanac opustio, i ako smo ga u CG  dok smo došli do kuće isti je ponovo visio. Počeo je da  ispušta neke vrlo neprijatne zvuke čangrljanja prednjeg ili zadnjeg lančanika i lanca. Predpostavljam da je to zbog toga što se lanac istegao i više nema isti hod pa onda lančanik udarajući u zglobove lanca proizvodi tako odvratne zvukove. Tako da mi sledi zamena lanca i lancanika.

Veliki pozdrav i čim bude postaljen putopis javiću ovde na temi.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Kako sta reci? :D

SVAKA CAST SVIMA, eto to.  ;)

 

Ajmo Dzoks breeej, sad ja tebe malo da smaram, daj taj putopis.  ;D

 

 

Dzoks je na poslu,zato se strpite dok se ne vrati ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Kako sta reci? :D

SVAKA CAST SVIMA, eto to.  ;)

 

Ajmo Dzoks breeej, sad ja tebe malo da smaram, daj taj putopis.  ;D

 

 

Dzoks je na poslu,zato se strpite dok se ne vrati ;D

Ma `ajde molim te,pa ko jos radi na poslu! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

I bilo je i pre toga kineza na nekim misijama.....al sta reci

Bilo, bilo, a o tvojim avanturama treba knjigu da napisemo, gde si sve stigao i sta si sve prosao, pa i sa sve stakama na motoru, a sigurno je jos veci izazov kad vozis sa jacim motorima.  :)

 

Uostalom Gliga je isto napisao odlican putopis nedavno, a i ima i stosta jos dobro kinesko i ne-kinesko za procitati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja