Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva Roadster 125cc HITNO!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

Cagiva Roadster 125cc, 2000. godishte, uvezena iz Nemachke, ocarinjena i registrovana na BG table.

uz motor ide:

 

- 2 prednje gume

- zadnji tochak sa lanchanikom i doboshem i malo starjiom gumom

- 2 vetrobrana

- kofer

- 2 bisage

- sajla za vezivanje

- 2 rezerna migavca

- cerada

 

motor je u odlichnom stanju, preshao je ~19.000 km, dvotaktni, ima 15 ks, 6 brzina i izuzetan motor za grad i posebno za pochetnike!!

u mom vlasnistvu je 2 godine i prezadovoljan sam njim, ali mi sada vec treba neshto ozbiljnije jer planiram duza putovanja..

 

cena je 1600 eura

 

za sve informacije mozete ostaviti comment ili pozvati na 063/265-524

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650ie.,MZ ETZ 250

Stvarno mnogo lep motor, ali u Srbiji Cagiva nije popularna! Vozim Cagive i prezadovoljan sam sa njima, ko kupi nece se pokajati! Srecno sa prodajom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala na podrshci  :)

inache da kazem da je motor fenomenalan za grad, lako se upravlja njime u guzvama, pogodan je za provlachenje i super za pochetnike!! ovo je moj prvi ozbiljan motor i na njemu sam nauchio sve shto jedan motociklista treba da zna, hvala bogu bez padova  :) razlog prodaje je shto zelim da predjem na jachu mashinu, konkretno TransAlp, jer je to motor koji mi apsolutno odgovara po svojim karakteristikama posto planiram duza putovanja, inace Cagivu ne bih prodavao, ali nemam para za 2 motora.. trenutno!!  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Hvala na podrshci  :)

inache da kazem da je motor fenomenalan za grad, lako se upravlja njime u guzvama, pogodan je za provlachenje i super za pochetnike!! ovo je moj prvi ozbiljan motor i na njemu sam nauchio sve shto jedan motociklista treba da zna, hvala bogu bez padova  :) razlog prodaje je shto zelim da predjem na jachu mashinu, konkretno TransAlp, jer je to motor koji mi apsolutno odgovara po svojim karakteristikama posto planiram duza putovanja, inace Cagivu ne bih prodavao, ali nemam para za 2 motora.. trenutno!!  :)

 

 

  Zar to nije JAWA/CAGIVA,mala serija motora,dosta retka....da budemo precizniji ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

u ovih par dana me je nekoliko ljudi kontaktiralo, ali su svi bili zainteresovani za zanemu, na zalost ta opcija ne dolazi u obzir jer mi samo kesh moze pomoci da dodjem do svog cilja!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja