Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki VS Jugo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Večeras oko 22,20 kod kompresora naišao sam na sudar izmedju Suzukia ČA reg oznake i Juga. Naravno vozač Juga ga je isekao jer je izlazio iz sporedne ulice i prilikom udesa juga je bacio maltene za 180 stepeni. Motor totalno unisten ( iskrivljeni kočioni diskovi prednjeg točka, polupana kompltna maska, rezervoar, nisam video ali činimi se da su i deklovi pukli), srećom vozač lakše povredjen, oguljotine leve ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

I naravno: NISAM TE VIDEO!  :o >:( >:(>:(

Znaš i sam, upravo je to bio razgovor vozača suzukia i juga i plus koliko si brzo išao da te uopšte nisam uočio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Vozac motora, Milan, se kretao Dunavskom ulicom u pravcu Francuske a Jugo mu je uzeo prvenstvo prolaza (cuveno NISAM TE VIDEO) skrecuci iz Dobracine levo u  Dunavsku.

Milan je dobro prosao jer je imao koznu jaknu i kacigu. Isekao je ruku na dva mesta koju sam mu previo da zaustavim krvarenje i malo se ugruvao. Hitna i policija su brzo dosli.

 

qb0f0_img3227.jpg

 

SIsZo_img3229l.jpg

 

nEctM_img3230x.jpg

 

OG9LS_img3231.jpg

 

xmKYv_img3232.jpg

 

413vX_img3233p.jpg

 

OPIKq_img3235y.jpg

 

gjDcl_img3236.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

da a on je supermen pa ga ovaj nije uocio... ma s..e bre!!! pa nije ga uocio jer nije ni gledao jer da je gledao verovatno bi ga video, ili ga je boleo q..c, u smislu ma mogu ja... muka mi je takvih likova... >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Kako je Suzana razbucana, lik je odlično prošao! Da je šleper nailazio umesto Suzane, verovatno bi ga video, ovako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Nisam te video... Majke mi, pocinje vise da mi se svidja kad mi neko opsuje mamu nego kad mi kazu to NISAM TE VIDEO!  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

da li je neko video na B92 josh jedan sluchaj NISAM TE VIDEO?

tri ribe u kolima skrenule u jednosmernu ulicu i udarile u motociklistu,izgovor jr bio:

odjednom se stvorio niotkuda,mi smo samo skrenule u jednosmernu ulicu,uvek tuda idemo..sreca shto smo skrenule u jednosmernu jer da nismo,on bi udario po sred auta,a ovako je udario u tochak.. :o :o :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

da li je neko video na B92 josh jedan sluchaj NISAM TE VIDEO?

tri ribe u kolima skrenule u jednosmernu ulicu i udarile u motociklistu,izgovor jr bio:

odjednom se stvorio niotkuda,mi smo samo skrenule u jednosmernu ulicu,uvek tuda idemo..sreca shto smo skrenule u jednosmernu jer da nismo,on bi udario po sred auta,a ovako je udario u tochak.. :o :o :o :o :o

 

Kako je kolega prosao?

 

Ovo je vec vise nego bezobrazno!!! Jesu li bile plavuse,ako jesu, onda im se 1% oprasta. GUSKE!!! Jos ne mogu da vrujem sta su izjavile!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Onda cu ja da idem ulicom da masem rukama pa kad nekome lupim samar: "Uvek ja ovuda idem, ovaj se stvorio niotkuda, nisam ga video, majke mi". Brate....kakvih retarda ima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Sudeci po udarcu (pogledajte tocak na Jugu) Milan je prosao extra dobro. Sa jedne strane cini mi se da brzina motora nije bila mala i primerena ogranicenju brzine u gradu, sa druge strane vozac Juga koji je verovatno samo bacio letimican pogled ne uocivsi motocikl izazvao je saobracajni udes. Vozac Juga 100% kriv, vozac motora delimicno kriv pred sobom zbog brze voznje jer nije uspeo da ukoci ili uspori i proba da se negde provuce. Niko od nas nije svetac, vecini se desi da ponekad zavrnu malo vise gas po gradu, ali tada treba voziti sa 110% svojih mogucnosti, otvoriti oci i na dupetu i predvidjati unapred u glavi sve moguce situacije, a to opet vise nema blage veze sa opustenom voznjom. Srecom ovde se osim poprilicne materijalne stete sve zavrsilo na najbolji moguci nacin. Milanu zelim da sto pre zaleci rane.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Onda cu ja da idem ulicom da masem rukama pa kad nekome lupim samar: "Uvek ja ovuda idem, ovaj se stvorio niotkuda, nisam ga video, majke mi". Brate....kakvih retarda ima....

 

  :D ;D :o ;D

 

Ma ne da je dobro prosao nego ne mou da verujem da mu nije nista i da uopste ima levu nogu

sreca sto je jugo lagan pozadi pa ga je lepo sklonio sa svoje putanje

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ne mora da znaci da je motorcikl isao prebrzo. Pretpostavljam da je se prednji disk od motora zabio izmedju gume i felne na Jugu, a to sto je Jugu ceo tocak pomeren dvadesetak santimetara nazad i nije neko cudo posto je sav truo ( pogledajte zadnju sliku ) .  Ne bi me cudilo ni da mu je iscupao oba tocka zajedno sa gibnjem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

au, jel moguce da imenjaku nije nista  ???  :o

Mora da je isao malo jace, a uz to se odao optimizmu.

Sto kaze Kure, ako odvrnes gas, onda moras u pesimizam mode, pogotovo u gradu.

 

Ajd sto je ovaj Yugisha "letimicno bacio pogled", ali sta kad je pijan/slep/ne vidi bijele kobile koliko god da gleda/ itd?

Gas samo kad nema teorije da izleti Yugo! (a i tad moze macka  ;D)

 

Drzh se imenjace i sretan ti novi zivot!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Ne mora da znaci da je motorcikl isao prebrzo. Pretpostavljam da je se prednji disk od motora zabio izmedju gume i felne na Jugu, a to sto je Jugu ceo tocak pomeren dvadesetak santimetara nazad i nije neko cudo posto je sav truo ( pogledajte zadnju sliku ) .  Ne bi me cudilo ni da mu je iscupao oba tocka zajedno sa gibnjem. 

 

ne da je truo nego za medalju a sa gibnjem u kompletu ide i zadnja greda nego je izgleda amotizer zadrzao da neostane bez tockova.

 

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Mrđane, svaka čast na pomoći, taman ti je ispred gajbe... Milan ima novi rođendan, u ovakvim slučajevima se gine na keca.  Aj ako neko ima info, neka javi kako je Milan, mora da se žešće ugruvao.

 

najzli

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1423 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Sredcan rodjendan Milane :-) i  da ti se nikad vise ne ponove ovakve situacije.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Uh... da ga je udario u prednje krilo (pu pu daleko bilo) mislim da bi MNOGOOOO gore prosao ...

Brz oporavak i sto rekose ljudi, srecan rodjendan! :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Uh, mesto udesa izgleda jezivo. Sto neko rece nije mi jasno kako mu je noga ostala citava?! Samo da je proslo bez tezih povreda. Brz oporavak.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Necu nikoga da krivim nida pravdam u komentaru.

Vrlo zajbana raskrsnica jer trole stoje sa leve strane u dva reda i ne vidi se dobar deo ulice mora mnogo da se izaće iz Dobracine ,Mrđane znaš ako si tu na ćošku ja sam u G.vencu.

Za kolege tuda kad se ide dobro usporite,a po kraju imamo i lika sa zutim Yugom PA table baš divlja a nezna da vozi ,čak sam ga nekoliko puta video ukucanog u vozilo ispred.

Milane brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja