Jump to content

Moto Zajednica

Vulkanizer Goran Pardon, Cepin kod Osijeka - preporucujem

Recommended Posts

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5
pre 1 minut, FAJDA je napisao:

Moto Box, montirao u Kediju...54405eacb9b936ef78af5793047008cb.jpg2c01f2d82b700e76f773ab6e4df39631.jpg

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 

ja sam sinoć nivelisao pritisak pa ću mal da se izvezem na put da vidim. prednji točak mi vrluda... :(

ja sam isto u motoboxu pazario gume a montirao ih u platneru.

ću se izedem ako budem morao ponovo sve i nadam se da mi se nije rastroćkao prednji deo... ležajevi i ostalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5

javljam se sa pozitivnim utiscima od Gorana iz Čepina. mailovanje je išlo malo usiljeno jer su imali puno posla te su me malo zapostaljali (pripisujem slučaj dobroj usluzi i dobrim majstorima)...

no gume su stigle za par dana... stigao sam i ja i odmah su mi počeli skidati točkove i montirati nove gume (michelin pilot street 110/70 17 i 130/70 17). za nekih dvadeset minuta je sve bilo gotovo (skidanje točkova, novi ventili. balansiranje točkova, vraćanje na motocikl...) dakle kompletna usluga uz kapućino u veliku čašu koka kole i prijatan razgovor. dobio sam kompletne dokumente za overu povraćaja PDVa na granici i jedva čekam da se odvezem ponovo do Gorana, ne toliko zbog povraćaja novca već zbog neizmerno lepe vožnje do tamo.

jedna velika ocena za Gorana iz Čepina

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5

ja sam te gume platio 185€ (sve je uračunato u cenu) (skidanje točkova, ventili, balansiranje, vraćanje točkova na motocikl... Ne prodavnica, nema traženja vulknaizera koju to radi... dovezeš se i odvezeš) (michelin pilot street 110/70 17 i 130/70 17).  PDV je 25%. dakle 185 - 46,25 = 138,75

išao sam preko Bačke Palanke i stigao tamo za dva sata

sladoled u slastičarni ne računam ;) i užitak u vožnji (jesi li bio na trkama u Novom Sadu, u stvari jesi li se vozio po toj nazovi stazi)?! e pa ti putevi su nešto najlepše što sam doživeo a oznake na asfaltu su :) ...

ograničenja kroz sela su 70 a nadam se da me nisu nekako snimili kada sam vozio brže :) ( ne mogu skinuti osmeh sa lica ) :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

Kolege i ja planiram sutra da zovem Gorana da vidim za gume. Na mom BMW R1100RT je malo problematicna zadnja dimenzija 160/60/18 a prednja je klasika 120/70/17 i jedini set koji sam nasao za turing je Metzeler Z8 u setu po ceni od 300eur! 

Jeftinije samo preko sajta autogume.rs gde mogu dobiti stariji model Z6 po ceni od 230eur. Jel neko podizao porez u banci kod nas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5

potdrav

verujem da mu neće biti problem. Goran vozi BMW adventure. rekao bih da su gume istih dimenzija... no rade sa metzelerom, dunlopom i michelinom. vidi sa niima.

+38531381163

goran.pardon@gmail.com

kralja Tomislava 5, 31431 Čepin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS
Pre sat vremena, Duckey Kawasaki je napisao:

potdrav

verujem da mu neće biti problem. Goran vozi BMW adventure. rekao bih da su gume istih dimenzija... no rade sa metzelerom, dunlopom i michelinom. vidi sa niima.

+38531381163

goran.pardon@gmail.com

kralja Tomislava 5, 31431 Čepin

Hvala kolega.

Zovem ga sutra da vidim sta i kako.

Vidim da su svi imali sjajno iskustvo pa idem na to da me cak gume isto izadju i da napravim djir i dobijem sveze gume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5

...j asam strašno zadovoljan i volim se hvaliti iliti pohvaljivati dobrog majstora.

dobiješ kompletnu uslugu. dovezeš se i odvezeš sa novim gumama na motoru.

nećeš se pokajati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS
On 3.6.2018. at 16:01, Duckey Kawasaki je napisao:

...j asam strašno zadovoljan i volim se hvaliti iliti pohvaljivati dobrog majstora.

dobiješ kompletnu uslugu. dovezeš se i odvezeš sa novim gumama na motoru.

nećeš se pokajati

Ja ga zovem ceo dan, covek se ne javlja :)

Ima li neki drugi broj da probam? 

Evo vec dva dana nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5

pošalji im mail

 za par dana će ti se javiti sigurno.

rade sa metzelero, dunlopom i michelinom. nadji koje ti gume odgovaraju pitaj za cenu i reci da bi ti uzeo preko niih.

kažem ti da je kompletna usluga. dovezeš se i odvezeš na novim gumama i sa novim ventilima.

ja sam bio na putovanju malo pa sam možda zakasnio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5

ne znam šta da vam kažem. zaista ja sam od prvog maila koji je bio nutralan (neodlučan sam bio) proteklo skoro mesec dana. i njemu sumi poslali cene onih guma sa kojima rade i u dimenzijama koje meni trebaju. posle sam ja malo tražio i prevagnulo je to što na jednom msetu plaćam (skidanje točkova, skidanje guma starih, montaža novih, balansiranje...) i odvezem se te sam im poslao mal u kome se izjašnjavam da sam se odlučio za te i te gume. to beše jedan četvrtak... javili su mi da su gume stigle, izašao ranije sa posla i pravac Čepin.

mislim da je vredno strpljenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

Meni se covek javio posle 10 dana zestokog smaranja i zvanja. Gume koje mi trebaju kostaju 273eur sa montazom kod njega. Razlika u Michelinu i Metzeleru je par eura kod njega.

To znaci da kada dobijem tax free placam ih oko 220eur + jedno bar 50tak eur za trosak puta (puratine, gorivo, neka klopica, kafa) pa se tako vracam na onih 270e i moram se vracati po porez.

U Beogradu na 2km od moje kuce sa montazom iste gume sa montazom po ceni od 34000rsd sto mu dodje oko 290eur.

Za 20eur...vrlo diskutabilno...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS
Pre 14 sati, Mitlar je napisao:

Јуче био у Чепину. Људи раде на велико и имају пуно посла.

Врло љубазни и предусретљиви.

Постоји део само за мотоцикле.

Вожња лепа до тамо, путеви добри, ван ауто-пута ограничење је око 90кмх, а кроз насељена места 70. Био, видео.

Pa jesi kupio gume? Dobro prosao sa cenom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja