Jump to content

Moto Zajednica

Vulkanizer Goran Pardon, Cepin kod Osijeka - preporucujem

Recommended Posts

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Danas sam isao da zamijenim gume i mogu da vam kazem da sam jako zadovoljan

Nisam ih uspio naci u Srbiji pa sam ih narucio kod Gorana Pardona iz Cepina kod Osijeka koga mi je preporucio Daki koji je isto kod njega uzimao gume i bio zadovoljan.

 

VULKANIZER GORAN PARDON

Adresa: K. TOMISLAVA 2 A

31431 Čepin

Tel/Fax: 00385(0)31 / 381163

 

Ljudi su mi nabavili gume kako smo dogovorili, skinuli tockove, zamijenili gume, balansiralli i ponovo montirali i uz sve to prijateljska atmosfera i ljubaznost.

Na kraju me je covjek jos i pozvao na pice sto sam nazalost morao da odbijem jer sam zurio da se vratim prije kise koja na kraju, na srecu, nije ni pala.

S obzirom da cu da vratim i PDV od nekih 25 EUR to taman pokriva troskove goriva.

A uzivanje u voznji tamo i nazad - nema cijenu

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Danas sam isao da zamijenim gume i mogu da vam kazem da sam jako zadovoljan

Nisam ih uspio naci u Srbiji pa sam ih narucio kod Gorana Pardona iz Cepina kod Osijeka koga mi je preporucio Daki koji je isto kod njega uzimao gume i bio zadovoljan.

VULKANIZER GORAN PARDON

Adresa: K. TOMISLAVA 2 A

31431 Čepin

Tel/Fax: 031 / 381163

Ljudi su mi nabavili gume kako smo dogovorili, skinuli tockove, zamijenili gume, balansiralli i ponovo montirali i uz sve to prijateljska atmosfera i ljubaznost.

Na kraju me je covjek jos i pozvao na pice sto sam nazalost morao da odbijem jer sam zurio da se vratim prije kise koja na kraju, na srecu, nije ni pala.

S obzirom da cu da vratim i PDV od nekih 25 EUR to taman pokriva troskove goriva.

A uzivanje u voznji tamo i nazad - nema cijenu

 

Reklama. ???

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Danas sam isao da zamijenim gume i mogu da vam kazem da sam jako zadovoljan

Nisam ih uspio naci u Srbiji pa sam ih narucio kod Gorana Pardona iz Cepina kod Osijeka koga mi je preporucio Daki koji je isto kod njega uzimao gume i bio zadovoljan.

VULKANIZER GORAN PARDON

Adresa: K. TOMISLAVA 2 A

31431 Čepin

Tel/Fax: 031 / 381163

Ljudi su mi nabavili gume kako smo dogovorili, skinuli tockove, zamijenili gume, balansiralli i ponovo montirali i uz sve to prijateljska atmosfera i ljubaznost.

Na kraju me je covjek jos i pozvao na pice sto sam nazalost morao da odbijem jer sam zurio da se vratim prije kise koja na kraju, na srecu, nije ni pala.

S obzirom da cu da vratim i PDV od nekih 25 EUR to taman pokriva troskove goriva.

A uzivanje u voznji tamo i nazad - nema cijenu

 

Reklama. ???

 

 

Pre bih rekao da nije reklama, nego samo preporuka gde nabaviti nove gume, zameniti ih , dobiti dobru uslugu i ljubazno osoblje - us sve to i po prilicno povoljnoj ceni.

 

I ja sam zimus preko kolega AnteK-a i ove iste firme narucio gume. Stigle su za jedan dan, sto u Srbiji spada u domen naucne fantastike.

 

;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Pre bih rekao da nije reklama, nego samo preporuka gde nabaviti nove gume, zameniti ih , dobiti dobru uslugu i ljubazno osoblje - us sve to i po prilicno povoljnoj ceni.

I ja sam zimus preko kolega AnteK-a i ove iste firme narucio gume. Stigle su za jedan dan, sto u Srbiji spada u domen naucne fantastike.

;)

 

Ok. ;) Musterija je zadovoljna Uslugom, a Cijena. ??? Koliko to Zadovoljstvo kosta. ??? Mozda nesto vise o tome. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Pre bih rekao da nije reklama, nego samo preporuka gde nabaviti nove gume, zameniti ih , dobiti dobru uslugu i ljubazno osoblje - us sve to i po prilicno povoljnoj ceni.

I ja sam zimus preko kolega AnteK-a i ove iste firme narucio gume. Stigle su za jedan dan, sto u Srbiji spada u domen naucne fantastike.

;)

 

Ok. ;) Musterija je zadovoljna Uslugom, a Cijena. ??? Koliko to Zadovoljstvo kosta. ??? Mozda nesto vise o tome. ;)

Zovnes covjeka, kazes mu sta ti treba i on ti kaze cijenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Koliko se sećam mene su obe gume izašle nešto tipa 150€ (Mišlen komander). Uštedeo sam bar 100 € za demontažu i montažu. Kod Tadića na Karaburmi su počeli da mi računaju posebno, skidanje točkova, posebno premontažu guma, posebno balansiranje a piće posle nisu ni pominjali.

S druge strane Goran je nabavio gume nedelju dana ranije nego što je rekao, cena je bila na kraju kako je i dogovoreno na početku, na pitanje dodatnih troškova čovek je lepo rekao da je sve uračunato (a kod mene to znači i skidanje auspuha). A troškove puta i spavanja kod grofa u Doroslovu ne računam, to bih ionako potrošio gde god da sam krenuo te subote.

 

Inače je takođe motorista i nadam se da je pored nove radnje stigao da odvoji pare za BMW GSR1200 i da će malo da navrati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Da osvežim temu i priključim se najtoplijim preporukama.

Poručio sam gume i bile su spremne sutradan. Ljudi izuzetno ljubazni, uz kafu i malo razgovora zamenili su mi i balansirali obe gume, zamenili ventile i naravno skinuli i vratili na motor za manje od sat vremena.

Inače, gume su Dunlop RoadSmart 120/70-17 i 150/17-17, index brzine W, DOT 1410 i 2710, made in France.

Matematika je sledeća: sve gore navedeno koštalo je 270Eur (prednja 900, zadnja 1050 kuna) i dobijam povrat PDV oko 50Eur. Za poredjenje, u Beogradu su te gume oko 28500Din plus oko 4000 za skidanje, montiranje i balansiranje.

Još jednom, sve preporuke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Ne mogu, a da ne dopunim ovu temu. Dunlop Roadsmart u Čepinu je 45e jeftiniji nego u Srbiji + besplatna zamena bez cimanja oko skidanja točka + povraćaj PDVa...

Mislim da od toga nema bolje, a meni je čak Čepin i bliže od Novog Sada...

Beobrazno su velike cene guma u Srbiji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Ne mogu, a da ne dopunim ovu temu. Dunlop Roadsmart u Čepinu je 45e jeftiniji nego u Srbiji + besplatna zamena bez cimanja oko skidanja točka + povraćaj PDVa...

Mislim da od toga nema bolje, a meni je čak Čepin i bliže od Novog Sada...

Beobrazno su velike cene guma u Srbiji...

 

Pa kad kod nas mora bar duplo da se zaradi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Nema web stranice...ali ima na mnogo mesta informacija o njima. Vlasnik je veoma ljubazan, ja sam se i predstavio da zovem iz Srbije i izašao mi je u susret da nemoram zakazivati nego kad god dođem da će mi odmah uraditi.

0038531381163 birajte iz Srbije i sve se lepo dogovorite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

A kako dobijate povraćaj poreza ako su vam gume namontirane na motor?

Ja sam od nekog lika (prošle godine kada su me interesovali koferi, i hteo sam da ih kupim u Sloveniji) dobio informaciju, da povraćaj ne važi ako se koferi namontiraju na motor.

Ok, nisu gume u pitanju, ali je u principu ista stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

A kako dobijate povraćaj poreza ako su vam gume namontirane na motor?

Ja sam od nekog lika (prošle godine kada su me interesovali koferi, i hteo sam da ih kupim u Sloveniji) dobio informaciju, da povraćaj ne važi ako se koferi namontiraju na motor.

Ok, nisu gume u pitanju, ali je u principu ista stvar.

 

Meni su gume bile montirane, Goran mi je kod njega popunio obrazac za povrat PDV-a, dosao sam na hrvatsku granicu Nestin (mali prijelaz na Fruskoj gori sa desne obale Dunava) rekao gospodji na carini sta hocu, ona me poslala na prijelaz Backa palanka da iskopiram neophonde dokumente jer je njihov fotokopir pokvaren, i kad sam se vratio lupila mi pecat i to je bilo to. Nije pravila problem sto su gume montirane i sto ih vozim. Da li zato sto nije znala da se to ne smije ili sto se to tako ustvari i moze, ne znam, ali meni je proslo.

 

Slovenski carinici su govna. Mene je jedan zajebavao pri ulasku u Hrvatsku za ovjeru Tax free papira za robu kupljenu u Austriji jer na jednom odijelu nisam imao etiketu, pa sam mu pokazivao da su dzepovi zasiveni kao i kod ostalih odijela, itd

Drkao me je pola sata i na kraju ipak ovjerio papire

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Evo ja danas namontirao gume...Sve pohvale za profesionalnost serviserima i vlasniku.

Što se tiče PDV-a, treba kopija pasoša, računa i dokumentacija za povrat PDV-a. To odrade u servisu, a granici malo kukajte, šta da vam kažem :D

Meni je carinik rekao da to ne može tako jer je guma montirana i vožena, te se ne iznosi nova iz Hrvatske. Slegneš ramenima i jbg-a nisam znao. I ćutiš pa šta bude bude...nekad su raspoloženi, nekad nisu, kao i mi svi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Od mene topla preporuka za Gorana koji je i sam bajker. Ako može 5 zelenih pluseva za profesionalnost i ljubaznost.

 

Gume Dunlop GP racer u dimenziji 120medium i 180endurance, kojih u Srbiji nema i neće biti u narednih mesec dana ali mogu specijalno iz Nemačke da se poruče za samo 450e, kod Gorana su 330e - povraćaj poreza od 62e = 268e sa montažom. Ima računice provozati se 188km BG-Čepin.

 

Na HR granici su mi bez problema overili račun za povraćaj PDV-a. Na moje pitanje po dobijanju pečata "Da li je problem što su gume montirane na motor?" šef smene na prelazu Tovarnik kaže da nije jer šta da mi je stara guma pukla pa naravno da ću novu montirati.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Juce, sam narucio gume kod Gorana i idem u Petak 17.06.2011. oko 12h u Cepin da montiram gume, pa ako je jos neko zainteresovan moze samnom. Samo nazovite coveka, koliko sutra da narucite sta vam treba.

 

 

Malopre smo se culi opet i kod njega ima par obrazaca za povrat poreza, pa me je zamolio da saznam cije su parice, a ja sam raspolozen da ih donesem za BG, naravno uz nadoknadu od cirka 1 piva :zvizduk::lol: .

 

Sad bas videh post od mrdjan1 i bas mi je tebe pomenuo i Dragomira Petrovica, pa mi se javite na PP ili email adavinic@sbb.rs ako hocete da popijemo to pivo. Sutra ce mi javiti za jos nekog ili ako se sami prepoznate, javite se.

 

http://www.vulkanizer-pardon.hr/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Eeee, pa cekaj malo, ne moze to tako na brzinu! Daj malo vise informacija, koje gume, koliko para, kad dobijas nazad i kako PDV? Pa zainteresuj malo ovde prisutne! ;)

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Nista tu specijalnog nema... Ja vec godinama menjam gume, a i mnogi drugi, kod Gorana. Nazoves coveka, kazes sta ti treba od guma i on ti javi cenu. Otprilike mu treba, ako ih nema na stanu, do 2 dana da stignu kod njega. Odes do Cepina i on ti tamo montira gume. U povratku na granici, Hrvatskoj, prijavis da si kupio gume i oni te posalju u kancelariju da ti lupe pecat na obrazac o oslobadjanju PDV a koji ti je Goran dao. Taj obrazac, overen, posaljes ili po nekom kod Gorana nazad, ili postom ili odes sam pa ti Goran isplati pare. Ili kad neko ide kod Gorana, kao sada ja, donese ti pare. To je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 thunderbolt

Da osvezimo temu, mislim da vredi ;)

 

Danas sam skoknuo do Gorana da zamenim gume. Uzeo sam Michelin Pilot Road 3, set me je izasao 318 evra al od toga treba odbiti porez koji je 20%, sto znaci da ce me gume izaci na kraju malo vise od 250 evra :D

 

Od mene imaju najiskreniju preporuku!

 

P.s. Ukoliko neko resi da ide ovih dana do njega, bio bih mu zahvalan ako bi Goranu dopremio moj VAT formular i preuzeo lovu od poreza. Moj broj je 060 66 00 646, pa ako ima takvih, nek se jave. Castim :cirka1: podrazumeva se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja