Jump to content

Moto Zajednica

K&N ili ne na piaggio-u fabrikaneru

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Ekaterinburg Rusija
  • Motocikl: Iz jupiter 5, Ural k 750 custom

Evo ovako posle svih isprobanih varijanti filtera K&N, obican, imitacija K&N-a od sundjera... najbolje se pokazao njegov fabricki filter bez sundjera! Sad pitanje je gde da nadjem tablu retkog sundjera (sa krupnim mehuricima)! Unapred hvala!

 

 

Inace ovo mi mnogo znaci jer se motor ponasa neverovatno ide kao poludeo, a ima i lepsi (citaj jaci zvuk) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

ja ti to nikako ne preporuchuem... jednostavno zato shto svako ko je stavio na fabrikanera filter je dobio slepljene karike ili sjeban klip... s tim shto mu je shtelovan karb i sve to....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Sta fabrika napravi,to je zakon.. Kad uradis jedno,moras sve u kompletu,da ne pisem sad celu pricu iznova..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

mislish malossi red sponge? to nema nikakvog uticaja.... jako se malo primeti ako se uopshte primeti razlika.... najbolje ako hoccesh neki tuning uzmi multivar on mozze da se nadje za neke pare cca 70-80 jura a i neshto jeftinije... taj malossi red sponge koshta 5-15 jura... nishta ne dobiash... a ako vozish bez onog filtera tj sundjera unutra dobiash previshe vazduha=osiromashena smesha= prljavshtina ide u karb... shto nikako nie dobro... skidanje svaki drugi dan izduvavanje... blah blah.... znachi uzmi taj red sponge i samo rokaj... mozzda neshto i dobiesh ja sam ga imao na motoru i nishta ama bash nishta nisam osetio... nikakvo poboljshanje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Sinko, ako te više ne greje motor koji imaš (a svakome se to desi pre ili kasnije) moja preporuka ti je ga ništa ne budžiš jer iz iskustva znam da samo može na zlo da izadje, veæ da ga lepo skockaš kako ga je fabrika krstila, i daš na udaju.

Naj poštenije rešenje i prema motoru i prema sledeæem ponosnom vlasniku, pa te pare staviš u štek, a u firmi biješ duplu smenu cele zime, i na proleæe eto ti veselja... :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Sinko' date=' ako te više ne greje motor koji imaš (a svakome se to desi pre ili kasnije) moja preporuka ti je ga ništa ne budžiš jer iz iskustva znam da samo može na zlo da izadje, veæ da ga lepo skockaš kako ga je fabrika krstila, i daš na udaju.

Naj poštenije rešenje i prema motoru i prema sledeæem ponosnom vlasniku, pa te pare staviš u štek, a u firmi biješ duplu smenu cele zime, i na proleæe eto ti veselja... :D:D:D[/quote']

 

Svaka cast prijatelju,lepsi i pametniji savet nisam odavno procitao. =D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Ekaterinburg Rusija
  • Motocikl: Iz jupiter 5, Ural k 750 custom
Sinko' date=' ako te više ne greje motor koji imaš (a svakome se to desi pre ili kasnije) moja preporuka ti je ga ništa ne budžiš jer iz iskustva znam da samo može na zlo da izadje, veæ da ga lepo skockaš kako ga je fabrika krstila, i daš na udaju.

Naj poštenije rešenje i prema motoru i prema sledeæem ponosnom vlasniku, pa te pare staviš u štek, a u firmi biješ duplu smenu cele zime, i na proleæe eto ti veselja... :D:D:D[/quote']

 

Svaka cast prijatelju,lepsi i pametniji savet nisam odavno procitao. =D>

 

Ni ja, na prolece sigurno dolazi neka jaca masina, ali mi zao da prodam skuter, bruka je za grad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja