Jump to content

Moto Zajednica

Hakuna Matata Tura

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

evo da se javimo...stigli u faro i ovde je kompletno ludilo...nije mi jasno kako samo neko uspeva da organizuje ovoliku skupinu bikera...da nismo se javljali jer u portu smo imali domacina serdja iz moto kluba porto koji nam nije dao da spavamo A ne da se nakachimo na net... ;D porto je predivan a i ljudi u njemu...hvala Marokancu na kontaktu jer ispalo je sjajno..no o tome cu uz slike iz porta...idemo od puta za oviedso i ovieda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

oviedo je lep...imaju mnogo figura po gradu i njihovo pice  sidru...jabukovo vino koje se sipa sa metar ,metar i neshto kako bi penilo i jako je smeshno dok konobari sipaju jer negledaju vec sipaju napamet  :D casa u jednj ruci dole a flasha u drugoj iznad glave pogled pravo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

i stavi jos neku Aninu sliku, posto trenutno na tvojih 8 ide jedna njena!!!

ana je zaduzzena za fotkanje a i sama znash da nevole da se slika...a tek da kachi fotke :D ;D mislim da je ovo maksimalno sledovanje  koje cesh dobiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja vidim vi se javili, racunam sad cu da vidim neke slike iz Fara, kad... Jel te ovo neko ili nesto prekinulo na pola? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Ja vidim vi se javili, racunam sad cu da vidim neke slike iz Fara, kad... Jel te ovo neko ili nesto prekinulo na pola? ;D

pa dobre bre kume zar i ti ;D ;D slike se hvataju kad iz nekog trzznog centra nahvatamo net i dok traje klopa i borba sa anom oko neta ja shaljem fotke...mislim mogu ja i da preskochim porto i lisabon bas ako hocete...pozdrav sa plazze pored fara ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Samo je bitno da ste vas dvoje u dobrom raspoloženju i da akcijašite :D Pozdravljam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Leleee kakvo ludilo :) To care, uzivajte i nemoj da zaboravis da slikas "prirodne lepote" sa plaza da vidimo gde je evropa a gde smo mi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Pa , bre tako kume, da i mi vidimo malo jevropu... ;D Daj pusti i koju sa skupa pa da zapevamo! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

evvvo da nastavim  ;D  neka zabit izmedju spanije i portugala...stali ispred prodavnice da "odmorimo" po jednu...i da odgovorim kumu koji se iz grchke interesuje gde smo... i meni jako draga slika... P O R T U G A L

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Kako vec pisah neki gradovi su me kupili na prvu Gap,Bilbao...medjutim u Portu smo prvi put imali malo vishe bremena... 3 dana po planu..tu se odmah javio SERGIO biker iz Port-a koji se pokazao ne kao dobar domacin nego kao prijatelj koga nismo videli jako dugo,pa hoce svo izgubljeno vreme da nadnoknadi...nadam se da cu imati prilike da mu se oduzzim i uzvratim gostoprimstvo...Sergio je iz MOTO CLUBA DO PORTO kod kojih smo takodje bili gosti i uspostavili kontakt tako da sledeci putnici ka Port-u imaju di i kod koga da dodju...za ssve OVO josh jedarad hvala MAROKANCU ...bez koga ovo ne bi bilo dozzivljeno..dakle PORTO..

Sergio  sa svojom suprugom BEATRIS vechera u starom delu Porta na obali reke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

chuveni cafe Majestic sa sjajnom kafom...inache Portugalci se hvale da imaju najbolju kafu na svetu  boju i id talijana ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

e tako ...izmedju ostalog bili smo u cafeu MOTO CLUBA PORTO na test vozznji BMW-a (gde se probao gs-?? ;)?? ) pa na proslavi 23 godina postojanja kluba gde razmenismo poklone i tako josh svashta neshto u tom Portu...ali o tome u sledecem javljanju jer moramo za Granadu preko  Tarife i Gibraltara...POZDRAV  ps. kume ce bidnu te fotke iz Faro sam da ih prebacim sas aparat i smanjim pa cu ih pustim u etar  ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja