Jump to content

Moto Zajednica

Gde nabaviti solidne gume za Sprinta 130-90-15 i 110-90-16 cene

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Najveci problem na kineskim motorima su ''plasticne'' gume koje ne trpe ni malo kise. Zato me interesuje gde se kod nas mogu nabaviti solidne gume, za pristojnu cenu. Problem su i velicine tj. pozadi 130-90-15 a napred 110-90-16, i da li pozadi moze da ide i do koliko sira guma. Pozdrav iz Smedereva!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ja ih nisam uspio naci u Srbiji pa sam ih narucio kod Gorana Pardona iz Cepina kod Osijeka koga mi je preporucio Daki koji je isto kod njega uzimao gume i bio zadovoljan.

 

VULKANIZER GORAN PARDON

Adresa: K. TOMISLAVA 2 A

31431 Čepin

Tel/Fax: 031 / 381163

Matični broj: 0902965300027

Djelatnost: Vulkanizerski servis

 

Nabavio mi je prednju Mishelin, a zadnju Bridgestone

Sa montazom  -  150 eura

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Hvala na adresi, ja sam ih trazio u Grckoj u par gradova, ali za 15- ticu tih dimenzoja se cude ?

Ako jos neko zna da li ih ima neko kod nas neka javi , Zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Vidi sa Misikom u NS.

Trebalo bi da su obe 90€ sa dostavom

tel.:065/6210-365

 

Javi mi sta si uradio ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Vidi da ti neko donese iz Hrvatske ili Madjarske Savine gume,nisu skupe a odlicne su.Ja sam zadnju platio oko 50 e,Sava mc7,mislim da nisam nikad imao bolju gumu.Po kisi ide skoro kao po suvom,a lepa je kad je namontiras.Dok sam gledao na slici i nije bila bas nesto,ali kad sam je namontirao :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Па најгоре је што и онога што званично има, продају к'о да је лек, као да ти треба рецепт од доктора - мислим на чешки "Митас".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Možda da pogledaš na ovaj link??? http://www.internet-prodaja-guma.com/search.php?mode=search&sort=price&sort_direction=0 zadnje'>http://www.internet-prodaja-guma.com/search.php?mode=search&sort=price&sort_direction=0 zadnje gume i http://www.internet-prodaja-guma.com/search.php?mode=search&sort=price&sort_direction=0 link za prednje gume...  rekao bih da ima i kod nas a Metzeler je baš po dobroj ceni čini mi se  ;)... Quassar je već naručivao gume i čovek zadovoljan do 00  8) probaj pa javi štas' uradEo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

hvala na savetima, moracu da pojurim neku od savetovanih varijanti makar da nabavim zadnju 15-ticu, sa sadasnim onolikim kramponima se dobro ponasa samo po njivama kada idem na pecanje, a po asvaltu sacuvaj boze od vlage. Hvala jos jednom svima ipoz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: vrsac

hvala na savetima, moracu da pojurim neku od savetovanih varijanti makar da nabavim zadnju 15-ticu, sa sadasnim onolikim kramponima se dobro ponasa samo po njivama kada idem na pecanje, a po asvaltu sacuvaj boze od vlage. Hvala jos jednom svima ipoz.

kapetane imam ja odlicnu ali polovnu continental gumu 140/90-15 h 70.znaci da je nesto sira od tvoje.ako si zainteresovan javi se,pozdrav.slike saljem na e-mail

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ja ih nisam uspio naci u Srbiji pa sam ih narucio kod Gorana Pardona iz Cepina kod Osijeka koga mi je preporucio Daki koji je isto kod njega uzimao gume i bio zadovoljan.

 

VULKANIZER GORAN PARDON

Adresa: K. TOMISLAVA 2 A

31431 Čepin

Tel/Fax: 031 / 381163

Matični broj: 0902965300027

Djelatnost: Vulkanizerski servis

 

Nabavio mi je prednju Mishelin, a zadnju Bridgestone

Sa montazom  -  150 eura

 

Danas sam isao da zamijenim gume i mogu da vam kazem da sam jako zadovoljan

Ljudi su mi nabavili gume kako smo dogovorili, skinuli tockove, zamijenili gume, balansiralli i ponovo montirali i uz sve to prijateljska atmosfera i ljubaznost.

Na kraju me je covjek jos i pozvao na pice sto sam nazalost morao da odbijem jer sam zurio da se vratim prije kise koja na kraju, na srecu, nije ni pala.

S obzirom da cu da vratim i PDV od nekih 25 EUR to taman pokriva troskove goriva.

A uzivanje u voznji tamo i nazad - nema cijenu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ba sam nesto ovih dana gledao gume. Trenutno sam presao 4500km. Prednja je odlicna, zadnja je dobra ali se vidi da je pocela da se trosi, ali vrlo malo, skoro neprimetno. Planiram da ove gume zadrzim sledecu sezonu tj do jedno 18000 ili 20000, mislim da ce moci da izdrze toliko. E sad da li vredi da se uzme neka brendirana guma od 7000-9000 ili da uzmem opet kinesku. Zvao sam sluzbu rezervnih delova i rekose da su kod njih gume 3500 dinara. Ja ne vozim brzo tako da za sad nisam imao problema sa ovim kineskim. Par puta kada sam ga mnogo oborio sam primetio da postaje malo nestabilan ali ja sam vise u fazonu esy rider tako da mi to ne smeta. Vredi li dati vise nego duplo za brend gume. Verovatno bih ga vozio i trece sezone jos 10-ak hiljada sto znaci da bi mi drugi par kineskih sigurno izdrzao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Bolje dobra kineska nego losa brend. Ako imas para uzimaj skuplje gume jer osim sto vise kostaju brze se i trose. Ako ne, onda gledaj da na vreme menjas kineske, a ako mozes da nadjes gledaj da nadjes Kenda gume, one su malo kvalitetnije, dolaze sa nekim kinezima serijski, inace tajvanska proizvodnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Odavno planiram da na Sprintu zamenim gume. Medjutim i posle predjenih preko 10 000 km po svakavim putevima (asvalt, šljunak, seoski putevi .. ) gume su još uvek dobre i malte ne netaknute.Inače Sprinta sam kupio za ''pijac i pecanje''.

Iako zvuči neverovatno pokazao se da ide dobro po svim terenima (pecanje) zato sam i rešio da ipak stavim kvalitetniju gumu , normalno u skladu sa finansijama i da ako bog da za sledeću sezonu ima ''firmu''. Zaslužio je posle 3 godime vernog služenja bez ijednog kvara .

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Gde?

 

Npr. Kod  Misike iz NS; Gabora iz Subotice, u Sapcu na par mesta....

Ova internet prodaja guma mi salje poruke na maili adresu, sve neke akcije, neki popusti... Nisam gledao za motor, ali za dzipa gume na popustu kod njih su za 20% skuplje nego sto ja mogu da ih nadjem u Novom Pazaru, a za oko 35% skuplje nego u Kosovom Polju. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja