Jump to content

Moto Zajednica

Srednji prst...nicim izazvan...

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pa ne bi mogao da vas zaobidje nikako u tom slucaju...ili ja nisam shvatio situaciju iz scubinog posta (popeo se na ostrvce) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Da smo vozili sredinom, vozili bi po masnom delu kolovoza na kome je i prašina jer je okolo zemlja bez trave. Rajku se uvukao sa leve strane na mestu gde je ostrvo prekinuto i ima ona ograda koja sprečava polukružno. Meni se uvukao bukvalno na silu sa leve strane između ostrva i mene pa sam morao da bežim desno da me ne oduva. Najgore je što je izgleda izleteo iz neke bočne ulice jer ga nisam video u ogledalu ni sa jedne strane a Temerinski put je prav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Da da, dodao sam gore u zagradi da je koristio ostrvce kao rampu za ubilacki napad...kapiram.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Citam sve ovo i ne mogu da se iscudim kakvih sve bezobzirnih ljudi ima ! Skace mi pritisak svaki drugi post  >:(

 

Meni palo na pamet da vezem,na primer, crvenu traku/sal negde pozadi na motor ili zastavu + onaj drecavi prslook + naravno kompresorska sirena...kad vozim kroz grad barem...

 

 

E ja sam jednom iz zajebancije obukao onaj drecavi prsluk, jer tako po nocu na ibarskoj te niko ne sisa ni 2% iako se lepo vidim, imam reflektujuce trake na jakni, cak i Suberth sija kao jelka. I tako je meni pukao film, svratio sam do prve pumpe i kupio prsluk, ali onaj zeleno-zuti, e nemate pojma kako mi je bilo smesno kad su odjednom poceli normalno da voze i niko da me pretekne(iako sam i pre vozio tu oko 100-120), i onda uradim mali eksperiment(dokon sam jebiga, a i vozio sam iz uzivanja a ne da sto pre stignem) i skinem prsluk, pa to je ljudi kao da ste okrenuli prekidac i svi odjednom pocese da voze ko nenormalni. Tako sam ja sa svetlecim prslukom stigao do Cacka pa nek se pavijani za volanom tripuju da ide murija, a i `kolege` sto su postavile zasedu odpozdravljaju  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Hornet S

Pre neki dan...Novi Sad,Bul.C.Lazara kod SPENS-a... U dolazu mi se otvara semafor,idem 65-70,nikoga ispred mene,nema bocnih ulica. Pravac mi je srednja traka i prestrojavam se u levu, posto cu levo na sledecem semaforu. Dosta iza mene plavi pasat,nisam ga isekao. Nakon 200-tinjak metara tip na sirenu,ablenduje... Stali na semafor,tip otvara prozor i mrtav `ladan mi kaze -zar na vozackom te nisu naucili da motor teras stazom za motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Posebne staze za R-ove, a posebne za enduraše! Da ne bi dolazilo do sukoba! ;D ;D ;D

 

za endurase ne trebaju posebne staze, oni svuda prodju  :P  hehehe (izvinite za off, morala sam  ::) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Novi Sad, subota 20. jun o.g. oko 12h, Temerinski put, smer ka Temerinu. Ispred mene Arakis na jedno 50m. Odjednom čujem sa moje leve strane huk motora i lik me ladno oduva volvoom na parkirane automobile sa desne strane.

Stvarno je sreća njegova što je kao pizda pobegao inače bih mu se slatko iskakao po lobanji... uglavnom bio je neki klinac u svetloplavom BMW, NS tablica...čuvajte se Novosađani, dečko je ubica na točkovima.

 

jel bio bmwe ili volvo

ili ste imali 2 neprijatna susreta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Iskreno, ne znam tačno, toliko sam popizdeo u sekundi da bi ga razlupao ma koje marke bio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

O'š ti slavljeniče da kažeš da sam ja ćorav? A? Govor mržnje? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Yamaha R1 - 2005

Citam ovde X situacija i meni se jos toliko desilo, naucis batine imaju dva kraja a i nema svrhe.

Najpametnije, ako uspes da ga zaustavis, uzmes mu kulturno kljuceve od kola i put pod noge...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Najpametnije, ako uspes da ga zaustavis, uzmes mu kulturno kljuceve od kola i put pod noge...

 

E pa sad i to je krivicno delo! ;)

Sta je tu krivicno delo?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Najpametnije, ako uspes da ga zaustavis, uzmes mu kulturno kljuceve od kola i put pod noge...

 

E pa sad i to je krivicno delo! ;)

Sta je tu krivicno delo?!

 

Kradja kljuceva od kola koju bi verovatno pratio i fizicki napad,posto nisam bas siguran da bi iko predao kljuceve tek tako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja