Jump to content

Moto Zajednica

ИЖ Планета - руска ракета!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Е па данас ме је ИЖ што се тиче потрошње врло пријатно изненадио :). Возио сам до Чачка и назад до Краљева, што дође око 80 километара(евентуално 85), не знам тачно пошто немам километар сат. Потрошња уз умерену вожњу је била мало више од 4 литра!Екстра :D :D :D. Тако да сад могу да будем миран, бар што се тиче потрошње.

Сад морам да га вратим код оних мајстора, јер није добро задихтован ауспух па уље мало цури на деклу , и мора да се замени лежај на врату рама(ваљда сам добро рекао). Није замењен кад је требало, па је Планета почела да вуче на леву страну и с времена на време ме заљуља као да сам у чамцу. ::) Надам се да то може лако да се среди. Све у свему, Планета тресе, заноси, лупа, дими и пуши, ал иде супер и троши око 5 литара на сто километара. :D По граду је катастрофа, на отвореном је ОК, па сад, колико пара толико и музике :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

По граду га скоро и не возим, него користим бицикл. Много је тежак а мењач има дуг ход, тако да је баш мука с њим возити полако,  мењати брзине,  кочити па кренути. Баш су га правили за оне руске вукојебине. :P   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: novi sad

hehehe pa da.super matori eto sad imas makinu .drago mi je da ne trosi vise od 5 6 litara.sad uzivaj to je dobro i da se sit navozas sto bi rekli ovde

pazi samo da  ne zanosi pri velikim brzinama i obavezno prvo zadnja pa prednja!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Е другар, из твојих уста у Ижев клип и карбуратор ;)

 

Хвала на саветима и подршци, и теби и свим осталима -  за овакав подухват треба и једно и друго ;D  Видимо се негде на путу :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Е, могли би што да не.Није много далеко за Планету. ;D А јел тачно да се прошл егодине окупило око 15оо мотора?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja