Jump to content

Moto Zajednica

Maglic i manastir studenica, idemo li?

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Za vikend ce biti lepo vreme, pa mi pade na pamet "nesto novo" :P Hocu da se vozim. A da se ne bi vozio sam, pridruzite mi se! Lepa tura je do Studenice (220km od BG-a), fenomenalna priroda, put je dobar, svracamo do Maglica (planinarenje od par stotina metara). Mozemo da prenocimo kod mene u Kraljevu (tamo imam stan) i da svrnemo do Goca kad smo vec tu, predeo fenomenalan, pa ko voli brdsku voznju i krivine......u nedelju popodne povratak.

Lepa trasa za ozbiljne bajkere!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

:crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

:crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
:crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

:crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

Bas tako...

 

Cope, ja i ti mozemo da se zabijemo u neku birtiju da ubijemo tugu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
:crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

:crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

Bas tako...

 

Cope' date=' ja i ti mozemo da se zabijemo u neku birtiju da ubijemo tugu...[/quote']

Ajde sta je bilo ! vozicemo vas Hitman i ja !!! xe xe !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
Za vikend ce biti lepo vreme' date=' pa mi pade na pamet "nesto novo" :P Hocu da se vozim. A da se ne bi vozio sam, pridruzite mi se! Lepa tura je do Studenice (220km od BG-a), fenomenalna priroda, put je dobar, svracamo do Maglica (planinarenje od par stotina metara). Mozemo da prenocimo kod mene u Kraljevu (tamo imam stan) i da svrnemo do Goca kad smo vec tu, predeo fenomenalan, pa ko voli brdsku voznju i krivine......u nedelju popodne povratak.

Lepa trasa za ozbiljne bajkere![/quote']

 

Widi .. mi smo definitiwno za .. ali ako moze to bez spawanja ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

i ja sam za... naravno ne mogu da krenem sa vama iz Bg-a , ali bih se prikljucio negde usput...

 

P.S. a gde beshe taj Maglic , poznato mi zvuci al ne mogu nikako da se setim ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ma moze sve po dogovoru, samo je problem sto su dani kratki pa sam ponudio soluciju sa spavanjem da ne bi jurili. Cope, sta da se radi, ako je za utehu videces slike na forumu. Maglic je stari grad izmedju Kraljeva i Usca na vrhu par stotina metara visokog brda.

Isli bi: BG-Mladenovac-topola-Kg-Kv-Studenica. Do sad su se najvise javljali oni koji ne idu, pa sad molim one koji mogu da idu da se jave. KOIDE 100 POSTO?

1: sci

2...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
Ma moze sve po dogovoru' date=' samo je problem sto su dani kratki pa sam ponudio soluciju sa spavanjem da ne bi jurili. Cope, sta da se radi, ako je za utehu videces slike na forumu. Maglic je stari grad izmedju Kraljeva i Usca na vrhu par stotina metara visokog brda.

Isli bi: BG-Mladenovac-topola-Kg-Kv-Studenica. Do sad su se najvise javljali oni koji ne idu, pa sad molim one koji mogu da idu da se jave. KOIDE 100 POSTO?

1: sci

2...[/quote']

 

Ja ti kazem .. u moju ekipu ne morash da sumnjash ..swaki wikend wec 4 meseca unazad idemo na "jahanje".. ishli bi 100 % .. jedino shto zbog obaweza ne bi mogli da spawamo .. samim tim waljalo bi zbog kratkih dana da krenemo ranije ujutru .. mi cemo swakako ici u woznju negde,bilo bi lepo da idemo zajedno ukoliko ti to odgowara .. ukoliko ne mi cemo swojim putem ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Super. Onda polazak u 9.00 ispod plavog mosta (mozda naletimo na neke "fine" djevojke), a okupljanje u 8.45 na istom mestu. SUBOTA UJUTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

primamo prijave i dalje............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
Super. Onda polazak u 9.00 ispod plavog mosta (mozda naletimo na neke "fine" djevojke)' date=' a okupljanje u 8.45 na istom mestu. SUBOTA UJUTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

primamo prijave i dalje............[/quote']

 

Ispod mosta ?? Mislish na auto putu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Super. Onda polazak u 9.00 ispod plavog mosta (mozda naletimo na neke "fine" djevojke)' date=' a okupljanje u 8.45 na istom mestu. SUBOTA UJUTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

primamo prijave i dalje............[/quote']

 

Ispod mosta ?? Mislish na auto putu ?

 

Nadjite neko sofisticiranije mesto za polazak. A i tu ne može da se organizuje pratnja sa SO tablama :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Ekaterinburg Rusija
  • Motocikl: Iz jupiter 5, Ural k 750 custom
Super. Onda polazak u 9.00 ispod plavog mosta (mozda naletimo na neke "fine" djevojke)' date=' a okupljanje u 8.45 na istom mestu. SUBOTA UJUTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

primamo prijave i dalje............[/quote']

 

Ispod mosta ?? Mislish na auto putu ?

 

Nadjite neko sofisticiranije mesto za polazak. A i tu ne može da se organizuje pratnja sa SO tablama :D

 

Moze Cope ako si na mene mislio imas pravo sa SO tablama od Simanovaca do Bubanj Potoka jer se od naplatne rampe do naplatne rampe ne vodi kao auto put! Ako budem uspeo vremenski ispracam i njih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
Super. Onda polazak u 9.00 ispod plavog mosta (mozda naletimo na neke "fine" djevojke)' date=' a okupljanje u 8.45 na istom mestu. SUBOTA UJUTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

primamo prijave i dalje............[/quote']

 

Ispod mosta ?? Mislish na auto putu ?

 

Nadjite neko sofisticiranije mesto za polazak. A i tu ne može da se organizuje pratnja sa SO tablama :D

 

Moze Cope ako si na mene mislio imas pravo sa SO tablama od Simanovaca do Bubanj Potoka jer se od naplatne rampe do naplatne rampe ne vodi kao auto put! Ako budem uspeo vremenski ispracam i njih!

 

:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Super! Hajde onda u subotu u 8.45 da se okupimo ispod plavog mosta (70 metara pre mosta ima prosirenje kod skretanja za medakovic), u 9.00 bi bio polazak! Kazu da ce biti super vreme! Prijave i dalje primamo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
' date=' a okupljanje u 8.45 na istom mestu. SUBOTA UJUTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

primamo prijave i dalje............[/quote']

 

Kakwa sad nedelja ? :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Super! Hajde onda u nedelju u 8.45 da se okupimo ispod plavog mosta (70 metara pre mosta ima prosirenje kod skretanja za medakovic)' date=' u 9.00 bi bio polazak! Kazu da ce biti super vreme! Prijave i dalje primamo.....[/quote']

 

cccc kod plavog mosta.....? moj drug sci pa ti ne gubis vreme,,,o istom trosku da zveknesh nesto pored puta aaaa? Ali te jutranje macke su sa podocnjacima... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Oprostite, moja greska, ustvari burazerova, ali nebitno. S U B O T A kao sto je i bilo najavljeno. Subota 8.45 kod plavog mosta na auto putu. Endurac, znas kako je....rano ujutru...plavi most....daj sta das :lol::lol:

Ako neko malo kasni neka nazove da ga malo sacekamo 064-29-69-268.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

A ti Cope nemoj da si cava nego sedi sa Komom na Mercedesa i kameru u tu zdravu saku, pa da uzivamo i mi koji ne vozimo u subotu nego tek u nedelju, xexe...

 

Eto, ako ima neko zainteresovan za nedelju, malo do D. Milanovca nek se javi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
A ti Cope nemoj da si cava nego sedi sa Komom na Mercedesa i kameru u tu zdravu saku' date=' pa da uzivamo i mi koji ne vozimo u subotu nego tek u nedelju, xexe...

 

Eto, ako ima neko zainteresovan za nedelju, malo do D. Milanovca nek se javi![/quote']

 

cope=cava

 

nudim mu bre mesto u mecki da moze i noge da ispruzi i da sa onom banglljavom rukom malo stiska rec,on,off...ko izda =pizda :lol:

 

ndelja dogovorena 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
A ti Cope nemoj da si cava nego sedi sa Komom na Mercedesa i kameru u tu zdravu saku' date=' pa da uzivamo i mi koji ne vozimo u subotu nego tek u nedelju, xexe...

 

Eto, ako ima neko zainteresovan za nedelju, malo do D. Milanovca nek se javi![/quote']

 

cope=cava

 

nudim mu bre mesto u mecki da moze i noge da ispruzi i da sa onom banglljavom rukom malo stiska rec,on,off...ko izda =pizda :lol:

 

ndelja dogovorena 8)

Da BRE !!! ne budi wussy !!! Klaudio mi te trebamo !!! :mrgreen:

Alo Koma nemoj psujes !!! [-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja