Jump to content

Moto Zajednica

Beograd- Kopaonik (on i off road)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova

Resili drugar i ja da krenemo na Kopaonik sa kinezima. Podmazani lanci,alat u torbi za svaki slucaj,i krenuli na put u subotu rano ujutru. Motori su se usput ponasali zadovoljavajuce. Brzina je bila od 80 - 100 km/h. Nisu se pregrevali,iako su usponi u par navrata bili bas junacki. Sve u svemu,sa jednim stajanjem od 45 minuta u Kraljevu,na Kopaoniku smo bili za 4 sata i 30 minuta.

 

Ja sam u nandzarastoj jakni :)

S8001803.jpg

 

S8001840.jpg

 

 

I onda smo odlucili da ih probamo u ozbiljnijoj offroad voznji,iako nemaju gume za to.

 

S8001846.jpg

 

S8001851.jpg

 

S8001881.jpg

 

S8001852.jpg

 

Pokazali su se super,uz malo vise proklizavanja prosli smo svuda gde smo naumili. Viljuska super radi,kao i zadnji amortizer. Toliko su bili neustrasivi da sam na kraju krenuo sekirom da probam da nesto pokvarim :)

 

S8001878.jpg

 

Ali uprkos svim mojim naporima i dalje se nista nije kvarilo ,i dalje su isli,plastike nisu otpadale,masina nije zakucala na 1000 km... Ne mogu sad da se setim svih recenica koje se upotrebljavaju :).

 

S8001871.jpg

 

 

Ostali smo da nocimo,i u nedelju oko 2 krenuli nazad za Beograd. Brzina je opet bila u proseku 80 km/h,tako da smo bez stajanja stigli u 5:30 popodne. Jedino smo svratili u Lazarevac da vidimo sta je ostalo od moto skupa. U krivinama smo obarali toliko da su ostajale varnice iza nas :).

730 km na satu posle dva dana voznje. I za pravo cudo,nista se nije raspalo...

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

SRamota me da kazem :) 730 km sa 1500 din

 

Uh, bas mala potrosnja. Ja mog Princa jos nisam testirao na otvorenom ali mislim da nece precei 2.5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12236 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bravo momci, očigledno da su "Kinezi" sasvim dobri motori koji uz redovno održavanje pružaju puno uživanja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Bravo momci.

Ma od pocetka ja tvrdim da su Kinezi "pravi" motori.

Ja jos nikog ne znam, niti sam cuo da mu je "Kinez" ostao u rukama (pokvario se da se ne isplati ili ne moze da se poporavlja).

 

Dodato naknadno: Cak sta vise ne znam niti sam cuo za ikoga da je imao ozbiljniji kvar na "Kinezu".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Jos jedan podatak,do sada sam ga max vozio 110 km/h. Kad smo se vracali,naisao veliki pravac i ja reko da probam max. Zavrnem gas do kraja a GPS pokaze brzinu od 120 km/h,a njegov cajger malo preko 120. Razvrtela se masina. I nije bila nizbrdica,ali nije bilo ni vetra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Svaka vam cast momci. Izdrzati toliki put bez pauze na onom jadnom neudobnom sedistu je stvarno za medalju.

Ja moram posle svakih 100km da pravim pauzu od 10-15 min ili da jedan deo puta odvozim stojeci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Пар куфера на мотор, па запуцајте до негде где има нека већа водена површина са сланом водом.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

svaka cast momci,stvarno bravo. evo vec ste me osokolili da za vikend odem bar do avale,jer nisam iso dalje od vince iz bga,mada je burazer zimus na 7 stepeni iso do nsa isto bez problema. nego jeste li menjali lance i lancanike,mislim na oba motora,ili su fabricki? samo me to plasi za neki veci put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

SVAKA CAST MOMCI!!! I ja sam se zapljuno da cu to uraditi cim uzmem apolla ili pulsera... ma ima da zaboravim gde mi je kuca!!!

 

jos jednom svaka cast!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

momci svaka vam cast... voznja za svaku pohvalu, sledeci put kad budete isli u ovom pravcu javite se da vam se pridruzim i ja... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja