Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko vetrobrana(vizira)

Recommended Posts

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Uradio bih na Kawi tonirani vetrobran,u malo izmenjenom obliku od standardnog.Imao bi malu grbu po sredini.

E sad posto mi je dosta jeftinije da mi se to napravi nego da kupim originalan interesuje me da li neko od vas ima iskustva sa gospodinom Polic sa Karaburme.

On mi je rekao da to moze da odradi ali me interesuje sta vi mislite da li on to moze da odradi kako treba,mislim da ne bude fuserski i lose ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja sam isao kod tog Ivana sa Karaburme (do tad mi je vec napravio 2 vizira za ranije motore), sa slicnom idejom - da mi napravi double bouble vizir kakav vec imam na motoru, ali da bude providan zbog kamere. Prvo mi je rekao da to moze da napravi bez problema, ali je kasnije promenio pricu.

 

Posle nekoliko dana cekanja, dana kad je trebalo da bude sve gotovo javio mi se u fazonu 'javicu ti se cim bude gotovo da dodjes da preuzmes'. Negde oko 22h te veceri sam otisao kod njega, posto mi se naravno nije javio. Zatekao sam ga kako radi neki drugi vizir a moj nije ni pipnuo. Hmm...

 

Druga stvar, tad sam ga opet pitao dal moze da napravi identicnu kopiju sa lepom grbom (da bih bio siguran da se isplati ponovno cekanje), TEK TAD mi je rekao da to ne moze da ispadne bas tako i pokazao mi je neko govno od vizira u fazonu 'eto to ti je dabl babl'... A to nije ni proslo pored dabl babl vizira...

 

Elem, prica se zavrsila tako sto sam kupio MRA vizir u Balosavi i izbrisao broj telefona tog lika iz moba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Paki, my man, vec smo pricali o tome.

Iskreno, 90e je skupo a 30e je relativno pristupacna cena iako nije ni pribliznog kvaliteta kao original, ali i cena mu je 3x manja.

Video si kako je moj Brka napravio onaj vizir za R7 a i sam znas da ne radimo to.

Po meni, moze da ti napravi bez problema s'obzirom da se covek bavi time.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja