Jump to content

Moto Zajednica

Pablo, drugari...jel ste se vratili zivi sinoc???

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Bio je potop, i nek' im ga kad ja nisam mogao da idem, baš :twisted:

 

 

 

 

E, što volem kad je drvo šljiva !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nisam palio komp juce, ni u Subotu, pa nisam stigao da se javim na sajtu. Stigli smo zivi i zdravi, a totalna havarija je bila na autoputu.

 

Bilo je 7 bjb motora u povratku i odmah od Novog Sada je pocelo da sipi. Bas nije nista strasno bilo, tako da niko nije obukao kisno odelo. Medjutim, bas na naplatnoj rampi je oluja pocela, tako da smo se sklonili na prvoj benz. pumpi nekih 300m od naplatne rampe. Tih 300m na motoru je bilo totalna ludo - bukvalno ne vidis nista ispred sebe od pljuska... Havarija totalna. Na svu srecu, pumpa je imala i neki restoran, tako da smo tu sacekali da se stvari smire napolju...

 

Inace, 3 puta je nestajala struja na pumpi zbog gromova koji su pljustali u okolini :)

 

Uskoro cu da okacim slicke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Ja sam bio u toj grupaciji koju je zahvatila oluja. Sve do naplatne rampe je moglo da se vozi, cak smo isli dobrih 130-140 kmh. Ali kako smo se priblizavali rampi tako se smrkavalo ko na ubrzanom filmu, munje svaki sekund, ispred nas mrak!

 

A onda od rampe do pumpe, nekih 300 metara - ludnica, kisa lije ko da smo pod vodopadom, kroz vizir se nista ne vidi a od vetra motor kliza u stranu. Nije mi bilo prvi put da vozim po kisi, ali ovo je bilo tek nevidjeno. I kolima je bilo zajebano voziti, a kamoli motorom :?

 

Sta jos reci kad sam bio mokar od glave do pete, skroz! Barem sam ustanovio da mi je mobilni vodootporan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja