Jump to content

Moto Zajednica

Continental sport touring gume-iskustva?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XTZ 1200

Privlacna cena,ali nemam nikakvih iskustava sa doticnim gumama!

Durabilnost,kako drze put,voznja po kisi,bla,bla...znate vec sta me interesuje!

 

post-4244-12879035986457_thumb.jpg

post-4244-12879035986589_thumb.jpg

post-4244-12879035986823_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Vozio ContiForce SM po ulici i na stazi iz SUPERMOTO puna preporuka!!! Zadovoljan u svakom pogledu, a mislim da su moji zahtevi malo iznad proseka...

 

RoadATTACK vozim trenutno po gradu i okolini na MT03 i zadovoljavaju.......

 

Sve moderne, NOVE gume su mogucnostima daleko vise od zahteva prosecnih vozaca, tako da je tu uglavnom u

pitanju subjektivni osecaj.....

post-145-12879036085346_thumb.jpg

post-145-12879036086728_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Prednja 9000 a zadnja nesto malo  manje od 4000 km. Imaj obzira da sam vozio jedan cilindar koji vise trosi gumu i agresivno.....

Nista vise (mozda par stotina km vise ) mi nisu trajale ni DUNLOP QUALIFAER....(ako sam dobro pogodio naziv)

Volim mekse gume, ne stede novac, ali cuvaju glavu.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja sam stavio pre neki dan ContiGO na mog BMW-a i mogu reci da su prvi utisci odlicni.Napred mi je Michelin macadam takodje nova i motor sada ide kao po sinama.S obzirim da je moj bike vremesan i nije za krljanje krivina,a plus na to sam skinuo gume koje su odavno bile za zamenu,voznja pre ove zamene guma bila je nocna mora.Sada se vozi izuzetno lako.Mogu reci da bi se i Rossi odusevio kada bi ga probao! Inace,ja sam hteo i nazad Michelin,ali nisam mogao da nadjem.Ovima u B. Topoli je ekonomska kriza pa ne uvoze vise gume za motocikle.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

Vozio ContiForce SM po ulici i na stazi iz SUPERMOTO puna preporuka!!!...

 

  I ja sam isto vec cuo o ovim gumama, pa iako daleko prevazilaze moje vozacko umece i zahteve, to ce biti moj sledeci set.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ja sam stavio pre neki dan ContiGO na mog BMW-a i mogu reci da su prvi utisci odlicni.Napred mi je Michelin macadam takodje nova i motor sada ide kao po sinama.S obzirim da je moj bike vremesan i nije za krljanje krivina,a plus na to sam skinuo gume koje su odavno bile za zamenu,voznja pre ove zamene guma bila je nocna mora.Sada se vozi izuzetno lako.Mogu reci da bi se i Rossi odusevio kada bi ga probao! Inace,ja sam hteo i nazad Michelin,ali nisam mogao da nadjem.Ovima u B. Topoli je ekonomska kriza pa ne uvoze vise gume za motocikle.

 

 

Sada su Continental gume na popustu od 25%.

Za moj motor set 9800din.  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Cuo sam sve najbolje za ove gume ( Continental ). Cena jako povoljna. Popust traje do 15 Decembra. Planiram da ih kupim  ;). Guma daje vise nego sto meni treba. Tako da ...da.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Vozim se na Conti Motion gumama(Thunderace 1000),kupljene u Motobox-u,imam samo reci hvale.Sa gumama sam zadovoljan iako sam malo bio skeptik pre kupovine.Ne mogu reci da nisam verovao u brend nego to sto je asfalt kod nas drugaciji od onog u zemljama gde se one proizvode i tu je postojala neka moja sumnja da bi mogle malo da "podbace".Ali,od toga nista, Conti odlicno odradjuje svoj posao i preporucio bi ih i ostalima.Neki drugi model se mozda brze trosi ali i to ima svoje zasto.Conti Motion je polozio i kad je cena u pitanju,za te novce mislim da nema bolje gume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Novci za Continental ContiGo koje sam gledao zaista ok cena, jedino me brine sto na tim Nemackim gumama koje se prodaju kod nas stoji Made in Korea!? ??? :-\ ???

 

Proizvodnja je u Korei..... ;D  NIKE na Tajvanu, itd....... Da je u EU bile bi 50% skuplje!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

 

Ja sam kupio pre dve godine motor sa jako dobrim Road attack gumama ali sam se razočarao i posle dva meseca ih zamenio novim (bridgestone).

 

Konkretno cime si se razocarao? Obasni nam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja kupio road attack. Na zadnjoj pise made in Germanu, a na prednjoj made in Korea. Cuo sam sve najbolje o ovim gumama. Jos nisam montirao.

Na prolece cu napisati utiske a do tada...citam vase?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borca

 

Ja sam kupio pre dve godine motor sa jako dobrim Road attack gumama ali sam se razočarao i posle dva meseca ih zamenio novim (bridgestone).

 

A zbog cega konkretno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

 

Ja sam kupio pre dve godine motor sa jako dobrim Road attack gumama ali sam se razočarao i posle dva meseca ih zamenio novim (bridgestone).

 

Razočaorao se u koji aspekt gume??? Jel guma bila nova ili polovna starijeg godišta??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja