Jump to content

Moto Zajednica

Колико брзо иде ваш Кинез

Recommended Posts

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

ma i ja citam i neverujem...princ moze 110 al da ga vozi dete ili da ga zaleces 5 kilometara...ja daytonu jedva nateram na 130 (a verujem da i tada laze)...i ako i dalje ima mesta za gas mozes da odvrces koliko oces..on ce samo da bruji vise i da trosi benzin...al brze ici nece...

to sto na satu pise 120-130...pa i na tarabi pise p*cka pa je neces polizat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Vidi Marko... Ono što piše u tehničkoj dokumentaciji za max brzinu modela često nije gornja granica već samo garantovana brzina. Za Sprint princ stoji da je max brzina 95km/h. Znači, fabrika toliko garantuje. Ali sa dobrim razrađivanjem može da ide i brže. Ja imam 88kg, čak i kad stavim nešto tereta na njega u bisage (10-20kg) ide mi 115km/h i to lako. Sa suvozačem takođe, samo mu treba više vremena. Mi smo barem blizu pa ćemo se jednom provozati. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Vidi Marko... Ono što piše u tehničkoj dokumentaciji za max brzinu modela često nije gornja granica već samo garantovana brzina. Za Sprint princ stoji da je max brzina 95km/h. Znači, fabrika toliko garantuje. Ali sa dobrim razrađivanjem može da ide i brže. Ja imam 88kg, čak i kad stavim nešto tereta na njega u bisage (10-20kg) ide mi 115km/h i to lako. Sa suvozačem takođe, samo mu treba više vremena. Mi smo barem blizu pa ćemo se jednom provozati. ;)

 

115 nije isto sto i 130 sto neko reklamira svoj princ od 125 ccm .

verujem ja da on tebi pokazuje toliko. ali takodje verujem da sam sat laze.

to je kao sto se drugar hvalio da njegov bezimeni kinez kupljen u super marketu ide 70 .. ja pored njega sa super 8com..na njegovom satu 70 a na mom 60.

 

Ako kojim slucajem princ ide 130 kako cujem price ovde onda je princ stvarno vrh masina i za te pare vredi ne trostruko (kao sto inace mislim..verujem da je princ odlican motor za te pare) vec desetostruko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Colibri T12/Sprint Phantom,Knight Adams 125,T 14 TLS,APN4,APN6 ECO,Automatic a3ms,

Probao si ga juce sa blokiranom kocnicom :)...btw...110kmh juce kupio polovnog princa 6000km na satu...125ccm 110 sam ga hladnog probao kod covjeka...nisam smeo dalje jer oce oci da ispadnu bez kacige..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Colibri T12/Sprint Phantom,Knight Adams 125,T 14 TLS,APN4,APN6 ECO,Automatic a3ms,

TI krv malde rode danas skinuo zadnju i otpustio prednju kocnicu...prednja drzala iako joj je razbijeno staklo...Marko sad se gura kao automatic...na ravnom putu ka Ruskom Krsturu mjeren danas oko 3h bez vetra uz pratnju komsije sa Renault Scenicom i druga Dejana na cbr 500,sve sa android aplikacijom mernje brzine putem GPS-a SPEEDY...120 na mom satu na njihovim toliko a aplikacija pokazuje 124kmh al to vjerujem da je varijacija jer je mreza bila HSPA a ne 3G...3 sata nebi trebala da lazu...u svakom slucaju ja sam prezadovoljan vjerujem da ga nikada necu ni peglati toliko osim nekog auto puta...a znam i zasto toliko ide...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja