Jump to content

Moto Zajednica

Vikend na Kopaoniku

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo Dane i ja iskoristismo dobro ovaj vikend..dakl eput do Kopaonika,polazak u Subotu u 8 ujutru...idemo Ibarskom magistralaom,malo da ugrejemo gume i da vidimo kako drzi ladan asfalt,..ispred Rudnika ima kafana Zlatna dolina,nisam jos prosao a da ne svratim...moja preporuka sendvici sa domacom prsutom i kajmakom,jako je cisto i sve je odlicno,nikada nisu omanuli...tu pravimo pauzu za dorucak i da se malo oporavimo od neprespavane noci.
Fs4eM_resizeofimg0028wi8.jpg

nastavlajmo put ,motori odlicno rade naravno i posle kraljeva,mesto Bogutovacka banja ima jedna cuvena kafana koja je stara 200godina i nikada nije zatvarana,malo je van magistralnog puta ali naravno da mora i ona da se obidje,jedna vesalica,malo kozjeg sira,proje,kajmaka,znamo da zivimo u kafani pa to ti je :lol:
uKdsI_resizeofimg0030se6.th.jpg

a onda najlepsi deo puta do Usca,nov asfalt,sve oznaceno,vozimo koliko moze ali sa malo rezerve jer na severnim stranam ima vode na putu,malo peska..penjemo se uz Kopaonik,sa strane sneg,jako lepo
VP2X2_resizeofimg0069er6.th.jpg

medjutim na severnim strana ima jako puno snega i leda na samom putu...tu su stromove gume tj.kore od lubenice pokazale pravo lice,agonija naravno...ne mozes da krenes,kliza...ima filmcica pa ce da okacimo...inace africa tu jede sneg i pravi grudve sa svojim kramponimaTKC80 strasna guma...stizemo bez padova i maskiramo azdaje u sumi
EbS5u_resizeofimg0041df2.th.jpg
sledi fizikalisanje dva dana
LnN1X_resizeofimg0049mf1.th.jpg

a onda povratak kuci
UZGi2_resizeofimg0060qu1.th.jpg
KpEPR_resizeofimg0066dk0.th.jpg
02yLl_resizeofimg0073qc9.th.jpg
dL0Ns_resizeofimg0076lp0.th.jpg

povratak preko Brusa,Aleksandrovca,Jgaodine,Kragujevca,Mladenovca do BG..

ostali smo duzni video klipova ali bice za koji dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Koma pa ti si lud! :shock: Još uvijek nisi montirao Crash Bar????? :?

 

ma jebga,trebao je da stigne pre 20 dana,kupljen ali me nesto zavlace...a po onome ledu i snegu sam se tebe setio svaki put kada je poceo da kliza i mislim se kako ces me odvaliti od zajebavanja ako tresnem :lol:

:lol:

kad stigne odma te zovem i saljem slike da ti se pohvalim 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
Koma pa ti si lud! :shock: Još uvijek nisi montirao Crash Bar????? :?

 

ma jebga' date='trebao je da stigne pre 20 dana,kupljen ali me nesto zavlace...a po onome ledu i snegu sam se tebe setio svaki put kada je poceo da kliza i mislim se kako ces me odvaliti od zajebavanja ako tresnem :lol:

:lol:

kad stigne odma te zovem i saljem slike da ti se pohvalim 8)[/quote']

 

 

Nestrpljivo išèekujem! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Koma, ti si poludio skroz.... pa dje ces na led a ni na obican asfalt ne umijes vozit a da ne kliznes?? :D

odlicna exkurzija ljudi, al iduci put ocekujem podrsku slikama sa skijalista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

xexe bilo je ejstra... gore nas ljudi gledali ko marsovce...

 

I po ko zna koji put Koma je pokazao da je pravi macak za kafane po Srbiji... Kao sto vam je Cope za fotke, e tako vam je Koma za kafane.

 

TKC 80 su odlicne po snegu. A Komi svaka cast kako je sa onim celjosterima izaso gore po snegu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd

.najezio sam se ali ne od ladnoce......

Jel skija neko od vas?U Austriji idu na skijanje motorima ladno.Kad kazem ladno mislim bez problema.

Jos da smislim kako da skije spakujem na bike (mislim da nece biti problem) ......Jel to tamo sto ste rasciscavali za izdavanje ili vec ne kontam sto ste isli osim voznje naravno....?!

Mislim,ima li nesto sto sam propustio osim voznje?

Uh be ......zamisli na skijanje bike-om.......uf beeeeeeeeee

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Koma moj, od tvojih barova jos nista.....nema ih ovde ni na vidiku... :shock:

 

parkiraj ti lepo motor, i skije na noge, pa otkaz, pa 100 dana gore, kao i svake godine.... :D:D

 

p.s. Panteri, jako sam ljubomoran na pomenuti provod, i neki "autobus" sa lancima mora da se nabavi za sneg za sledecu godinu... :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
.najezio sam se ali ne od ladnoce......

Jel skija neko od vas?U Austriji idu na skijanje motorima ladno.Kad kazem ladno mislim bez problema.

Jos da smislim kako da skije spakujem na bike (mislim da nece biti problem) ......Jel to tamo sto ste rasciscavali za izdavanje ili vec ne kontam sto ste isli osim voznje naravno....?!

Mislim' date='ima li nesto sto sam propustio osim voznje?

Uh be ......zamisli na skijanje bike-om.......uf beeeeeeeeee[/quote']

 

Pa skijamo po malo... oko desetak nedelja po sezoni, pa tako unazad jedno 25 godina :mrgreen:

 

@enone

 

uopste se ne slazem sa tobom. Prvo kad bi kupio te skije za 120e, to bi bilo isto kao da si kupio motor na parni pogon i otisao na Grobnik da "uzivas". drugo bez dobre skije nema uzivanja i ozbiljne voznje, tacnije bez dobrih skija, jer je jedan par definitivno malo. To ti je isto kao i kod motora, sto ih duze vozis zahtevi su ti veci, kao i zadovoljstvo i onda ti nije zao da dajes pare za to. Nekom je ludost dati 1000 evra za skuter jer on misli da te pare moze pametnije da iskoristi. Sve je stvar zelja i afiniteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

@dane

ja sam svoje pre par godina platio mnogo... nisam neki skiash ali uzzivam u svakom vidu extremnog sporta slazzem se da ne mogu neke dobre skije da se kupe za te pare shto sam gore i napisao... ali 120 evra za 7 dana je za mene mnogo glupo potroshen novac i nikad ne bih iznajmio skije... svako ima svoje mishljenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd

[

Pa skijamo po malo... oko desetak nedelja po sezoni, pa tako unazad jedno 25 godina :mrgreen:

 

 

Pa onda smo tu negde po stazu mada ja ne ostajem toliko.Postoji mogucnost i da se znamo mada ja na Kop nisam otisao jedno 10 tak godina.

Pa dobro kad smo vec kod toga koga da ubijem da nadjem smestaj u predstojecoj sezoni.jel iznajmljujes ili znas nekoga ko to radi?

Vodio bi cerku.Taman je tu negde da krene na skije.

I tako........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja