Jump to content

Moto Zajednica

Motorciklista pod stare dane

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Bio skuterom  na moto trci u Kraljevu sa još dvoje iskusnih motorista da pružimo podršku našem Afrikancu. U prolasku posle cilja sišli smo na stazu i Marko nas je pozdravio "paljenjem" gume i na taj način između ostalog mi učinio častvenijim dobrodošlicu na 2 točka. Zaista sam oduševljen moto populacijom, nije tako bilo u moje autombilističko doba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Bravo i pametno ;)

Bravo sto si se odlucio da krenes na dva tocka a pametno sto si uzeo za pocetak skutera.Posto vec imas benzina u krvi nece ti biti tesko da se uklopis u ove vode.

Svu srecu ti zelim i da kupis nesto cestito kad za to dodje vreme ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Posle 350 kilometra vožnje po lokalnim putevima koje je Mojsa našo na vojnim kartama, definitivno sam osetio grip na 2 točka i u  povratku od Topole, pošo sam prvi obarajući po onim dugim podavlskim krivinama i Bome kad dođosmo kući, Seba011 reče ne bi ja tero tako skuter. Ja na 2 točka gledam racionalno kao prevozno sredstvo sa što manjim troškovima tako da sumnjam da ću sesti na nešto pošteno. Al nikad se ne zna, tako sam i viko za Frija sa kojim sam počeo. Ne kapiram ljude koji sednu po prvi put na hiljadarku a znam i takve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

kada smo prešli pedesetu postali smo najjaci, pozdrav generacijo.

 

Hvala opet na pozdravima. Nije da se k. al dobro nam ide, pogotovu uživanje. Da, tero me Seba da sednem na Hondu R ne bi li je potero, ne mogu da dignem nogu od trbušine, al sam obećo drugaru na Savi da ću da probam njegovu novokupljenu Afriku. Čitam malo forum i vidim da nije loše  što brojnije učešće nas ispisnika trećepozivaca, ako ništa drugo ono zbog mnogo drumskog i uličnog iskustva i na 4 točka. Kuriozitet je da mi se i supruga primila na motor i mislim da će i ona uskoro na Frija. A presedan je da ćerka, 16, neće. Jedva je prevari pre neki dan da prvi put sedne da je odbacim do škole.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Sve je to ok djunta  ;D ;D

Samo polako,moja deca su sva u virusu od motora svi bi da imaju svoj motor al neide ima ih dosta  ;D ;D ;D Voze skutera na smenu a ja ih ucim na mojoj masini kako i sta.I zamisli svi imaju iste zelje za 18 rodjendan  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Divno. Moja mlađa, 10, oće na skuter, čim me vidi na ulici, ajd tata krug. Sad i ova starija kao učila bi kad supruga krene. Kad počne opet lepo, na Adu pa će učimo. Mada je grad mnogooo nezgodan, da ne kažem opasn za vožnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pamet u glavu!, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Bezanijska kosa
  • Motocikl: Suzuki k1 600 , Yamaha yp 125 majesty

Svaka cast ..jos jedan dokaz da nikada nije kasno. Dobrodosao i veliki pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

pozdrav.

 

Hvala na pozdravu, posebno mi drag jer dolazi iz mesta gde sam ko momčić mnogo lepih leta proveo u ferijalnom kampu i prvi put vozio auto preko 200, neke 75, ostalo urezano za čeo život.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja