Jump to content

Moto Zajednica

Prikolica

Recommended Posts

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ja se bre i u autu naginjem u krivini, koji ce mi moj onda nesto sto bi trebalo biti motocikl, a koji cu voziti kao da mi je kolac u ledjima...?

Zanimljivo izgledaju, neki cak i veoma lepo, a sve ostalo je - PIH!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: BMW R1150 RT Tomos T14 TLS

Poštovane kolege forumaši,

 

već duže vreme (od prvi put prikazane serije "OTPISANI" kada motorom putuju za BG) razmišljam da nabavim motor sa bočnom prikolicom. Do skoro sam mislio da je to nemoguće i da tako nešto ne može da se desi a onda sam naleteo da čovek prodaje neispravnu Jawu sa prikolicom. Da li vredi uzimati tako nešto i da li neko zna nekog ko prodaje neki motor sa bočnom prikolicom?

 

Ovo sam našao na ebay: https://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Dnepr-11-Sidecar-1987-issue-of-/302863624392. Preskupo ali zanimljivo....

 

Zanima me bilo koji motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kad na PA staviš opciju combination/sidecar izadju 6 rezultata a nijedan nema prikolicu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: BMW R1150 RT Tomos T14 TLS
Pre 1 sat, Savan je napisao:

Naleteh na oglasima na ovaj. 1100€ traži i ima lpg instalaciju

 

 

de64ca57f41a1c15750dfdb2d6189f5b.jpgcec10d6645b6575a266f9f3a4fd6819c.jpga228b461268a04ddaecd0c4946e600e0.jpgcb407e03c83e85dea1124cb64e773789.jpgf85aa58c8186b1d145cc4c1c3fac12ca.jpg

Ovo već vredi. Pretpostavljam da je ovo u Holandiji, može link?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Naravno, da dodam samo da prikolica iza nije u ceni i da se može uZ manju nadoknadu takodje preuzeti. Motor stoji već neko vreme i treba servis.

LINK.MARKTPLAATS.NL

Zeer complete goldwing 1100 ezs 1,5 pers met eml vork en wielen, de motor is voor zien van lpg install. En trekhaak het zijspan heeft een hoog en een laag afdekzijl. Tegen meer prijs is ook de



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ovo ne moze da se registruje kod nas. Nema sertifikat o saobraznosti i ne moze ga dobiti.

Ovo kazem iz iskustva. Nas predsednik kluba vozi trike (ima problem sa nogama), i pokusao je da kupi iz inostranstva konverziju Gold Winga u trike. Posto nije radila Honda vec neka od radionica za preradu, kod nas nece da moze, info je diretno iz agencije za bezbednost, bukvalno smo pribavili papire od motora i preko naseg sugradjanina koji radi u agenciji proverili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: BMW R1150 RT Tomos T14 TLS
pre 57 minuta, doktor je napisao:

Ovo ne moze da se registruje kod nas. Nema sertifikat o saobraznosti i ne moze ga dobiti.

Ovo kazem iz iskustva. Nas predsednik kluba vozi trike (ima problem sa nogama), i pokusao je da kupi iz inostranstva konverziju Gold Winga u trike. Posto nije radila Honda vec neka od radionica za preradu, kod nas nece da moze, info je diretno iz agencije za bezbednost, bukvalno smo pribavili papire od motora i preko naseg sugradjanina koji radi u agenciji proverili.

Ne može da se registruje motocikl ili motocikl sa bočnom prikolicom (o plinu na motoru bolje i ne pomišljati)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Legendarni norveški bajker Helge Pedersen koji od 1982. putuje po svetu uzduž i popreko na dva točka, sada ima i GS sa prikolicom. 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Šta reći, voze ljudi svašta po svetu i sve to jednostavno i legalno. Kod nas bi za ovakve stvari verovatno trebalo platiti brdo para za saglasnosti kojekavih agencija :

 

   

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja