Jump to content

Moto Zajednica

BMW S 1000 RR 2010

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Najnoviji broj magazina Bike ( Engleska ) objavio je uporedni test Honda CBR1000RR - Kawasaki ZX-10R - Aprilia RSV4 Factory - Yamaha YZF-R1 - Suzuki GSX-R1000 i BMW S1000RR

Ne mogu da prepisujem sve ima 7, 8 strana ali samo da napisem par izsecaka

Za BMW kazu da je ubedljivo bolji od svih pomenutih motora , i to ne za nijansu , vec potpuno u drugoj ligi ..

Kazu da su motoru kojeg su dobili od BMW-ja za testiranje pre nekoliko nedelja izmerili na zadnjem tocku 184 BHP , a sad , jer je masina ''legla'' a bilo je i hladnije vreme ovog puta , citavih 190 BHP na zadnjem tocku

Jedan od njihovih testera pao je sa Hondom , hladan asfalt i izgubio je kontakt na zadnjem tocku , i svi se slazu da je bio u istom momentu na BMW-u , nebi pao ( traction control ... )

Zakljucak , direkni prevod

Izvinjavamo se , ali treba nedvosmisleno reci , tu uopste nema uporedivanja . Ako kupujete novi sportski motor od jedne litre ove godine , tu je samo jedan izbor - BMW !!

 

 

 

                  Pa nije valjda da si toliko naivan da verujes motomagazinima pa opse je poznato da onaj ko plati vise postaje pobednik na tom nazovi testu....hahahahaha sta sve necu cuti ovde ,pa i na tarabi pise p.... pa je niko ne zaskace.BMW tek treba da se dokaze u ovoj klasi da bi uopste mogao da stane rame uz rame sa njim a kamoli da je iznad njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Jedno laicko pitanje, malo offtopic

 

Zasto skoro nikada u tim testovima nema Ducatija ili Aguste ?

 

Glupo pitanje verovatno, ali svuda su testovi, kawasaki, yamaha, honda, suzuki... i evo sada aprilia i bmw.

 

Pa Agusta nije na meti ovih što će da voze motor po stazi, a Ducati je L2 pa baš i nije za poređenje. Uvek će

u nečemu da ispadne gori a u nećem drugom bolji. Da ne pričamo o cenama te dve firme. U Superbike magazinu

su pre par godina nahvalili onaj spotrski boxer bmw a kad im je neki tip na stazi rekao da je BMW super ali bi

uvek pre kupio dva GSXR750 za iste pare morali su da se slože.

  Ali između S 10000 i GSXR 1000 sada je svega 2 - 2500 evra, a sa R1 gotovo da nema razlike u ceni.

U Nemačkoj će sledeće godine da se proda pet GSXR-ova.

Za CBR uvek ima ovih što su u fazonu "koji je motor bolji od Honde" pa se možda i provuku.

  U Americi je razlika u ceni još manja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Najnoviji broj magazina Bike ( Engleska ) objavio je uporedni test Honda CBR1000RR - Kawasaki ZX-10R - Aprilia RSV4 Factory - Yamaha YZF-R1 - Suzuki GSX-R1000 i BMW S1000RR

Ne mogu da prepisujem sve ima 7, 8 strana ali samo da napisem par izsecaka

Za BMW kazu da je ubedljivo bolji od svih pomenutih motora , i to ne za nijansu , vec potpuno u drugoj ligi ..

Kazu da su motoru kojeg su dobili od BMW-ja za testiranje pre nekoliko nedelja izmerili na zadnjem tocku 184 BHP , a sad , jer je masina ''legla'' a bilo je i hladnije vreme ovog puta , citavih 190 BHP na zadnjem tocku

Jedan od njihovih testera pao je sa Hondom , hladan asfalt i izgubio je kontakt na zadnjem tocku , i svi se slazu da je bio u istom momentu na BMW-u , nebi pao ( traction control ... )

Zakljucak , direkni prevod

Izvinjavamo se , ali treba nedvosmisleno reci , tu uopste nema uporedivanja . Ako kupujete novi sportski motor od jedne litre ove godine , tu je samo jedan izbor - BMW !!

 

 

 Pa nije valjda da si toliko naivan da verujes motomagazinima pa opse je poznato da onaj ko plati vise postaje pobednik na tom nazovi testu....hahahahaha sta sve necu cuti ovde ,pa i na tarabi pise p.... pa je niko ne zaskace.BMW tek treba da se dokaze u ovoj klasi da bi uopste mogao da stane rame uz rame sa njim a kamoli da je iznad njih.

 

 

Jesi li ti poznavalac sportskih motora ili to samo onako generalno pišeš. Meni na primer nije poznato da je BMW platio da svi poznati

magazini u svetu napišu da su napravili japanski motor bolje od Japanca (da sumiram). Ne razumem što bi uzeli pare od BMW-a

za laganje a ne od Honde ili Yamahe. Gade se Jena ili šta.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Najnoviji broj magazina Bike ( Engleska ) objavio je uporedni test Honda CBR1000RR - Kawasaki ZX-10R - Aprilia RSV4 Factory - Yamaha YZF-R1 - Suzuki GSX-R1000 i BMW S1000RR

Ne mogu da prepisujem sve ima 7, 8 strana ali samo da napisem par izsecaka

Za BMW kazu da je ubedljivo bolji od svih pomenutih motora , i to ne za nijansu , vec potpuno u drugoj ligi ..

Kazu da su motoru kojeg su dobili od BMW-ja za testiranje pre nekoliko nedelja izmerili na zadnjem tocku 184 BHP , a sad , jer je masina ''legla'' a bilo je i hladnije vreme ovog puta , citavih 190 BHP na zadnjem tocku

Jedan od njihovih testera pao je sa Hondom , hladan asfalt i izgubio je kontakt na zadnjem tocku , i svi se slazu da je bio u istom momentu na BMW-u , nebi pao ( traction control ... )

Zakljucak , direkni prevod

Izvinjavamo se , ali treba nedvosmisleno reci , tu uopste nema uporedivanja . Ako kupujete novi sportski motor od jedne litre ove godine , tu je samo jedan izbor - BMW !!

 

 

 

                   Pa nije valjda da si toliko naivan da verujes motomagazinima pa opse je poznato da onaj ko plati vise postaje pobednik na tom nazovi testu....hahahahaha sta sve necu cuti ovde ,pa i na tarabi pise p.... pa je niko ne zaskace.BMW tek treba da se dokaze u ovoj klasi da bi uopste mogao da stane rame uz rame sa njim a kamoli da je iznad njih.

Kako si ti samo pametan. Tebe niko ne može da zajebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Zasto skoro nikada u tim testovima nema Ducatija ili Aguste ?

 

Evo još jednog testa litraša ovde. U pitanju su Aprilia RSV4 Factory, Ducati 1198S i KTM RC8R, ali očigledno niko nije testirao svih desetak aktuelnih motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Najnoviji broj magazina Bike ( Engleska ) objavio je uporedni test Honda CBR1000RR - Kawasaki ZX-10R - Aprilia RSV4 Factory - Yamaha YZF-R1 - Suzuki GSX-R1000 i BMW S1000RR

Ne mogu da prepisujem sve ima 7, 8 strana ali samo da napisem par izsecaka

Za BMW kazu da je ubedljivo bolji od svih pomenutih motora , i to ne za nijansu , vec potpuno u drugoj ligi ..

Kazu da su motoru kojeg su dobili od BMW-ja za testiranje pre nekoliko nedelja izmerili na zadnjem tocku 184 BHP , a sad , jer je masina ''legla'' a bilo je i hladnije vreme ovog puta , citavih 190 BHP na zadnjem tocku

Jedan od njihovih testera pao je sa Hondom , hladan asfalt i izgubio je kontakt na zadnjem tocku , i svi se slazu da je bio u istom momentu na BMW-u , nebi pao ( traction control ... )

Zakljucak , direkni prevod

Izvinjavamo se , ali treba nedvosmisleno reci , tu uopste nema uporedivanja . Ako kupujete novi sportski motor od jedne litre ove godine , tu je samo jedan izbor - BMW !!

 

 

 

                   Pa nije valjda da si toliko naivan da verujes motomagazinima pa opse je poznato da onaj ko plati vise postaje pobednik na tom nazovi testu....hahahahaha sta sve necu cuti ovde ,pa i na tarabi pise p.... pa je niko ne zaskace.BMW tek treba da se dokaze u ovoj klasi da bi uopste mogao da stane rame uz rame sa njim a kamoli da je iznad njih.

 

Dobro , treba se priznati da si originalan i smesan , ha ha ha . Zaista si me nasmejao .

Taraba !!! Pa da, kako se toga nisam setio , zaista sam naivan …

 

Bilo je vec onih koji su rekli da su novinari PRISTRASNI prema BMW-u , citaj odgovor po tom pitanju na

  http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=46148.0;topicseen

 

A tebi da objasnim malo dodatno , da ne pomislis da sam naivan .

Moj BMW je uzet kod BMW Vines of Guilford , koji je najveci diler za BMW u Engleskoj i oni su zaduzeni od strane fabrike BMW ( u Nemackoj ) da daju motore u najam novinarima koji pisu za razno razne magazine i dnevne novine . Od vaznijih magazina u Engleskoj ima njih 5-6 i svi oni imaju u svakom momentu desetak motora , neki vise , na  pozajmnicu , i NISU u nikakvoj obavezi da lepo pisu o njima . Kad bi citao redovno takve magazine , znao bi da je to tako , jer redovno opjuvaju koga stignu. Ti motori ostaju od 1 do 6 meseci , neki i po godinu dana sa tim novinarima , i posle jih moj diler prodaje . Da nisam svojim ocima video i preuzimanje tih motora sa strane novinara , i iste te motore na prodaji , mozda bi ti i poverovao .

 

To je ujedno i odgovor zasto redko dolazi do testa koji bi ukljucivao i Ducatija i MV Avgustu , mozda i Bimotu . Zato sto redko imaju sve te motore na razpolaganju , a manji proizvodaci najcesce daju motor na test za dan –dva , cesto u okolini fabrike , pa su zato cesto testovi Ducatija pisani u okolini fabrike u Italiji .

 

Ako ti mislis drugcije , ti si naivan . Pa nije to Nis , brate ! To je truli zapad !!

 

A kome to BMW treba da se dokaze , jer ti ne verujes novinarima ? Tebi ? Evo trce bavarci da te obidu …

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Najnoviji broj magazina Bike ( Engleska ) objavio je uporedni test Honda CBR1000RR - Kawasaki ZX-10R - Aprilia RSV4 Factory - Yamaha YZF-R1 - Suzuki GSX-R1000 i BMW S1000RR

Ne mogu da prepisujem sve ima 7, 8 strana ali samo da napisem par izsecaka

Za BMW kazu da je ubedljivo bolji od svih pomenutih motora , i to ne za nijansu , vec potpuno u drugoj ligi ..

Kazu da su motoru kojeg su dobili od BMW-ja za testiranje pre nekoliko nedelja izmerili na zadnjem tocku 184 BHP , a sad , jer je masina ''legla'' a bilo je i hladnije vreme ovog puta , citavih 190 BHP na zadnjem tocku

Jedan od njihovih testera pao je sa Hondom , hladan asfalt i izgubio je kontakt na zadnjem tocku , i svi se slazu da je bio u istom momentu na BMW-u , nebi pao ( traction control ... )

Zakljucak , direkni prevod

Izvinjavamo se , ali treba nedvosmisleno reci , tu uopste nema uporedivanja . Ako kupujete novi sportski motor od jedne litre ove godine , tu je samo jedan izbor - BMW !!

 

 

 

                   Pa nije valjda da si toliko naivan da verujes motomagazinima pa opse je poznato da onaj ko plati vise postaje pobednik na tom nazovi testu....hahahahaha sta sve necu cuti ovde ,pa i na tarabi pise p.... pa je niko ne zaskace.BMW tek treba da se dokaze u ovoj klasi da bi uopste mogao da stane rame uz rame sa njim a kamoli da je iznad njih.

 

Dobro , treba se priznati da si originalan i smesan , ha ha ha . Zaista si me nasmejao .

Taraba !!! Pa da, kako se toga nisam setio , zaista sam naivan …

 

Bilo je vec onih koji su rekli da su novinari PRISTRASNI prema BMW-u , citaj odgovor po tom pitanju na

  http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=46148.0;topicseen

 

A tebi da objasnim malo dodatno , da ne pomislis da sam naivan .

Moj BMW je uzet kod BMW Vines of Guilford , koji je najveci diler za BMW u Engleskoj i oni su zaduzeni od strane fabrike BMW ( u Nemackoj ) da daju motore u najam novinarima koji pisu za razno razne magazine i dnevne novine . Od vaznijih magazina u Engleskoj ima njih 5-6 i svi oni imaju u svakom momentu desetak motora , neki vise , na  pozajmnicu , i NISU u nikakvoj obavezi da lepo pisu o njima . Kad bi citao redovno takve magazine , znao bi da je to tako , jer redovno opjuvaju koga stignu. Ti motori ostaju od 1 do 6 meseci , neki i po godinu dana sa tim novinarima , i posle jih moj diler prodaje . Da nisam svojim ocima video i preuzimanje tih motora sa strane novinara , i iste te motore na prodaji , mozda bi ti i poverovao .

 

To je ujedno i odgovor zasto redko dolazi do testa koji bi ukljucivao i Ducatija i MV Avgustu , mozda i Bimotu . Zato sto redko imaju sve te motore na razpolaganju , a manji proizvodaci najcesce daju motor na test za dan –dva , cesto u okolini fabrike , pa su zato cesto testovi Ducatija pisani u okolini fabrike u Italiji .

 

Ako ti mislis drugcije , ti si naivan . Pa nije to Nis , brate ! To je truli zapad !!

 

A kome to BMW treba da se dokaze , jer ti ne verujes novinarima ? Tebi ? Evo trce bavarci da te obidu …

 

 

 

 

              Pa ti vozis Bmw heheh sad su mi stvari mnogo jasnije,uredu je druze samo uzivaj  hahahahaa i veruj novinarima oni su svi od reda poznati po ''objektivnosti''.

            E da bas me zabole za truli zapad ja sam iz NIS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ne znam samo zašto si toliko ogorčen na BMW  i sve koji ih voze. Ja nisam još video temu o BMW-u na ovom forumu a ta je ti nisi zapljunuo.

Neznam šta te muči.

Ja sam vozio i Yamahu i MZ i BMW i APN i svaki mi je motor bio lep i dobar. Trenutno oba moja kuma imaju Yamahe i to jedan

ima baš TDM-a 850 kojeg ja vozim više nego on. Svaki je dobar na svoj način. Svaki ima prednosti i mane. Zato su tu ljudi koji se bave tom

materijom i svoja vidjenja iznose u medijima. Ti možeš da veruješ ili ne veruješ.

 

Navijaj brate za svoje ali nemoj druge da pljuješ.

 

Kad imaš argument ili neko svoje mišljenje slobodno ga iznesi.Ovde smo svi da razmenjujemo mišljenja. Paušalne izjave i optužbe nisu dobrodošle.

Stvara se zla krv, svadja i razdor na forumu. Ispada se iz teme i gubi se smisao foruma. Nije to lepo.

 

A to što si iz Niša i treba da ti bude za ponos. Niš je divan grad i ljudi koji su iz niša uvek su bili hrabri i pošteni. Nemoj ti sada da kvariš tu sliku svojim izlivima mržnje prema svemu što nije tvoje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ne znam samo zašto si toliko ogorčen na BMW  i sve koji ih voze. Ja nisam još video temu o BMW-u na ovom forumu a ta je ti nisi zapljunuo.

Neznam šta te muči.

Ja sam vozio i Yamahu i MZ i BMW i APN i svaki mi je motor bio lep i dobar. Trenutno oba moja kuma imaju Yamahe i to jedan

ima baš TDM-a 850 kojeg ja vozim više nego on. Svaki je dobar na svoj način. Svaki ima prednosti i mane. Zato su tu ljudi koji se bave tom

materijom i svoja vidjenja iznose u medijima. Ti možeš da veruješ ili ne veruješ.

 

Navijaj brate za svoje ali nemoj druge da pljuješ.

 

Kad imaš argument ili neko svoje mišljenje slobodno ga iznesi.Ovde smo svi da razmenjujemo mišljenja. Paušalne izjave i optužbe nisu dobrodošle.

Stvara se zla krv, svadja i razdor na forumu. Ispada se iz teme i gubi se smisao foruma. Nije to lepo.

 

A to što si iz Niša i treba da ti bude za ponos. Niš je divan grad i ljudi koji su iz niša uvek su bili hrabri i pošteni. Nemoj ti sada da kvariš tu sliku svojim izlivima mržnje prema svemu što nije tvoje. 

 

 

 

 

            Prvo uopste nisu izlivi mrznje kako ti kazes drugo navedi mi u ovoj temi gde ja pluijem ,trece o BMW-ima i sa BMW -jdzijama sam davno pretsao da polemisem iz prostog razloga sto vlasnici istih tj BMW stalno m\namecu neku superiornost BMW -a kao motocikla a sebe kako nesto izuzetno posto voze taj poseban motocikl dok su svi ostali da ne kazem jeftiniji konfekcija a njihovi vozaci jedni od mnogoh koji voze konfekciju.

            A ko sam ja i odakle sam je moja stvar i te tvoje insinuacije na moje postenje su u najmanju ruku nebulozne tako da stvarno nemam sa tobom sta da polemisem uostalom i ne znam te ko si i sta si al verovatno i ti vozis BMW tako da si mi potpuno jasan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

 

 

 

             Prvo uopste nisu izlivi mrznje kako ti kazes drugo navedi mi u ovoj temi gde ja pluijem ,trece o BMW-ima i sa BMW -jdzijama sam davno pretsao da polemisem iz prostog razloga sto vlasnici istih tj BMW stalno m\namecu neku superiornost BMW -a kao motocikla a sebe kako nesto izuzetno posto voze taj poseban motocikl dok su svi ostali da ne kazem jeftiniji konfekcija a njihovi vozaci jedni od mnogoh koji voze konfekciju.

             A ko sam ja i odakle sam je moja stvar i te tvoje insinuacije na moje postenje su u najmanju ruku nebulozne tako da stvarno nemam sa tobom sta da polemisem uostalom i ne znam te ko si i sta si al verovatno i ti vozis BMW tako da si mi potpuno jasan.

 

Cinjenica je da si suvise nadmen i osion.

Ja kad sam birao moj motor ja sam pre svega gledao KVALITET, CIKLISTIKU i PRECIZNOST izrade sedeo sam na novim i polovnim jamahama, kawama, suzukijima, bemvejima KTM ovi su mi previsoki.  Sve je to bilo u cilju trazenja meni odgovarjuceg motocikla cak je i jedan TDM 900 i  Fejzer 1000 bili u igri al nije to bilo to sto sam ja trazio.

Znaci marka motocikla mi apsolutno nista ne znaci vec jedni cilj je bio meni adekvatan motor.

Kad sam sam osedlao F 800 GS tu je bio kraj price...

E sad posto je tebi krivo sto neko vozi ovo ili ono i sto je zadovoljan s tim stoima, to je tvoj problem...

A posto me ne poznajes neces zeleti da polemises samnom iz prostog razloga sto smatras da si iznad svih (koje ne poznajes) i da mozes svima koje  ne poznajes i ( pogotovo vlasnicima skupljih masina od tvoje) da im se poseres po glavi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

              Pa ti vozis Bmw heheh sad su mi stvari mnogo jasnije,uredu je druze samo uzivaj  hahahahaa i veruj novinarima oni su svi od reda poznati po ''objektivnosti''.

             E da bas me zabole za truli zapad ja sam iz NIS.

 

Sa tobom zaista ne vredi pricati ! Vidis , namerno sam napisao da vozim BMW , mogao sam da ostavim prazno i kazem samo mog dilera .. ali sam znao kakvu ce to reakciju kod tebe izazvati

Nekad sam imao napisano pored mog nika i motor , i lokaciju . Nekad sam imao i dva putopisa na BJB , ali sam postao anoniman zbog takvih ko sto si ti. Mene ne smeta, dobro mi je kad sto manje svracam na BJB.

Propustio si da procitas , ima ako potrazis , da me ovaj motor UOPSTE ne interesuje ( kicma , visina , godine ) , da sam ga provozao ( doduse samo niz ulicu , vise zbog odrzavanja kontakta sa mojim dilerom nego zato sto me interesuje - ali 6 .februara , ako vreme bude posluzilo idem da provozam novi 1200 RT , to me interesuje ... )

Razprava oko ovog motora je cisto to - razprava , jer me ni malo ne interesuje , samo volim da povremeno udem u neku razpravu oko neceg sto znam ( za razliku od tebe i tebi slicnih ) toliko da potvrdim ono sto vec znam o ljudima kao sto si ti

Svaka daljna razprava sa tobom je gubljenje vremena , kojeg nemam , tako da ti zelim sve najbolje , a vidim po broju postova , imas mnogo vise vremena od mene , pa slobodno navali ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Forumi su smisljeni, izmedju ostalog,  da bi SVAKO mogao  po nesto da  napise... zato je bespotrebno raspravljati se sa bilo kim, nasaliti se ponekad je OK... ako ce neko vise ili manje voleti neki motor, neku fabriku, samo zato sto je na forumu procitao da je to dobro ili lose, onda taj neko ima veliki problem sa samim sobom a to druge ne bi trebalo da potresa...

Dakle, ja sam uvek bio za to da u svakoj temi odgovore daju ljudi koji ima sta da kazu ali to je ocigledno nemoguce pa stoga i moja prva recenica glasi onako kako ste je procitali... e sad kakve ovo sve ima veze sa BMW-om 1000 rr nemam pojma, ali, prva recenica daje odgovor i na ovo... hahahahahahahahaah  :)  :)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Jbt gde ste otišli, još ću morati da se odjavim sa ove teme... Ne vozim BMW, nadam se da ću jednog dana, ali ovaj model stvarno uliva strah i poštovanje i ako ja mislim da je Suzukijevi Rovi najbolji plašim se da nisam u pravu već da se sve to menja u BMWovu korist. A dok ih ne uporedim ne mogu ni znati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Slazem se sa tobom Veljabandit , forumi jesu da svako moze nesto da napise , i nije ovo moj forum pa da uvodim pravila .

Sala je za opste diskusije , kad pricamo o motorima trebalo bi da preovladuju misljenja . Ja ne kazem , neko neki motor voli ili nevoli , ima ovakvo ili onakvo misljenje , ne branim , ali mislim da nije uredu da se zaje...

Ja ako me neki motor u principu ne interesuje , necu da se mesam u razpravu , a ako imam nesto da dodam , bilo to dobro ili lose , napisat cu , ali necu da lupam , za to postoje drugi postovi

Odvaliti glupost , pa posle ostavljati poruke kao hahaha i na kraju reci da je to sala ? Nije , to je nezrelost , simple as that !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

[glow=red,2,300]All we need is love.[/glow]

Ko što bi rekli Lenon ili Mahatma.

Ljubavlju protiv ostrašćenosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Nego da nije neki gastarbajter možda probao S1000? Onaj jedan se "šalio" ako sam dobro razumeo.

A i nije gasarbajter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Tocrank , da odgovorim na tvoje pitanje , malo detaljnije , pomenuo sam vec

Ja sam ga provozao . Dobio sam poziv od mog dilera , non stop mi salju neke pozive postom i emejlom , da ostanu u kontaktu . A jer jih i ja trebam , a nisam bio tamo nekoliko meseci , rekoh da svratim . Inace imam blizih dilera , ali sam se odlucio za ovog , on mi je 50 km udaljen od kuce , a posto je hladno vreme , otisao sam sa kolima , poneo samo kacigu i jaknu . Nisam forsirao da ga vozim , vise mi je bilo da mi ne zaborave facu ...

E sad moras da razumes da sam ja od ''hiljadarka'' zadnje vozio Suzuki GS1000E , neke 1984 , mislim da je bio 1980 godiste . Kad sam njega slupao , nisam vozio motor do pre dve godine , a zbog proslih godina i ostalih razloga ( zena saputnica , izmedu ostalog ) kad sam pazario motor , nisam ni gledao danasnje ''hiljadarke'' , jeste lepo i interesantno , ali nije za mene ( 46 godina 194 cm , zena uvek sa mnom na putu ..  )

Provozao sam ga samo oko te industrial estate u kojoj je moj diler , ne vise od 5-10 minuta , sta da ti kazem , neznam , ide bolesno , ali to za mene isto predstavlja i 5 godina stara ''hiljadarka'' bilo koje marke . Jednostavno nemam cime da uporedim , i mada za sebe smartam da sam solidam vozac ( iskustvo na svemu od 2 do 26 tockova ) ne mislim da mogu da iskoristim potenciale ni 50 posto ( ni jedne danasnje hiljadarke ) 

Inace , super izgleda iz bliza , a za neki dan , 4.februara pocinje ovde u Londonu veliki moto suo , pa cu da vidim da ga lepo uslikam ( idem inace da vidim Multistradu , novi RT , novi 1300 GT , to je moja klasa , ali cu da uslikam i druge motore .. )

Zaista , nemam sta da kazem , jer ne mogu da uporedim , inace bi pisao vec ranije o tome ...

 

Pozdrav 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Hvala i na ovome! Ti si prvi sa foruma imao prilike da ga probas, nije bas neki supertest :) ali je ipak neka informacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Dobro kazes , definitivno nije supertest , zato nisam pisao ranije . Neko ko ima vise iskustva sa takvim motorima , napisat ce merodavnije misljenje od mene ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja