Jump to content

Moto Zajednica

BMW S 1000 RR 2010

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

ladno prvi primerak pa sa greskom, ili nisu imali dovoljno istih farova  ;D

 

i gledam i ne verujem i gledam i ne.....

ma to on namiguje...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Čim porede pomislio sam da korveta ima šansu ali onda sam video da je poređenje smešno i da sam za džabe gledao klip dug 5min 33sek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Kad nemac prvim pokušajem postane bolji od japanca u nečemu cime je japanac godinama vladao onda ti vidi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

Kad nemac prvim pokušajem postane bolji od japanca u nečemu cime je japanac godinama vladao onda ti vidi...

 

to dal je nemac bolji od japanca to ce pokazati vreme...a japanci jos uvek vladaju r klasom...i uvek ce vladati... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

I dokazao i pokazao. Tri sekunde brže od najnovije Honde CBR1000RR koja je držala rekord na toj stazi. Ako se ne varam taj klip je bio u ovoj ili nekoj sličnoj temi, ali u svakom slučaju može da se pronađe na YT.

 

Ali razumem šta hoćete da kažete, da uzme neki šampionat i slično. Eh da to zavisi samo od motora to bi već bila gotova stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sad ćemo tek da vidimo šta Japanci umeju da naprave a da bude jeftinije od BMW-a. Možda će samo da obore cene pa ko preživi - preživi.

Na primer GSXR 1000 K11  za 8900 €  Kao u Americi!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Motor je odlican ali na ustrb kvaliteta. Pre neki dan kad sam ga testirao pukla mi radilica... I rekao sam.. bez japanca nema udarca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Evo par informacija sa Akrapovicevog sajta. U klasi 1000cc po njihovim merenjima najsnazniji masina je BMW S1000RR sa 185.53 konja, sledi ga Honda CBR1000RR sa 170.6, Kawasaki ZX-10R sa 169.3, Suzuki GSXR1000 sa 168.1, Aprilia RSV4 sa 165, i na kraju Yamaha R1 sa 161.6. Zaprepascujuce snazan BMW-ov agregat.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Veoma mi se dopada i mislim da kod Bavaraca nema greske i slucajnosti pa tako postoji obrazlozenje i za farove.Mislim da ce AC SCHNITZER pre izaci nego M verzija,kao recimo ovaj f800

post-8673-12879063206702_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Evo par informacija sa Akrapovicevog sajta. U klasi 1000cc po njihovim merenjima najsnazniji masina je BMW S1000RR sa 185.53 konja, sledi ga Honda CBR1000RR sa 170.6, Kawasaki ZX-10R sa 169.3, Suzuki GSXR1000 sa 168.1, Aprilia RSV4 sa 165, i na kraju Yamaha R1 sa 161.6. Zaprepascujuce snazan BMW-ov agregat.

 

Jel ovo Big-Bang R1?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Motor je odlican ali na ustrb kvaliteta. Pre neki dan kad sam ga testirao pukla mi radilica... I rekao sam.. bez japanca nema udarca

 

Koga ti ovde zaludujes , nije mi jasno ? Idi u vrtic pa tamo onima pricaj takve price , mozda ti i poveruju ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Evo par informacija sa Akrapovicevog sajta. U klasi 1000cc po njihovim merenjima najsnazniji masina je BMW S1000RR sa 185.53 konja, sledi ga Honda CBR1000RR sa 170.6, Kawasaki ZX-10R sa 169.3, Suzuki GSXR1000 sa 168.1, Aprilia RSV4 sa 165, i na kraju Yamaha R1 sa 161.6. Zaprepascujuce snazan BMW-ov agregat.

 

Jel ovo Big-Bang R1?

Naravno, aktuelni model. Svi podaci su sa aktuelnih modela. Vredi pogledati linkove, ima lepih grafikona performansi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

razocarase me ovi nemci...ja mislio da ce ovo da bude stvarno neko cudo...kad nemci ga ostavili  coravog....pa automobili su im vrh ali motocikle ce morati da ostave japancima(R clasa naravno)......kad ga japanci naprave... ;D ;D

Pa i ova tvoja crvena makina na slici ti je zrikava.(vidi sliku, avatar ili kako se već zove) Pa šta? ;D

BMW ZAKON  ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Motor je odlican ali na ustrb kvaliteta. Pre neki dan kad sam ga testirao pukla mi radilica... I rekao sam.. bez japanca nema udarca

 

Koga ti ovde zaludujes , nije mi jasno ? Idi u vrtic pa tamo onima pricaj takve price , mozda ti i poveruju ...

 

  Jel ti njega znaš pa tvrdiš da laže ili samo pretpostavljaš? I ja sam se iznenadio njegovim postom a pogotovu nedostatkom detalja,

ali nisam  pomisilio da je izmislio...

  Ajde FreeBird kaži nešto opširnije o toj radilici!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Motor je odlican ali na ustrb kvaliteta. Pre neki dan kad sam ga testirao pukla mi radilica... I rekao sam.. bez japanca nema udarca

 

Koga ti ovde zaludujes , nije mi jasno ? Idi u vrtic pa tamo onima pricaj takve price , mozda ti i poveruju ...

 

  Jel ti njega znaš pa tvrdiš da laže ili samo pretpostavljaš? I ja sam se iznenadio njegovim postom a pogotovu nedostatkom detalja,

ali nisam  pomisilio da je izmislio...

  Ajde FreeBird kaži nešto opširnije o toj radilici!

 

Ma čovek predpostavlja da se neko šali jer ovaj motor još ni Čak Noris nije vozio i testirao  a kamoli neko u Srbiji  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja