Jump to content

Moto Zajednica

BMW S 1000 RR 2010

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

U Monci promovisan novi S 1000 RR BMW za 2010 godinu. Kazu da proizvodi 142 kW (193 hp) na 13,000 rpm (a vrti se do 14,200 rpm), sa max obrtnim momentom od 112 Nm na 9,750 rpm i tezinom od 204 kg ukljucujuci sve tecnosti. Interesantno... :)

 

2009-bmw-s1000rr-p90045610-image.jpg

 

2009-bmw-s1000rr-p90045553-thumb.jpg

 

2009-bmw-s1000rr-p90045560.jpg

 

2009-bmw-s1000rr-p90045559.jpg

 

2009-bmw-s1000rr-p90045575.jpg

 

2009-bmw-s1000rr-p90045567.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

ladno prvi primerak pa sa greskom, ili nisu imali dovoljno istih farova  ;D

 

i gledam i ne verujem i gledam i ne.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

ladno prvi primerak pa sa greskom, ili nisu imali dovoljno istih farova  ;D

 

i gledam i ne verujem i gledam i ne.....

 

xexe

pa moji kinezi naprave 2 ista za 1k eura...a cuveni bavarci ne mogu (ili nece) ni za bajk od 20k e :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Citam malo o ovom motociklu pa naletoh na podatak da koristi neku vrstu Desmodromic sistema pokretanja ventila. Ima li neko vise podataka o tome? Vidim da se BMW nalazi na spisku firmi koje mogu da koriste taj patent.

 

Drugi interesantan podatak je da je S1000RR u Nemackoj samo 500e skuplji od Yamahe R1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

hmm, trebalo bi da ga isporucuju sa rezervnim stop svetlom... oni siljci na stop svetlu dusu dali za lomiti... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Jer to samo meni ovo lici na neku losu kopiju CBR RR sa Ducati mashinom,ili  ???...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Citam malo o ovom motociklu pa naletoh na podatak da koristi neku vrstu Desmodromic sistema pokretanja ventila. Ima li neko vise podataka o tome? Vidim da se BMW nalazi na spisku firmi koje mogu da koriste taj patent.

 

 

Nema desmo, klasicno upravljnje preko klackalica i opruga.

 

N3t9n_bmws1000rr45583.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

kladim se da je uzivo jos ruzniji...  :o

eh kad bi me zaebo neki bingo-toto-loto... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ružnjikav zbog asimetrije na prvi pogled ali tako mi je i k1200r prirastao za srce pa sigurno neću imati problema i sa ovim modelom. A celu noć gledam rivjuove i mogu reći da sam oduševljen. Prosto se pitam ima li šta da BMW ne zna da napravi. Taman sam se oladio od R mašina i skrasio se sa naked i tourer verzijama i sad su šugavi bavarci morali ovo da izbace. Samo se nadam da Audi neće da počne da pravi motore jer svuda guraju nosinu.

 

Eh kada bi napravili i 600 i 750cc verziju bilo bi super. Čak ga i Šumaher vozi (lupio sam naravno).

 

Nema šta da se priča. Suzukijevi R modeli su mi bili favoriti ali sada se konačno pojavila zamena i za to.

 

NAPRED BMW! Nadam se da će napraviti i M verziju kao i kod kola (šala)... Drugar mi je poželeo da ove godine pronađem motor za sebe jer veoma sam neodlučan i variram od endura do R modela, ali izgleda će se ostvariti to što mi je poželeo jer se favorit pokazao veoma dobro, 3 sekunda brži od najnovije CBRke 1000.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ružnjikav zbog asimetrije na prvi pogled ali tako mi je i k1200r prirastao za srce pa sigurno neću imati problema i sa ovim modelom. A celu noć gledam rivjuove i mogu reći da sam oduševljen. Prosto se pitam ima li šta da BMW ne zna da napravi. Taman sam se oladio od R mašina i skrasio se sa naked i tourer verzijama i sad su šugavi bavarci morali ovo da izbace. Samo se nadam da Audi neće da počne da pravi motore jer svuda guraju nosinu.

 

Nema šta da se priča. Suzukijevi R modeli su mi bili favoriti ali sada se konačno pojavila zamena i za to.

 

NAPRED BMW! Nadam se da će napraviti i M verziju kao i kod kola (šala)...

 

Ubijete vi mene kad bi Audi napravio motor to bi garantovano bio pogon na oba tocka "duo"  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ubijete vi mene kad bi Audi napravio motor to bi garantovano bio pogon na oba tocka "duo"  :D

 

Idi bre čoveče, ne mogu da prestanem da se smejem, ali dobro i Audi se popravlja jer su konačno skapirali (valjda u prethodne 2 godine) da auto sa pogonom na sva 4 točka treba da ima veću snagu na zadnjim točkovima a ne kao ranije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

razocarase me ovi nemci...ja mislio da ce ovo da bude stvarno neko cudo...kad nemci ga ostavili  coravog....pa automobili su im vrh ali motocikle ce morati da ostave japancima(R clasa naravno)......kad ga japanci naprave... ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Cisto informativno,ima 15-ak KS  vise od tvoje "big-bang" ljubimice  ;).A valja li ili ne to ce vec vreme da pokaze.Daj mu sansu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

evo sad je bila prezentacija u emisiji Vrele Gume pa pogledaj te.......

 

 

http://www.vrelegume.rs/tv/index.php?klip=153

 

<iframe src=http://www.vrelegume.rs/video/klip.php?klip=153 width='720' height='576' frameborder='0' scrolling='no' vspace='0' hspace='0'></iframe>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja