Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia 850 Mana - 2007.

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

znXAH_00000013776lh0.th.jpg

 

Jedna od premijera sa EICMA sajma je i ova prelepa Aprilia...

 

Prema prvim podacima ima 850ccm , 75ks i - automatski menjac :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

maxi scoot , nikad automatik ni na autu nisam volio, a tek na motoru, nikad ni palo na pamet, pa da to valja i ide svaki bi lamboo ferrari i bilo shto sl bilo automatik, dje je draz kontorla snage i sl ???????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Ajde ovi konji i mogu nekako da se provuku a i da povuku' date=' ipak ni to nije malo, ali automatski menjac??? Pa ubise svu lepotu i svo uzbudjenje :evil:[/quote']

 

To ti je super fora da ne akaš "šimike kad ideš na posao a da opet ne voziš neki maxi skuter.

 

Ja vozim 205 GTI i ložim se na "šaltanje i te fore" al dok mi je matori vozio audija 2.3 automatic, uživao sam u njemu, i niko me neæe ubediti da je kad se zakucam u gužvu na autoputu od konjarnika do arene super imati manuelni menjaè :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Meni se dopada. I sve mi se dopada, od snage do menjaèa. Naglo smo krenuli sa osudama, a da uopšte ne znamo o kakvom automatskom menjaèu se radi. Po meni, 75ks je optimalna snaga za motor, a više pažnje obraæam na koènice i manevrisanje nego na menjaè. Definitivno motor za uživanje.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Ajde ovi konji i mogu nekako da se provuku a i da povuku' date=' ipak ni to nije malo, ali automatski menjac??? Pa ubise svu lepotu i svo uzbudjenje :evil:[/quote']

 

To ti je super fora da ne akaš "šimike kad ideš na posao a da opet ne voziš neki maxi skuter.

 

Ja vozim 205 GTI i ložim se na "šaltanje i te fore" al dok mi je matori vozio audija 2.3 automatic, uživao sam u njemu, i niko me neæe ubediti da je kad se zakucam u gužvu na autoputu od konjarnika do arene super imati manuelni menjaè :wink:

 

Bas da vidim kako ces motorom da se zakucas u guzvu 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Moja replika je bila vezana uopšteno za kola sa automatskim menjaèem, a da ne možeš da se zakucaš motorom u gužvu ni tu se baš ne bih složio..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

K'o i svaki Italijan, bike je total-svršing (što se estetike tièe)... Vidim svi se bune za konjažu ko da æe se gasiti na uzbrdici :? Dušane koliko GT650 ima konja kad ti je 75ks iz 850ccm malo, jesi prob'o??? Ko hoæe KONJE ima RSV a ko hoæe torque, ciklistiku i manevar- V2 naked :lol: !!! Koncept je redak kod Japanaca pa æe se jako dobro, cenim, prodavati... Ne znam koliko se vlasnika TDM-850 bunilo na manjak snage :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9
K'o i svaki Italijan' date=' bike je total-svršing (što se estetike tièe)... Vidim svi se bune za konjažu ko da æe se gasiti na uzbrdici :? Dušane koliko GT650 ima konja kad ti je 75ks iz 850ccm malo, jesi prob'o??? Ko hoæe KONJE ima RSV a ko hoæe torque, ciklistiku i manevar- V2 naked :lol: !!! Koncept je redak kod Japanaca pa æe se jako dobro, cenim, prodavati... Ne znam koliko se vlasnika TDM-850 bunilo na manjak snage :wink:[/quote']

GT650 ima 79ks (fabricki) na 650ccm, a aprilia 75ks na 850ccm :shock: (nije ni bitno). Nisam ja rekao da je slabo 75ks nego da je mozda malo malo za 850ccm i nov motor, novih generacija... Po meni je V2 zakon! Na V2 je dovoljno i 60ks da se motor lepo vozi (u svim rezimima voznje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Super, ima 15 ks visska, jel da tato, i predobre koccnice i joss bolju liniju.... A za trku sto recce nass prekookeanski drug i 600 mozze odrati k3,4,5,6,7 hiljadarku samo ako se zna. Ssto rekosse boj ne bije ..... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
jel da tato' date=' :wink:[/quote'] Cenim da su malo ''poradili'' na torqu èim je ostao na 75ks iz 850ccm, to je bila poenta... V2, sigurno poteže do jaja, ide 200km/h, ne znam da nekom treba jaèi NAKED... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Preuzeto sa R&R, izvestaj direktno iz Milana:

 

The Mana 850 features an automatic gearbox. But the good thing is that you can switch to sequential gearing whenever you want by pushing a button. You can then either use push buttons or the gear pedal as usual. The new 850 has a seven speed gearbox, 90 degree V-twin engine that puts out around 75bhp and 76Nm of torque. Under the tank there’s room for a helmet or other items you’d usually need a scooter or big tourer to carry.

 

Nije da mi je potreban ovaj menjac, ali ovo je do jaja fora. Inace, nesto slicno ima i Suzuki, na specijalnoj verziji Bandita 1200.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Ako sam ja dobro shvatio moze i nozno da se salta (rucica mjenjaca na svom mjestu)

ali nema poluge kvacila, nesto slicno kao FJR, samo u mnogo vecoj cjenovnoj kategoriji.

Saltanje bez kvacila :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Beograd

evo i cene za Mana 850    9.204 €

                   Shiver 750          8.644 €

                   Pegaso 650        6.860 €[/

 

Okacicu na sajt ovih dana nov cenovnik i modele za 2009

 

www.skutercentar.rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

au brate sve strucnjak do strucnjaka!!!!! Malo konja i sl. gluposti - sve Rosi do Rosija. Dodje mi da vise neposecujem ovaj forum. Uzas

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja