Jump to content

Moto Zajednica

treba mi informacija-pomoc

Recommended Posts

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

ako neko zna neki link gde ima kineskih skutera na prodaju, treba mi da bih uporedio neke cene. naime nudi mi se u trampu neki maxi skuter od 250ccm pod nazivom orion. ja sam licno vido takve pod nazivom peda a ko zna pod kojim sve imenima ih ima. interesuje me i pored toga kakvi su po kvalitetu i ko ima iskustva sa njima unapred sam mu zahvalan na odgovoru. i naravno interesuje me cena novog, zato i trazim neki link sa skuterima jer ovaj koji mi se nudi je 2008.god. mislim da je to kopija honde jazz 250.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

ovde imas sve orionove modele skutera

http://www.orion-kg.com/srpski/mopedi_i_skuteri.html

 

a ovo je verovatno taj?

 

http://www.orion-kg.com/srpski/motor_oziris.html

oziris_v.jpg

 

Za cenu novog,imas kontakt informacije na sajtu pa ih pitaj,za cenu polovnog googlaj,ako je to taj-sad znas ime modela  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Meni se ovaj skuter bas svidjao. Odustao sam od kupovine jer vec 6-tu sezonu vozim skuter pa bih zeleo malo da promenim. Odustao sam i zato sto su ovi skuteri preplavili ceo Nish tako da nije zanimljiv. Naj jeftinji koji moze da se nadje od 250ccm je 1760e http://www.dijalog.info/index.html

. Agregat je direktna kopija te honda Jazz tj Honda Reflex kako se vec zove na nekim trzistima. Imao sam jedan jonway skuter na kratko i sto se tice kvaliteta nisu toliko losi. Ja sam imao onaj naj prostiji (bio je namenjen za nagradnu igru u radnji) i zavrsna obrada je onako ali sam agregat radi bez greske. Na tim boljim modelima je zavrsna obrada stvarno odlicna a pogotovu na 250-ici. Orion nisam nikad vozio ali mislim da se u opste nisu dobro pokazali. Par ljudi na forumu se zalilo na njih. Jedan moj poznanik je imao onaj mali moped Gizmo ili tako nesto i imao je puno problema jos u garantnom roku a i posle toga. Znam da mu se je samo menjac kvario par puta.

 

Zamalo da zaboravim. Imas tajk jonway i u radnji Nisauto kod ekonomskog fakulteta ali je cena malo veca oko 1900e ako se ne varam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

ako neko zna neki link gde ima kineskih skutera na prodaju, treba mi da bih uporedio neke cene. naime nudi mi se u trampu neki maxi skuter od 250ccm pod nazivom orion. ja sam licno vido takve pod nazivom peda a ko zna pod kojim sve imenima ih ima. interesuje me i pored toga kakvi su po kvalitetu i ko ima iskustva sa njima unapred sam mu zahvalan na odgovoru. i naravno interesuje me cena novog, zato i trazim neki link sa skuterima jer ovaj koji mi se nudi je 2008.god. mislim da je to kopija honde jazz 250.

 

Nemam iskustva sa skuterima i kineskim motorima, ali bih konkretno ove skutere zaobisao zbog loseg kvaliteta jer je bilo par slucajeva da su se ljudima desavale svakakve gluposti (malo usled loseg kvaliteta, malo usled lose montaze).

MAda, je verovatno tako i sa ostalim kineskiim skuterima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja