Jump to content

Moto Zajednica

Mali detalj

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Ja sam na svom Keeway-u resio da dodam jedan mali detalj.Radi se o sivim lajsnama na felnama.Zanima me kako vam se cini?

post-6101-1287903411283_thumb.jpg

post-6101-12879034113436_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Da znas kako se moj drugar navozao sa istim takvim Kivejem,20+hiljade kilometara BEZ GRESKE!

Bolje u njega ulozi par novih guma,(ne Kineskih)i eventualno mu kupi neki manji vizir,mani dekoraciju taj je motor stvarno lep,nemoras da ga dodatno ulepsavas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

super je :) reci mi gde si kupio,mozda i ja nabacim tako neshto :D nego ja neshto planiram da uzmem maskicu kao shto ima apache zajedno sa farom,ne znam dal ce moci da se uklopi... ta maskica mi se bash svdija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Moj drug radi sa nalepnicama i tako tim,pa mi je on to uradio,a inace vidjao sam po sajtovima sa opremom da ima tih nalepnica a i nisu tako ni skupe!  ;)Inace,sto se tice dekoracije necu vise nista radi(tipa nalepnica...).Ovo nije nista preterano a po meni lepo stoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Lepo, nema sta. Po meni najbolje je da se nesto stavi dodatno, mislim na nalepnicu. Ja sam na mom Max-u stavio na prednjem tocku ABS sa strane motul nalepnicu i na nikim mestima gde sam ga izgulio crvenu trakicu  ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Te trake za felne imate da kupite na auto pijaci u bubanj potoku subotom,a i ja planiram vizir uskoro zbog toga sto su udari vetra stvarno nepodnosljivi kad se vozi preko 80kmh 8).Sad sam bas isao u Sabac na skup i bez vizira stvarno nevalja..ako neko ima idejiu za vizir za speeda neka kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Bravo! Fenomenalan detalj! Kada smo vec kod ulepshavanja tochkova.. moze li neki savet po pitanju "white stripes" ,da li postoji neka postojanija boja kojom bih mogao ovo da napravim ili je jedino reshenje u kupovini fabrichki "okrechene " gume ? Unapred hvala

post-3522-1287903493579_thumb.jpg

post-3522-12879034935876_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

..ako neko ima idejiu za vizir za speeda neka kaze.

Obrati se Ivanu sa Dušanovca tj Marinkove bare, čovek pravi vetrobrane po želji i nije skup uopšte... Potraži postove po forumu  ;)

 

moze li neki savet po pitanju "white stripes" ,da li postoji neka postojanija boja kojom bih mogao ovo da napravim ili je jedino reshenje u kupovini fabrichki "okrechene " gume ? Unapred hvala

 

Ma moj ćale mazao gume kefirom pa kad malo obajati, zapekne do 00 i postojan je skrooooz, ali se malo više "čuje" kad priđeš gumama  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja