Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva T4 350 E

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Kul! To je to, otprilike...Na fotkama deluje solidno...tako cu i ja...cacni ovo, cacni ono, ako se nista ne klima - dobro je, evo pare - teram, pa posle sta bog da :D

Vidim u temi svi koji su je imali imaj usamo reci hvale, dakle nema nekih specificnih, decijih bolesti...Videcemo sta ce biti od svega.... Mnogo ti hvala na posvecenom vremenu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: trstenik
  • Motocikl: klr650 tengai,xl600lm

kad kupujes motor sa rotaks agregatom posebno obrati paznju na frajlauf,tim starijim masinama to uglavnom crkava a skupo ko djavo.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Hvala na odgovoru, ivants! Cuo sam da frajlauf, anlaser, magnet za paljenje i jos ponesto moze biti problem...S obzirom da ovom primerku ne radi anlaser i da je vrisnuo magnet, ne moze se ni upaliti. Morao bih da ga odvezem kod majstora da montira magnet pa tek onda da vidimo sta je sa ostalim stvarima. S obzirom da sam na vrlo, vrlo tankom budzetu, mislim da se necu kockati. Mozda je sigurnije da pojurim neku 125icu, vozam je jednu sezonu, za to vreme prikupim jos nesto para pa da trazim neki XT ili slicno... Koliko zakljucih iz teme, ove Kadjive dok rade - krasno se vozis, ali ako krene da zeza - spasavaj se ko moze....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Cagiva T4 350E

Evo ja cu da ostavim update kao neko ko je sad vlasnik 11 godina i vozac 8. Zadnjih 3 gdine prvo sam imao kvar na elektronici koji nikad nisam resio a posle sam i izgubio volju da uopste resavam. 

Sve sto sam napisao ranije i dalje stojim iza toga Odlican motor kad radi ,samo sto cu sad da dodam da kad nece nema veceg goveda. I namerno sam rekao NECE jer nema razlog da ne radi vec ko neka zena danas joj se nece pa ti guli brale sam. Pesadija .

Ja sam neko ko je odrastao u kutiji za alat i imam zivaca da resavam mehanicke probleme do besvesti Volim to. Ovo mi je prvi put da sam rekao sve u K....

 

Ja nisam neki sa strujom i nazalost kod nas nema mnogo ljudi koji su dobri u tome a one koje sam pitao nece da se zezaju sa necim tako retkim gde ni sami ne znaju sta moze da se zakomplikuje. Tj doterajte im R1 i resice vam sve ali za T4 nece ni da stave unimer na nju.

 

Ne znam kako da objasnim bolje ali ovo je prva masina u mom zivotu koja mi ubija volju da radim na njoj kad je pogledam.

Kupio sam Suzukija na kom je samo Masina bila OK i sve ostalo raspad i jos malo ce da dodje u odlicno stanje nisam ni na momenat zazalio a bogami naradio sam se.

Mozda me previse podseca na Ducati kad pogledam u buducnost i ne vidim sto bi rekli kako jasem ka zalasku sunca. Stalno neki djavo... 

Ironija je sto je motor 98% ispravan samo ne baca varnicu uopste to mozda neko resi kao od sale ali mene toliko ne interesuje da sam zaboravio da je tu vec 2 godine. 

 

A za delove ako ti neko nije duzan samo internet. Svaki deo pojedinacno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Dobra je to masina... bolja od vecine enduro motora... ja trenutno imam dve. I od 350 i od 500cc ... Za delove je malo problem ali nije do sada ni bilo velike potrebe za nabavkom delova. Ako neko ima da proda ispravnu ili ne neka se javi... uzeo bih jos jedan ako naleti...

Promenio član Ivdza123
Dodatak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1320 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
On 22.10.2019. at 13:19, DexMaster je napisao:

 

 

 

Ironija je sto je motor 98% ispravan samo ne baca varnicu uopste to mozda neko resi kao od sale ali mene toliko ne interesuje da sam zaboravio da je tu vec 2 godine. 

 

A za delove ako ti neko nije duzan samo internet. Svaki deo pojedinacno.

Znam ja u čemu je njihov problem, imam kolega canyon 500, to je manje više ista mašina uz neke sitne izmjene. Rastavljali smo je i sastavljali nekoliko puta, magnet je problem. inače motor je u odličnom

stanju, dobro se vozi, ima malo km, ali teško je riješiti taj problem osim ako nađeš ispravan magnet, a

sve ih je manje jer je to bolna točka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja