Jump to content

Moto Zajednica

(Re)organizacija podforuma.

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ideja je sledeca, jedan  model - jedna tema. U nekim slucajevima srodni modeli ce biti grupisani.

 

Pozeljno je da svaka tema pocinje detaljnim predstavljanjem, specifikacijama i slikama, po ugledu na http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=23900.0

 

Najbolje bi bilo da vlasnici istog modela zajednicki napisu utiske, kao i oni koji su imali priliku da testiraju isti i imaju objektivne utiske sa druge tacke gledista. Znam da nije jednostavno, ali ako ima raspolozenih bilo bi odlicno.

 

Ako neko nesto odradi neka ne postuje odmah nego mi posalje napisanu verziju na pp, ukoliko su potrebne neke korekcije (npr. pronalazenje realnih specifikacije, jer su na sajtovima uvoznika, a cesto i drugim, uglavnom netacne), ili postoji mogucnost dodavanja bilo kakvih drugih podataka i konsultovanja sa drugim vlasnicima modela.

 

 

Nekih tekstova imamo i u kineskoj temi, ali verovatno vam je jasno koji bi to posao bio.

 

 

Najpopularniji modeli ce biti u lepljivim temama, kako bi izbegli gomilu "kakav je ovo motor" tema.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Blackbite odlicna ideja. i ja sam o tome razmisljao ovako u svakoj temi offujem ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Da li bi dobro bilo da se organizujemo po ugledu na MZ podforum i da se ubace lepljive teme tipa "kupujem\prodajem" i " Okupljanja" ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Za kupujem/prodajem imamo oglasnik, ako su i ostali za, "Okupljnja" sastavicu teme o okupljanjima u jednu.

 

 

Slazem se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ova okupljanja su bas postala ucestala tako da bi to bio pun pogodak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Tema o Sprint princ 250 od sada zajednicka i za model od 125ccm, jer osim u termo grupi agregata nema bitnih razlika.

 

(da ne pisete  u "problemima" kad ne postoji problem ;))

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Posto se pokazalo da posetioci kineskih tema i podforuma vole da Off-uju, kreirana je tema pod nazivom kineski off-topic.

 

Ta ista tema je cak i zalepljena na prvu stranicu, jer je ocigledno bilo potrebe za tim. Cak i pored toga, off-a na sve strane, pa cak i pored toga odredjena doza Off-a se tolerise, jer je ipak cilj da odrzimo pre svega dobru atmosferu na forumu, cemu poneki off doprinosi, i ne pravi stetu pa se ne smatra stetnim.

 

Medjutim u zadnjih nekoliko dana obrisano je preko dvadeset poruka koje su cinile polovinu poruka iz teme za Zajednicke voznje i okupljanja.

 

Molim vas da se ipak malo suzdrzite i ukoliko ima potrebe za Off-ovanjem koristite za to predvidjenu temu. Odredjena doza off-a se progleda kroz prste, ali polako prelazite granicu i minirate teme, a ipak nam je cilj da zadrzimo kvalitet podforuma.

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

evo black, ja se sam prijavljujem, javno, da sam od tih 20 off-ova, napisao bar 10 i izvinjavam se svima ako sam kvario atmosferu, ali jednostavno morao sam da odg dzoksu i blajbingeru na njihove prozivke koje su se slucajno nase u temi zajednicke voznje i okupljanja :) jos jednom se izvinjavam u svoje ime i u ime dragog nam druga dzoksa, necemo vise da off-ujemo van off-a  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ja obicno volim da ofujem po svim temama  ;D ali se ne secam da mi je bilo sta skoro obrisano( u stvari nikad), jedino oglasi :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Drugari, ajde da ne pravimo zajebanciju od teme o zajednickim voznjama i okupljanjima, jer ona ipak spada medju bitnije, pa da nek se prica svede na ono na sta se naslov i odnosi.

 

Za kratke i individualne voznjice i svakodnevna desavanja, koristicemo "Kineski Offtopic".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Mislim da ima 3 Stiky teme koje bi trebale da budu a to su :

- Kineski of topik

- Zajedničke vožnje i okupljanja i

- Tema za vlasnike kineza  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Drugari, ajde da ne pravimo zajebanciju od teme o zajednickim voznjama i okupljanjima, jer ona ipak spada medju bitnije, pa da nek se prica svede na ono na sta se naslov i odnosi.

 

Za kratke i individualne voznjice i svakodnevna desavanja, koristicemo "Kineski Offtopic".

Kad bi mi svi pisali gde sta treba onda ti ne bi morao nista da radis :D ovako malo prebaci vamo prebaci tamo...

jednostavno ponese ljude zar i onda iznikne odma gomila postova....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Mislim da ima 3 Stiky teme koje bi trebale da budu a to su :

- Kineski of topik

- Zajedničke vožnje i okupljanja i

- Tema za vlasnike kineza  ;)

 

lepljive teme treba da budu u nacelu one koje bi zatrebale nekome ko prvi put dodje na forum jer su korisne a usled trenutne neaktulenosti mogu da potonu na drugu ili trecu stranicu. Pomenute teme su stalno u vrhu, zavisno od njihove aktuelnosti i frekventnosti postova na njima i dok su atraktivne, dotle su uvrhu bile one lepljive ili ne. Prirodna selekcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Tema "Problem sa Sprint Princ" zalepljana na temu "Sprint Princ 250 (Jinlun 250-5) i Princ 125(Jinlun 125-11)".

 

Nije bilo ranije uradjeno iz razloga sto su teme bile paralelno aktivne, da bi se izbegla pometnja. Ispreplitanih odgovora ce biti u sadasnjoj temi (odgovori idu hronoloski), ali je ostavljen naslov odgovora identican originalnoj temi da bi se na taj nacin olaksao pregled.

 

Takodje pridodata je i najsvezija "PRINC 125 POOOMOOOOCCCC".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Imao u planu, nego slabo sluzi i slobodno vreme, da bi malo ispretresao teme pre spajanja.

 

Nego podseti me sad na nesto. Tvoje pravo i tvoja volja naravno, ali ako smem da sugerisem da bi bilo pozeljno zbog pretrazivanja pises latinicno imena modela motocikala i slicnih kljucnih termina. Umes da napises stosta valjano, pa je steta da ljudi propuste tvoje odgovore zbog nepojavljivanja u pretrazi. Naravno, ako ti to ne predstavlja problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Примљено к знању и имам у виду, али не значи да ћу "у жару писања" то увек и учинити.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja