Jump to content

Moto Zajednica

Organizovan odlazak na Jagnjijadu, 30. Maj 2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i

Ma taj je bio neki napaljeni klinac sa nabudznim jugom,bar je to bila prednost sto smo ga culi na vreme ,drao se kao lud ali nazalost takvih a  i gorih je puno.Na momente je delovalo kao da namerno seche kolonu a ni mi nismo isli sporo da bi neko rekao da zadrzavamo saobracaj.Koliko sam pratio islo se dobrih 80 gde god je moglo pre nego nas je kisa uhvatila odnosno mi smo stigli kisu.Ako na zacelju postoji redar sa zelenim ili crvenim prslukom onda bi valjda svima trebalo da bude jasno da se to ne obilazi bar po avalskim krivinama ali imam utisak da je decko hteo da dokaze kako ima bolju masinu od nasih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Mogu li da zamolim nadlezne da iseku temu i postove u vezi ovog Yugo presretaca da prebace u novu, pa da tamo nastavimo ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Izvini, ali nisam mogao a da ne primetim:

 

ne sprdaj se sa mojom tablom :)

 

:) mislio sam na broj tablice vozača gorenavedenog automobila :)

 

upada u kolonu k'o kamikaza i pretice delove kolone kroz nepregledne krivine nervoznom metodom voznje, sta drugo da se misli i radi takvoj osobi?

 

ništa ... treba misliti na bezbednost kolone i kolega u saobraćaju, dakle upozoriti ostale kolege na istog, i omogućiti mu da bezbedno obidje kolonu i nastavi svojim putem. šta ćete dalje misliti o bilo kome to je vrlo induvidualna stvar

 

Chovek je dileja i treba ga (njemu slichne , takodje) "prevaspitati" na neki nachin , imam video snimak (kraci- dodushe ) gde se vidi da to njegovo"obilazenje" kolone koje nema veze s mozgom i pravilima .. jednostavno recheno - lik se kornishonisao ( ne mogu drugi izraz da upotrebim jer, prvo , nije lepo a drugo- oslikava  dimenzije ventila ispod pupka dotichnog pavijana )  ;D

 

evo ovo je npr nečije mišljenje :) , mada mi je totalno nerazumno da posle 'nakve pijanke i nakvih cica na stolovima iko može da razmišlja o dimenzijama ičijeg ventila ali ok ... verovatno je to tako u svetu gde je mišljenje jednog ventila bitnije od zdravog razuma ...

 

ako imaš video snimak, i ako osećaš potrebu, prijavi dotičnog vozača i priloži sve evidentne dokaze organima reda koji se time bave. njihov je posao da to reše, a ne ostalih učesnika u saobraćaju.

 

 

Da , to je mishljenje nekoga koo je sve to video , ne vidim u chemu je problem?

Snimak ? Pa , ako ga ti budesh zastupao - nema problema ,( dobro dodje svaka kinta ), za tvoju informaciju , eksces se desio na putu ka Jagnjilu , sto ce reci - bili smo trezni . Uostalom , nisi ni prisustvovao "incidentu " pa nemoj da nagadjash. Postoji i druga opcija - bili smo nadrogirani u odlasku pa nam se samo ,eto, prichinilo !  ;D ( E,komsho iz Zarkova..... :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

ništa ... treba misliti na bezbednost kolone i kolega u saobraćaju, dakle upozoriti ostale kolege na istog, i omogućiti mu da bezbedno obidje kolonu i nastavi svojim putem. šta ćete dalje misliti o bilo kome to je vrlo induvidualna stvar

 

Ja se potpuno slazem. Ako neko bas hoce da pretekne, a pritom je i nalozeni divljak kao doticni klinac, bolje je pustiti ga da prodje, nego se gurati sa njim. Bolje nek ide budala nego da nam kidise za vratom i napravi neku nesrecu.

 

 

A sto se tice toga da kolona motora nije kolona vozila, ne bih se slozio sa tim. Po toj logici ispada da motori nisu vozila.

 

Vozilo je svako prevozno sredstvo namenjeno kretanju po putu, osim pokretnih kolica (stolica) bez motora za nemocna lica i decijih prevoznih sredstava.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Da vratimo temu "u kolosek": :)

 

ISUSE I MARIJO! Boze dragi! OOooo, KIŠO PROKLETA!!!  >:( >:(>:(

Pa ne mogu da verujem sta sam propustio!!! DAMN! Kakve slike.... kakav doživljaj!

Znači da nije bilo onako jadno vreme, svakako bih došao, bez obzira što se nisam prijavio na listu.... A nisam se prijavio isključivo zbog vremenske prognoze... Ipak bi iz Subotice do pečenih jaganjaca bilo jako zeznuto voziti po kiši ..... a i nazad, bogami....

Znači svima koji su bili zavidim do belih bubrega....  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ne sekiraj se, bice i sledece godine, a ja tada idem bolje organizovan  ;)

 

Ta ti je dobra  ;) Treba već za koju nedelju započeti kondicione pripreme za male i slatke jage!!!

 

Uh, ah, puf, pant, mljac, žder, glo-glo-glo, pa jope' iz pičetka itdddd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja